مدل میز کنفرانس اداری با طرح و شکل مجلل و لوکس سال 2015

امروزه نمونه های مختلفی از مدل میز کنفرانس اداری در بازار وجود دارند بنابراین باید در انتخاب مدل مورد نظر خود با احتیاط عمل کنید. اتاق کنفرانس تقریبا در هر محیط اداری وجود دارد، هر از چند گاهی کارمندان شرکت و شرکای تجاری شرکت های دیگر نیاز دارند برای تعیین راه حل های مناسب برای آینده دور هم جمع شوند. معمولا چنین گردهمایی هایی در اتاق کنفرانس شرکت صورت می گیرد و تصمیمات مهمی در آن گرفته می شود. برای اینکه همیشه اتاق کنفرانسی تاثیر گذار داشته باشید باید چیدمان و دکوراسیون مناسبی در آن ایجاد کنید. بدون شک مهم ترین قسمت دکوراسیون اتاق کنفرانس نیز مبلمان آن و در راس آن میز کنفرانس و صندلی های اطراف آن است. مبلمان اتاق کنفرانس نیز باید به صورت حرفه ای انتخاب شوند تا هم از لحاظ زیبایی در شرایط ایده آل قرار داشته باشند و هم از لحاظ کاربردی و کارایی شرایط مناسبی را برای حضار داخل اتاق ایجاد کرده باشند.

میز و صندلی اتاق کنفرانس در اندازه ها و مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند. باید قبل از انتخاب ست میز و صندلی خود به اندازه گیری دقیق محیط برگزاری کنفرانس بپردازید و همچنین تعداد نفراتی که در هر کنفرانس درون اتاق قرار می گیرند را تخمین بزنید. هر شرکتی می تواند مدل و رنگ میز کنفرانس خود را بر اساس مفهوم کاری  شرکت انتخاب کند تا تمامی افرادی که در کنفرانس ها شرکت می کنند با توجه بیشتری به عزم شرکت در عملی کردن اهدافش پی ببرند.

میزهای کنفرانس معمولا اندازه های بزرگی دارند و فضای زیادی از اتاق را اشغال می کنند. معمول ترین مدل هایی که انتخاب می شوند شکل مستطیلی و مربعی دارند اما اگر از لحاظ فضا در محدودیت هستید شاید انتخاب مدل های بیضوی شکل سودمند تر باشد زیرا رفت و آمد اطراف آنها راحت تر خواهد بود و افراد بیشتری می توانند در اطراف آن قرار بگیرند.  جنس میز کنفرانس حتما باید از مواد با کیفیت انتخاب شوند. با کیفیت ترین و بهترین جنسی که در میز کنفرانس ها می توان یافت چوب طبیعی است سعی کنید در انتخاب مدل هایی که از پلاستیک و استیل ساخته می شوند دوری کنید.

meeting-room-table-designs (1)

meeting-room-table-designs (2)

meeting-room-table-designs (3)

meeting-room-table-designs (4)

meeting-room-table-designs (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

meeting-room-table-designs (6)

meeting-room-table-designs (7)

meeting-room-table-designs (8)

meeting-room-table-designs (10)

meeting-room-table-designs (11)

meeting-room-table-designs (12)

meeting-room-table-designs (13)

مدل میز کنفرانس اداری

meeting-room-table-designs (14)

  • تلگرام
  • واتساپ