مدل های جدید تخت خواب نوزاد در دکوراسیون های شیک اتاق خواب

در زمینه خرید تخت خواب برای نوزادان چیزی که بیشتر از همه چیز اهمیت دارد مسائل ایمنی است تا زیبایی. تخت خواب نوزاد باید قبل از تولدش انتخاب شود و در چیدمان اتاق خواب قرار بکیرد. تخت نوزاد باید پس از خرید، تمیز و میکروب زدایی شود و بعداز پاکسازی در اتاق خواب کودک قرار بگیرد تا مشکلی برای سلامتی کودک ایجاد نکند. باید به مسائل ایمنی تخت باید بیشتر از هر چیزی دیگر حتی زیبایی توجه کنید. امروزه تعداد زیادی از تخت ها از ام دی اف ساخته می شوند، چسب ها و رزینی که در ساخت مواد ام دی اف بکار می رود ممکن است در آینده مشکلات تنفسی را برای کودک دلبندتان ایجاد کند.

نکته مهم دیگر در انتخاب تخت نوزاد، راحتی آن برای استراحت کودکان است. تشک، بالش و پتوی نوزادان باید از جنس های باکیفیت و راحت باشد که باعث بروز حساسیت در کودکان نشود. البته خوشبختانه در این زمینه محصولات بی کیفیت چینی حضور چندانی در بازار ندارند و بیشتر جنس های ایرانی و خارجی معتبر مانند برند Pali ایتالیا، Chicco  و حتی Goodbaby چین در بازار حضور دارند که با رعایت کامل استانداردهای بین المللی محصولات خود را تولید می کنند. (معرفی ۱۷ دکوراسیون اتاق کودک با طراحی اصولی و بسیار شیک )

تخت خواب نوزاد هم مانند تخت خواب بزرگسالان نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون اتاق ایفا می کند، مهم ترین وسیله ایی است که برای دکوراسیون اتاق خواب کودک انتخاب می کنیم بی شک همین تخت خواب است. در دوران ابتدایی، برای خواباندن نوزادتان از گهواره ها استفاده خواهید کرد اما زمانی که سن کودکتان به 2 یا 3 سالگی رسید دیگر وقت خوابیدن کودک بروی تخت خواب مخصوص خودش است. تخت باید دارای کفی محکمی باشد و اشیای تیز و برنده که باعث زخمی شدن نوزاد می گردند، در آن استفاده نشده باشد. همچنین سعی کنید از تخت خواب هایی با محافظ های نرده ایی متحرک دوری کنید چرا که در بعضی مواقع سر و گردن نوزاد بین این نرده های متحرک کناره تخت گیر می کند و باعث خفگی کودک می شوند. (معرفی مدل های جدید تخت خواب دو طبقه مناسب اتاق کودکان)

baby-bed-design-ideas (1)

baby-bed-design-ideas (2)

baby-bed-design-ideas (3)

عکس اتاق کودک در طرح و رنگ های متنوع، شاد و بسیار شیک

baby-bed-design-ideas (4)

baby-bed-design-ideas (5)

انواع مدل استیکر اتاق کودک / برچسب دیواری اتاق کودکان

Picture 2423

Nursery-bed-Ideas (1)

Nursery-bed-Ideas (3)

Nursery-bed-Ideas (4)

nursery-bed-ideas

Nursery-bed-Ideas (6)

راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

baby-bed-design-ideas (8)

baby-bed-design-ideas (9)

baby-bed-design-ideas (10)

baby-bed-design-ideas (11)

Nursery-bed-Ideas (2)

baby-bed-design-ideas (12)

baby-bed-design-ideas (13)

baby-bed-design-ideas (14)

baby-bed-design-ideas (15)

تخت خواب نوزاد

TRENDherbset001 004

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!