مدل لحاف و روتختی شیک و جدید مناسب تخت خواب های یک و دو نفره

انتخاب یک روتختی جدید و شیک برای تخت خواب یکی از سریعترین و بهترین راه های برای ایجاد تحول در دکوراسیون اتاق خواب است. در این مطلب با چندین مدل لحاف و روتختی شیک و بسیار زیبا آشنا خواهید شد که بکلی می توانند دکوراسیون یک اتاق را زیر و رو کنند. روتختی هایی که حتی قادر هستند به نقطه کانونی چیدمان اتاق خواب تبدیل شوند. مدل هایی که در این مطلب مشاهده خواهید کرد برای فصول تابستان و پاییز طراحی شده اند اما با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه برای فصول سرد سال نیز قابل استفاده خواهند بود. در زمینه انتخاب لحاف و روتختی باید توجه داشته باشید که روتختی ها با طراحی و رنگ زیبای خود، تُن دکوراسیون اتاق خواب را تایین می کنند. در نتیجه با این تاثیر گذاری زیاد در اتاق خواب باید حتما مدلی را انتخاب کنید که علاقمند به آن هستید و به سلیقه و تفکر شما خوش خواهد آمد.

اگر بیشتر به طرح های سرد و ساده علاقه دارید انتخاب مدل های تک رنگ بهترین گزینه خواهد بود. برای تنوع بیشتر از رنگ هایی استفاده کنید که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند مثلا سایه های روشن خاکستری یا سبز یشمی گزینه های مناسبی به شمار می روند. این مدل ها معمولا در طرف دیگرشان برای تنوع بیشتر از رنگ های متضاد مانند سفید استفاده می کنند. البته در بعضی شرایط هم بهتر است روتختی هایی با رنگ های برجسته مانند بنفش یا زرد انتخاب کنید. شاید این رنگ را بیشتر مناسب اتاق کودک می بینید اما رنگ بنفش و حتی زرد برای اتاق خواب بزرگسالان نیز بسیار شیک و مناسب خواهد بود. این رنگها همزمان هم لوکس هستند و هم اسپورت.  انتخاب در زمینه رنگ روتختی ها تقریبا بی نهایت است اما در نهایت این دکوراسیون کلی اتاق و سلیقه شما است که تایین کننده خواهد بود.

موضوع سلامتی بحث مهم دیگر در انتخاب روتختی است. از آنجایی که ما روزانه بین 5 تا 9 ساعت را در تخت خواب سپری می کنیم باید از ایمنی کامل تشک و لحاف خود مطمئن باشیم. در حال حاضر مدل هایی در بازار وجود دارند که کاملا از محصولات ارگانیک تهیه شده اند به این معنی که از مواد شیمیایی (رزین، چسب ها و رنگ های صنعتی) در آنها خبری نیست و کاملا طبیعی و سالم هستند.

 unique-and-organic-bedding-design-ideas (1)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (2)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (3)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (4)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (5)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (6)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (7)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (8)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (9)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (10)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (11)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (12)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (13)

unique-and-organic-bedding-design-ideas (14)

مدل لحاف و روتختی

unique-and-organic-bedding-design-ideas (15)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!