مدل های جدید رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی منزل 2015

شاید بنظر عده ای از افراد استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی منزل چندان جذاب نباشد و جلوه اتاق یا خانه را بیش از حد زنانه نشان دهد. اما رنگ های پاستلی هر چقدر هم که برجسته باشند بسیار زیبا، دلنشین و آرامش دهنده هستند. در حقیقت چند سالی بود که از رنگ های پاستلی در دکوراسیون منزل بندرت استفاده می شد اما امروزه این رنگ ها آرام آرام در حال بازگشت به دوره اوج و شکوه خود هستند بطوریکه روز به روز به طرفداران این رنگ ها در سرتاسر جهان افزود می شود. در این مطلب با نمونه هایی زیبا از دیوار اتاق هایی که به رنگ های پاستلی درآمده اند آشنا خواهیم شد.

بسیاری از طراحان بجای اینکه از مدل های پر رنگ و قوی رنگ های پاستلی در منزل استفاده کنند به سایه روشن های نرم و لطیف از این رنگ روی آورده اند. اضافه کردن رنگ های پاستلی که شاد و زننده نیستند به محیط منزل نمای بسیار آرامش بخش و لطیفی را می دهند که کمتر رنگی قادر به ایجاد کردن این حس خوب است.

در مدل زیر مشاهده می کنید که از رنگ های پاستلی در این خانه به سبک مدرن استفاده شده بدون اینکه محیط خانه را زیادی شاد و سبک نشان دهد. البته برای ایجاد  تعادل در خانه از رنگ های تیره مانند لامپ های دیواری سیاه استفاده شده و دیواری به رنگ آبی تیره درآمده است.

 Roundup-Pastel-Room-design-ideas (1)

در این اتاق خواب مشاهده می کنید که چه ترکیب زیبایی به وسیله رنگ های پاستلی در محیط ایجاد شده است. سرویس خواب و تخت خواب به رنگ خنثی در آمده که توسط پتویی به رنگ صورتی پاستلی پوشانده شده و دیوارهای اتاق به صورت نیمه تمام با رنگ های پاستلی تزیین شده اند. همگی این موارد در کنار هم باعث بوجود آمدن محیطی رویایی برای استراحت و خوابیدن شده است.

 Roundup-Pastel-Room-design-ideas (2)

در ادامه عکس هایی دیگر از رنگ های پاستلی در محیط های گوناگون خانه را مشاهده خواهید کرد.

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

نحوه استفاده از عناصر طبیعت در دکوراسیون داخلی و خارجی خانه

دکوراسیون خانه لوکس در استانبول ترکیه مدل سال ۲۰۱۵

سرویس چایخوری دکوری مناسب برای دکوراسیون منزل مسکونی

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (4)

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (5)

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (6)

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (7)

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (8)

مطالب پر بازدید:

زیباترین مدل های گلدان شیک و دکوری

کابینت چوبی – مدل کابینت آشپزخانه – دکوراسیون چوبی

مبلمان چرم و لوکس ایتالیایی شیک / عکس

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (9)

رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی منزل

Roundup-Pastel-Room-design-ideas (10)