15 مدل میز تلویزیون چوبی شیک ال سی دی

 

خرید تلویزیون صفحه تخت معمولا به همراه خود نیاز به خرید میز تلویزیون دارد. اینکه از بین مدل های مختلف میز تلویزیون و ال سی دی کدام یک را انتخاب کنید بستگی به متغیرات نسبتا زیادی دارد. برای مثال طرح و دکوراسیون اتاق، فضایی که در اختیار دارید، سلیقه شخصی، کیفیت و نوع دیوار پشت تلویزیون و … همگی در نوع میز تلویزیون چوبی که انتخاب می کنید نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. بسیاری از خریداران میز تلویزیونی را انتخاب می کنند که برای نگهداری وسایلی دیگر بغیر از خود تلویزیون هم مورد استفاده قرار می گیرد وسایلی از قبیل کنسول های بازی، دی وی دی پلیر ها و سینمای خاتگی همگی در این مکان قرار می گیرند. در انتخاب میز ال سی دی و تلویزیون مناسب باید به جنبه زیبایی، استحکام، دوام، میزان فضای مورد نیاز و جا دار بودن اینگونه میزها در صورت نیاز توجه بشود. میز تلویزیون چوبی شاید بهترین نوع میز باشد که تمامی ویژگی ها را یکجا به خریدار ارائه می دهد. میز تلویزیونی که از چوب طبیعی مانند گردو، افرا، گیلاس و یا بلوط تهیه شده باشند با گره ها و بافت طبیعی زیبایی که بنمایش می گذارند سطح و کلاس دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی خانه را چندین پله بالاتر می برند. (معرفی مدل های جالب میز و صندلی اتاق کودک در رنگ های شاد)

در تصاویر زیر می توانید از عجیب ترین میز تلویزیون چوبی تا خلاقانه ترینِ آنها را ببینید. اکثر افراد به خریدن و استفاده کردن میزهای تلویزیونی که در فروشگاه ها به وفور یافت می شود عادت دارند و کسی جرات! استفاده از طرح های خلاقانه در این زمینه را ندارد زیرا اولین و مهمترین چیزی که در بین دوستان و آشنایان در دورهمی ها به شدت به چشم می آید همین میز تلویزیون ال سی دی است که در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی خانه نیز نقش بسیار مهمی دارد.

یکی از زیباترین طرح ها، همان میز تلویزیون چوبی شیک ال سی است که به صورت گردان طراحی شده است. این میز بزرگ و بسیار گیرا، می تواند در هر نقطه ای از خانه و حتی فضاهای کاری و رسمی مورد استفاده قرار گیرد. برخی منازل به سبب وسعت، شاید نتوانند با یک ال سی دی، تمام خانه را برای دیدن برنامه های تلویزیونی پوشش دهند، این مدل میز تلویزیون چوبی می تواند در زمان تماشای برنامه ها، هر زمانی که لازم بود تلویزیون را به آن جهتی که لازم است چرخانده تا از تمام قسمت ها بتوان به راحتی از برنامه های مختلف استفاده کرد.

میز تلویزیونی که انتخاب می کنید بهتر است با لوازم و مبلمان موجود در اتاق نشیمن و پذیرایی شما هارمونی داشته باشد. یک میز تلویزیون LCD مناسب علاوه بر زیبایی انعطاف پذیری و کاربردی بودن را به دکوراسیون خانه اضافه می کند که خود یک امتیاز بسیار بزرگ بخصوص در خانه های آپارتمانی کوچک محسوب می شود. البته در بین مدل میز ال سی دی چوبی هم انواع بسیار متنوعی وجود دارد بعضی از آنها انعطاف پذیریی بیشتری دارند و مکان های مختلفی برای قرار دادن تلویزیون ارائه می دهند و بعضی دیگر به صورت کابینتی و کشویی بوده که کل سیستم ها را در مواقعی که به آنها نیازی نیست در خود پنهان می کند. اگر با محدودیت فضای ذخیره سازی روبرو هستید خرید مدلی که این فضا را برای شما فراهم می کند مانند زدن دو هدف با یک تیر است. در ادامه نمونه های زیبا از مدل میز تلویزیون چوبی را مشاهده می کنید. (میز ال سی دی چوبی در اندازه های مختلف و طرح های زیبا)

میز تلویزیون چوبی شیک (1)

استفاده از طرحهای خلاقانه در ساخت میزهای تلویزیون و ال سی دی چوبی همواره مورد توجه سازندگان و مصرف کنندگان این کالا بوده است. مثلا در دو تصویر زیر نمونه هایی را میبینید که میز به پایه گردان متصل بوده و به راحتی میتواند به هر طرفی بچرخد.

این نمونه میتواند برای مکان های عمومی مانند اتاق های انتظار کلینیکها یا ادارات مورد استفاده قرار گیرد و به راحتی تلویزیون میتواند به هر طرفی بچرخد.

میز تلویزیون چوبی شیک (5)

این نمونه یک طرح شیک چرخان دیگر است که در زیر آن یک شومینه شیشه ای نیز نصب شده است که باعث زیبایی بیشتر شده است.

میز تلویزیون چوبی شیک (10)

نمونه زیر یک طرح میز ال سی دی مخصوص اتاق خواب است. در این طرح شما هنگام دراز کشیدن بر روی تخت خود میتوانید به راحتی تلویزیون تماشا کنید. پشت این نمونه حالت تابلو عکس می باشد و چون دارای گیره های جمع شونده است، به راحتی میتواند جمع شود و مانند یک تابلو بر روی دیوار دیده شود.

شاید بتوان این نمونه را از شاهکارهای میز تلویزیون و یا بهتر است بگوییم نگهدارنده تلویزیون دانست. ال سی دی در قابی به سمت دیوار مخفی شده و به ظاهر تابلویی زیباست اما در زمان خواب و استراحت باز شده و می توان به راحتی از ال سی دی جاگرفته در پشت آن استفاده نمود. به هر حال در دنیای طراحی های عجیب این روزها باید هم انتظار چنین ایده های جالب و خلاقانه ای را داشت. چنین طرح هایی شاید برای خانواده هایی که از نظر مالی در سطح مناسبی هستند مناسب باشد زیرا استفاده از ال سی دی مجزا در اتاق ها، نیاز به صرف هزینه ای بیشتر از حالت معمول دارد.

میز تلویزیون چوبی شیک (4)

نمونه های میز تلویزیون روستیک شاید از مدلهایی باشد که اخیر بسیار مورد توجه قرار میگیرد. در نمونه های زیر خواهید دید که به چه سادگی میتوان یک میز ال سی دی شیک درست کرد.

نمونه زیر فقط از به هم چسبندن چهار جعبه چوبی ساخته شده است.

میز تلویزیون چوبی شیک (8)

شاید باور کردن آن سخت باشد ولی میز ال سی دی زیر متشکل از دو ورقه چوبی است که بر روی بلوکهای سیمانی قرار گرفته اند. به همین سادگی!

میز تلویزیون چوبی شیک (7)

یک نمونه میز فانتزی همراه با دیوار پشت آن

میز تلویزیون چوبی شیک (6)

با دیدن این گونه طرحهای خلاقانه واقعا میشود به این نکته پی برود که نبوغ در سادگی است.!

میز LCD روستیک ساده

این مطلب را نیز حتما بخوانید: تلفیق سبک مدرن و روستیک با طراحی شیک و منحصر بفرد در منزل

میز تلویزیون چوبی شیک (2)

 

lcd_table_idea (1)

lcd_table_idea (2)

lcd_table_idea (3)

یک طرح بسیار شیک میز LCD که به سادگی قابل اجراست

میز تلویزیون چوبی شیک (9)

lcd_table_idea (4)

lcd_table_idea (5)

یک استند ال سی دی مدرن مشکی

میز تلویزیون چوبی شیک (3)

wooden-lcd-stand-best

lcd_table_idea (7)

lcd_table_idea (8)

lcd_table_idea (9)

lcd_table_idea (10)

lcd_table_idea (11)

lcd_table_idea (12)

lcd_table_idea (13) lcd_table_idea (14)

مدلهای شیک و جدید میز ال سی دی و میز تلویزیون چوبی

lcd_table_idea (15)

lcd_table_idea (16)

تصاویر بیشتر:

15 مدل میز تلویزیون چوبی شیک ال سی دی

15 مدل میز تلویزیون چوبی شیک ال سی دی

15 مدل میز تلویزیون چوبی شیک ال سی دی

15 مدل میز تلویزیون چوبی شیک ال سی دی

, , , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
15 مدل میز تلویزیون چوبی شیک ال سی دی
5 (100%) 8 votes