مدل لوستر پذیرایی و نشیمن مدرن و زیبا / عکس

لوستر ها از لوازم روشنایی یک خانه هستند که معمولا از سقف آویزان می شوند و در عین زیبا کردن دکوراسیون خانه به محیط گرما می بخشند. لوستر ها می توانند نمای دکوراسیون خانه را به کلی تغییر بدهند. در حقیقت اگر به درستی اتنخاب بشوند می توانند تمامی نگاه ها را بخود جلب کنند. لوستر ها از جمله وسایلی هستند که طرح ها زیادی را بخود دیده اند چرا که هنرمندان طراحی داخلی خانه در این بخش با آزادی عمل بیشتری فعالیت می کنند که نتیجه آن شکل گیری مدل لوستر های شگفت انگیز و حیرت آوری می شود که در ادامه با آنها روبرو خواهید شد اما بیایید قبل از آن کمی بیشتر در مورد لوسترها بدانیم.

لوستر هم مانند دیگر وسایل منزل انواع مختلفی دارد ازجمله لوستر مدرن، لوستر شیک (استایلیش) ، لوستر ظریف، لوستر کلاسیک و …  از فاکتورهای مهم خرید لوستر می توان به حباب های چراغ، وزن و تعداد آنها اشاره کرد.

در مورد حباب چراغ های لوستر باید توجه داشته باشید که حباب شفاف چراغ ها از جنس شیشه روشنایی بیشتری را ایجاد می کند اما در مقابل حباب هایی با شیشه های کدر روشنایی دلپذیرتری را بوجود می آورند.  وزن لوسترها هم از این جهت مهم است که مکان مناسب برای آویزان کردن آنها را در خانه خود داشته باشید بعضی لوسترها وزنشان از 25 کیلوگرم هم فراتر می رود. در مورد تعداد لوسترها هم بهتر است سیستم روشنایی چندگانه در خانه داشته باشید چرا که بسیاری از متخصصان معتقدند لوستر ها همانند ستاره های یک خانه هستند و باید به یکدیگر متصل باشند.

در زیر به معرفی چند نمونه از لوسترهای شگفت انگیز دنیای مد می پردازیم:

مدل لوستر اتاق خواب کودک در رنگهای مختلف که جلوه زیبایی را به اتاق خواب کودک میبخشد

کودک

لوستر دکوراتیو  که به تمامی دیوارها و رنگ ها می آید

عنکبوت

مدل لوستر رنگارنگ که بشکل بارانی از رنگ های مختلف میباشد

BARAN

مدل لوستر زیبا و شیک از جنس فلز مس با پرهایی از جنس برنج که در اینجا در رستوران کلاسیک مورد استفاده قرار گرفته است

MESSY

مدل لوستر از پرهای طاووس

TAVOOS

لوستر مدرن و دکوراتیو با شاخه های مثلثی شکل

MOSSALAS

مدل لوستر پذیرایی مدرن و دکوراتیو زیبا و شیک حجیم کرک دار

KORK

مدل لوستر پذیرایی کلاسیک و رنگارنگ

RANGARANG

لوستر مغازه و فروشگاه مناسب برای بوتیک کفش و لباس

BOOTIK

اضافه