مدل قالیچه های دستباف و نرم الهام گرفته شده از طبیعت

مدل قالیچه های دستباف الهام گرفته شده از طبیعت در این گالری عکس توسط شرکت طراحی مشهور کیا (Kia Design) طراحی و بافته شده اند که با قرار گیری در هر اتاق خوابی می توانند به مرکز توجه و نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل شوند. قالیچه ها از جمله عناصری هستند که در گذر زمان همچنان زیبایی و شکوه خود را حفظ کرده اند و از دیرباز تا کنون به جذاب کردن دکوراسیون داخلی خانه های مدرن و قدیمی پرداخته اند. خود این شرکت درباره محصولات تولیدی اش اینگونه توضیح میدهد:

“قالیچه های ما کاملا دستباف هستند و بمانند یک اثر هنری فاخر با دقت و شکیبایی زیاد تهیه و تولید می شوند. تک تک گره ها توسط دست بافته شده است. در هر متر مربع این قالیچه ها 100000 گره وجود دارد که تماما با دست بافته شده اند. همچنین پشم بکار رفته در این قالیچه ها تولید کشور نیوزیلند بوده و از ابریشم معروف و با کیفیت چینی در ساخت آنها استفاده شده است. بسیاری از قالیچه های ما از طبیعت الهام گیری کرده اند بطوریکه تماما در ساخت آنها از مواد و محصولات طبیعی استفاده شده است. ابریشم بکار رفته در این قالیچه ها باعث پر زرق و برق شدن و درخشش قالیچه می شود و در کنار آن نرمی و لطافت بی نظیری را در آن بوجود می آورد بطوریکه هر از چند گاهی دوست دارید آنرا با بدن خود لمس کنید و از قدم زدن و دراز کشیدن بروی سطح نرم و لطیف آن لذت ببرید.”

همانطور که در بالا خواندید خود شرکت طراحی کیا به زیبایی محصول خودش را توصیف کرده و نیازی در توضیح بیشتر در این مورد نمی بینم. در ادامه نظر شما عزیزان را به دیدن عکس ها و نمونه های بیشتر از این قالیچه های زیبا جلب می کنم.

rugs-Kia-design-1

rugs-Kia-design-2

مطالب مرتبط:

مدل فرش جدید – دکوراسیون منزل با فرش ایرانی – طرحهای قالی ناب ایران

جدیدترین مدل های دکوراسیون آشپزخانه مدرن در سال ۲۰۱۵

مدل مبلمان اتاق پذیرایی – دکوراسیون اتاق نشیمن

rugs-Kia-design-3

rugs-Kia-design-4

rugs-Kia-design-5

rugs-Kia-design-7

rugs-Kia-design-8

rugs-Kia-design-9

rugs-Kia-design-10

rugs-Kia-design-11

rugs-Kia-design-12

rugs-Kia-design-13

مطالب پر بازدید:

مدل جدید آباژور زیبا و فانتزی برای تزیین دکوراسیون خانه

چیدمان مدل اتاق خواب تختخواب دو نفره + عکس – دکوراسیون

نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

rugs-Kia-design-14

rugs-Kia-design-15

مدل قالیچه های دستباف

rugs-Kia-design-61