25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

بروز شده در 98/5/31

اندازه میز فاکتور مهمی است و همین عامل سبب می شود به چیزهای کوچک تر در اتاق پذیرایی توجه چندانی نداشته باشیم. هنگام انتخاب مدل میز کنار مبلی همین عامل سبب می شود که عمدتا یا اهمیتی چندانی به آن نمی دهیم و کلا فراموشش می کنیم یا اینکه به مدل هایی معمولی موجود در بازار بسنده می شود. شاید بپرسید که چگونه می توان قرار دادن چنین میزهایی را در اتاق نشیمن و پذیرایی فراموش کرد؟ شاید باورش سخت باشد اما واقعا همینطور است. اندازه بزرگ وسایل اتاق نشیمن باعث گمراهی می شود. شاید برای شما هم زیاد پیش آمده باشد که وسایل کوچک را گم کرده باشید و یا بعضی از وسایل کوچک به چشمتان نیاید اما گاهی برخی وسایل و ابزار نسبتاً بزرگ مانند همین میزهای کنار مبلی هم فراموش می شوند و حتی گاهی اصلاً دیده نمی شوند، این موضوعی کاملاً اثبات شده از نظر علمی می باشد.

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

25 مدل میز کنار مبلی جدید و شیک با [طرحی کاملا متفاوت]

برای مثال وقتی در حال چیدن اسباب دکوراسیون اتاق نشیمن یا پذیرایی هستیم، معمولا ابتدا تمام تمرکزمان بروی مبلمان بزرگ خانه است و میزهای عسلی و کنار مبلی را برای آخر کار نگاه می داریم. بعداز اتمام کار تازه یادمان می آید که باید برای میزهای عسلی و کنار مبلی نیز فکری بیاندیشیم و آنها را در جای مناسب قرار بدهیم. در واقع ما به اینگونه میزها اهمیت چندانی نمی دهیم و آنها را فقط به عنوان ابزاری شاید کامل کننده دیگر وسایل، مورد استفاده قرار می دهیم که حتی اگر استفاده هم نکنیم شاید اصلاً برایمان مهم نباشد این اشتباهی بسیار بزرگ و فاحش است. گاهی استفاده از ابزاری کوچک و یا نسبتاً کوچک می تواند تاثیری بسیار بیشتر از وسایل بزرگی داشته باشد که قرار است در کنارش قرار گیرد و توجهات را بیشتر جلب نماید به هر حال در زمان چیدمان منزل و قرار دادن ابزاری بزرگ مانند مبل ها و فراموش کردن میزهای کنار مبلی بایستی حواسمان باشد که این شیوه چیدمان بسیار اشتباه است، زیرا این تمرکز بروی مسائل و جزئیات کوچک است که بیشترین تاثیر و اثر گذاری را در دکوراسیون خواهند گذاشت. در چنین شرایطی یک خانه دار یا طراح آگاه باید همیشه بداند که وسایل و مبلمان کوچک مانند میز عسلی یا یک پرده ساده، در تزیین دکوراسیون بسیار مهم هستند. شکل های زیر انواع مدل میز کنار مبلی شیک و بروز را نشان می دهد، برای آَشنایی بیشتر لطفا تا پایان همراه ما باشید

مدل-میز-کنار-مبلی (15)

اگر نمی توانید در مورد سایز و اندازه میز کنار مبلی خودتان تصمیم گیری کنید می توانید با تهیه دو مدل میز عسلی که به صورت شبکه ای طراحی شده و درون یکدیگر قرار می گیرند، بهترین استفاده را از فضاهای گوش و تنگ پذیرایی خانه ببرید. امروزه به سبب کوچک شدن فضای منازل و آپارتمان ها، به صورت ناگزیر می بایستی به سمت وسایل منزل کوچک و جمع شونده و تو در تو رفت و گاهی چاره ای جز این نیست، استفاده از این چنین مدل میز کنار مبلی می تواند هم در زیباسازی منازل کمک نماید و هم در مدیریت فضای خانه، یاری رسان باشد. مدل میزهایی که در شکل اول مشاهده می کنید از چوب درخت گردو تهیه شده اند و به همین خاطر رنگ و بافت بسیار زیبا و دلنشینی دارند. خیلی جالب است که جنس انتهایی پایه های میز فرق داشته و بجای گردو از چوب درخت افرا تهیه شده اند. دلیل تغییر رنگ نیز همین است. مشاهده می کنید که در همین میز به ظاهر ساده چقدر جزئیات مهم و زیبا بکار رفته است.

مدل-میز-کنار-مبلی (1)

مدل-میز-کنار-مبلی (2)

مدل-میز-کنار-مبلی (3)

مدل-میز-کنار-مبلی (22)

برای اتاق های نشیمن و پذیرایی مدرن و مینیمال توصیه می شود از مدل میز کنار مبلی لاغر، بلند، ساده و با ترکیب رنگی چوبی و سفید است که بهترین ظاهر را در دکوراسیون خواهد داشت. مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید مانند مدل بالا از چوب درخت گردو تهیه شده و بروی سطح میز نوعی شیشه لاکی قرار گرفته است. این میز هم کوچک است هم شیک و هم زیبا و متنوع. جنس متفاوت پایه و سطح میز باعث شده یک ترکیب رنگی جالب در چنین وسیله کوچکی ایجاد شود.

مدل-میز-کنار-مبلی (4)

مدل-میز-کنار-مبلی (23)

مدل-میز-کنار-مبلی (24)

مدل-میز-کنار-مبلی (25)

مدل میزهای زیر شاید از لحاظ ظاهری برای یک میز کنار مبلی کمی عجیب بنظر برسند اما واقعیت این است که این میزها بیشتر جنبه کارایی و عملکرد بهتر را هدف قرار گرفته اند هر چند که از لحاظ زیبایی نیز چیزی کم ندارند. استفاده از این گونه مدل میز کنار مبلی می تواند هم زیبایی را به منزل هدیه کند و هم از نظر طرح و شکل و فرم، دکوراسیونی جالبتر از قبل به تمامی وسایل و لوازم منزل اهدا نماید. این میزها که به نام میزهای سینی شکل نیز شناخته می شوند در بسیاری از فضاها با شرایط مختلف بدون مشکل جا می گیرند. برای فضاهایی که نیاز به یک میز عسلی بشدت احساس می شود تا کامل و زیبا بنظر برسد مثل مبلی در اتاق نشیمن یا پذیرایی که نسبت به میز اصلی فاصله زیادی دارد، گزینه ای بسیار عالی خواهد بود.

مدل-میز-کنار-مبلی (5)

مدل-میز-کنار-مبلی (6)

مدل-میز-کنار-مبلی (7)

خوبی میزهای کنار مبلی این است که با بیشتر مدل های مبلمان موجود در بازار ست می شوند. طراح و تولید کننده از ابتدای کار خود، این موضوع را به درستی مدنظر دارند و میزهایی را تولید می کنند که بتوان در هر شرایطی و با هر مبلی به خوبی آنها را سِت کرد، حتماً ما  شما هم یک یا چند مدل از این میزها را در منزل داریم. برخی مبل ها همراه با میز عسلی عرضه می شوند، اما شاید کارایی این میزها به اندازه مدل هایی که خودتان می توانید جداگانه تهیه کرده یا طراحی کنید نباشد. مدل میز کنار مبلی زیر یکی از همین مدل هاست که هم بسیار زیباست و هم کار با آن راحت تر است. می توانید از این میز به شیوه های مختلفی استفاده کنید، از میز لپ تاپ و میز کاکتیل گرفته تا محلی برای قرار دادن چیپس و پفک یا حتی قرار دادن کنترل هنگام تماشای تلویزیون. بدنه میز ساده است اما سطح آن از سنگ مرمر طبیعی ساخته شده است.

مدل-میز-کنار-مبلی (8)

مدل-میز-کنار-مبلی (19)

مدل-میز-کنار-مبلی (20)

مدل-میز-کنار-مبلی (21)

مدل های زیر دونمونه جالب دیگر از طراحی شیک میز کنار مبلی را نشان می دهد. شکل اول یک طراحی خلاقانه دارد، این میز را می توانید کاملا کنار مبل قرار هید طوری که سطح میز دقیقا بالای دسته مبل و روبروی مهمان یا شخص مصرف کننده قرار بگیرد. با این کار به راحتی می توانید خوردنی های خود را میل کنید یا اینکه از لپ تاپ استفاده کنید.این میز از ترکیب فلز برنج و سنگ مرمر تشکیل شده است. اما شکل دوم شاید در نگاه اول اصلا قابل اطمینان بنظر نرسد چرا که پایه آن از سطح میز خیلی کوچکتر است که می تواند مشکلات پایداری میز را ایجاد کند اما اصلا اینطور نیست! پایه میز از سنگ مرمر کاملا محکم و سنگین ساخته شده که نه تنها این مدل میز کنار مبلی را محکم سرجای خود نگه میدارد بلکه زیبایی ظاهری آن را نیز دوچندان می کند.

مدل-میز-کنار-مبلی (9)

مدل-میز-کنار-مبلی (10)

در ادامه سایر مدل ها را مشاهده می فرمایید:

مدل-میز-کنار-مبلی (11)

مدل-میز-کنار-مبلی (12)

مدل-میز-کنار-مبلی (13)

مدل-میز-کنار-مبلی (14)

مدل-میز-کنار-مبلی (16)

مدل-میز-کنار-مبلی (17)

مدل میز کنار مبلی

مدل-میز-کنار-مبلی (18)