مدل های تخت پارک نوزاد جدید و ایمن مناسب محیط های بیرون

گهواره و تخت پارک در زمان طفولیت کودک بهترین گزینه برای نگهداری و خواباندن نوزاد است. بخصوص در زمان بیرون رفتن ایمن ترین مکان برای نگهداری، در گهوارهای مخصوص و تخت پارک نوزاد است. البته استاندارد مشخصی برای تخت پارک تعیین نشده است به همین دلیل باید در خرید تخت پارک مورد نظر خود تمامی جوانب از قبیل کیفیت، استحکام و راحتی را مد نظر قرار بدهید و آنها را در صدر الویت های خرید خود قرار بدهید. به دلیل اینکه در ماه های ابتدایی نوزاد اکثرا در خواب به سر می برد داشتن مکانی مناسب و امن برای خواب نوزاد بسیار اهمیت پیدا می کند.

در خرید تخت پارک مناسب مورد اولی که باید توجه داشت ایمنی و راحتی است چرا که کودک در ماه های اول خود بیشتر مدت روز را به استراحت داخل گهواره ها و تخت پارک می پردازد. همانطور که گفتیم استاندارد مشخصی برای این مدل تخت ها وجود ندارد اما معمولا اندازه هایی در حدود 110 در 75 سانتی متر و 90 در 70 سانتی متر مطلوب تر هستند. (رنگ آمیزی اتاق نوزاد با تم آبی و چیدمانی شیک و هماهنگ)

مورد دیگر تشک مورد استفاده در تخت پارک نوزاد است تعدادی از شرکت های معتبر تخت را با تشک استاندارد خود ارائه می دهند که بهترین گزینه برای خرید هستند. اما اگر فصد خرید تخت پارک دیگری را دارید که از تشک استاندارد استفاده نمی کند می توانید خودتان به تهیه و حتی دوختن تشک راحت و استاندراد بپردازید. در بسیاری از مواقع تشک های غیر استاندارد به دلیل ارتفاع زیادی که دارند باعث افتادن نوازد از تخت می شوند که می تواند حادثه آفرین باشد. در هنگام دوختن تشک تخت پارک توجه داشته باشید که ارتفاع تشک از 20 سانتی متر تجاوز نکند تا مشکلی برای فرزند عزیزتان در آینده رخ ندهد. در زیر با تعدادی از بهترین نمونه های تخت پارک کودک آشنا خواهید شد.

baby-park-beds (1)

travel-bed-design-ideas (1)

travel-bed-design-ideas (2)

travel-bed-design-ideas (3)

معرفی ۱۷ دکوراسیون اتاق کودک با طراحی اصولی و بسیار شیک

baby-park-beds (2)

baby-park-beds (3)

baby-park-beds (4)

baby-park-beds (5)

baby-park-beds (6)

baby-park-beds (7)

baby-park-beds (8)

baby-park-beds (9)

baby-park-beds (10)

راهنمای طراحی اتاق کودک شیک و فانتزی برای دختر و پسر

baby-park-beds (11)

تخت پارک نوزاد

baby-park-beds (12)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!