مدل میز تحریر – میز مطالعه خانگی

میز تحریر یکی از وسایلی است که امروزه در تمامی خانه ها به آن نیاز پیدا میکنیم. اگر اهل مطالعه باشید ، اگر در منزل دانش آموز یا دانشجو داشته باشید و یا اگر کارمند باشید حتما شما هم در منزل به میز مطالعه نیازمندید. میز تحریر میتواند انواع مختلف داشته باشد. شما میتوانید میز تحریر خانه خود را با دکوراسیون خانه تطبیق دهید و یا بسته به کاربردی که از آن میخواهید مدل میز تحریر خود را انتخاب کنید.

البته امروزه از میز تحریر بیشتر بعنوان میز کامپیوتر و یا میز لپ تاپ نیز استفاده میشود ، هر چند که میز کامپیوتر میتواند مدلهای خاص خود را داشته باشد. میز تحریر گاها بشکل یک میز و صندلی ساده است و گاهی نیز وقتی میخواهیم میز تحریر خود را در اتاق خوابمان طراحی کنیم ، بدمان نمی آید که آن را با یک کتابخانه ادغام کنیم ، بشکلی که بالای میز تحریر یک کتابخانه تعبیه میشود که گاها حالت شیک و جمع و جوری نیز بخود میگیرد. البته مدلهای میز تحریر نیز مانند سایر المانهای طراحی داخلی منزل بسته به جنسیت و سن افراد میتوند متفاوت باشد و مثلا میز تحریر پدر کارمند خانواده نسبت به میز تحریر نوجوان دانش آموز بایستی کمی بیشتر سبک اداری داشته باشد.

البته اگر شما هم در طراحی داخلی و دکوراسیون منزل خود به المانهای فانتزی علاقه داشته باشد، میتوانید میز تحریر خود را بشکل فانتزی طراحی کنید که در زیر چند نمونه میز تحریر فانتزی نیز مشاهده خواهید کرد.

stydyng-desk (1)مدل میز تحریر کلاسیک

stydyng-desk (5)میز تحریر ادغام شده با یک کتابخانه در بالای آن

stydyng-desk (4)

stydyng-desk (3)

میز مطالعه همراه با کتابخانه ویژه نوجوان

stydyng-desk (2)

stydyng-desk (16)عکس میز تحریر فانتزی بسیار شیک

stydyng-desk (17)

stydyng-desk (18)

stydyng-desk (19)

stydyng-desk (15)

stydyng-desk (14)میز تحریر سفید

stydyng-desk (13)

stydyng-desk (12)

stydyng-desk (11)

stydyng-desk (7)

stydyng-desk (8)

مدل میز تحریر فانتزی بسیار شیک و زیبا

stydyng-desk (9)

stydyng-desk (10)

stydyng-desk (6)