مدل های جدید شومینه در دکوراسیون منزل های مدرن و امروزی

هر چه به فصل سرد زمستان 94 نزدیک می شویم بیشتر و بیشتر به فکر روشن کردن و جمع شدن بدور شومینه های منزلمان می افتیم. در این مطلب با سه نمونه از مدل های جدید شومینه در سبک مدرن آشنا خواهیم شد که مطمئنا نمونه های شبیه به آنها را کمتر در جایی دیده اید. این شومینه های زیبا با نورپزدازی صحیح همراه شده اند تا تبدیل به بهترین نقطه کانونی در دکوراسیون اتاق نشیمن شوند. با چنین طراحی هوشمندانه ای حتی در فصل هایی غیر از پاییز و زمستان که از شومینه ها استفاده نمی شود بازهم می توان از آنها بعنوان یک عنصر دکوراتیو شیک و زیبا در خانه استفاده کرد.

در زمینه طراحی شومینه شیک و مدرن اصولی وجود دارد که تنها با بررسی و رعایت آنها می توان به یک نتیجه مطلوب رسید. موقعیت قرار گیری شومینه، مواد بکار رفته و هدف از ساخت شومینه از جمله عوامل مهم در این زمینه هستند.

در فصل زمستان معمولا دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی تغییر مکان پیدا می کنند و مبلمان بگونه ای چیده می شوند که شومینه در راس توجه و مرکز بینایی قرار می گیرد و سایر لوازم براساس موقعیت شومینه تنظیم می شوند. به همین خاطر داشتن مدل شومینه ای که احساسی دنج و گرم در خانه پدید بیاورد اهمیت زیادی پیدا می کند. شومینه هایی که در زیر مشاهده می کنید همگی تضمین کننده یک بحث و گقت و گوی گرم و دوست داشتنی در فصل سرد زمستان هستند.

Modern-fireplace-design-ideas (4)

Modern-fireplace-design-ideas (5)

Modern-fireplace-design-ideas (6)

Modern-fireplace-design-ideas (10)

Modern-fireplace-design-ideas (7)

Modern-fireplace-design-ideas (1)

Modern-fireplace-design-ideas (2)

Modern-fireplace-design-ideas (3)

Modern-fireplace-design-ideas (8)

Modern-fireplace-design-ideas (9)

مدل های جدید شومینه

Modern-fireplace-design-ideas (11)