انواع مدل عکس آکواریوم در دکوراسیون منزل – گیاهی

یک آکواریوم پر از ماهی می تواند دکوراسیون منزل را شیک و گیرا کند و به میزان زیادی حال و هوای اتاق شما را دگرگون کنند. اگر قصد اضافه کردن آکواریوم به اتاق خود را دارید باید قبل از خرید آکواریوم  به طراحی دقیق دکوراسیون اتاق خود بپردازید تا بتوانید از لحاظ اندازه و شکل آکواریوم بهترین انتخاب را داشته باشید. برای مثال اگر از آکواریوم های استوانه ایی تمام شیشه ایی با ماهی های رنگارنگ در اتاق خود استفاده می کنید چیدمان کوراسیونی که با آن ست بشود بسیار مشکل است. البته اگر دنبال آکواریوم های کوچک هستید نیازی به تغییر دکوراسیون اتاق خود ندارید چرا که حتمای جایی در اتاق برای آن پیدا خواهید کرد.

آکواریومی که مملو از ماهی، گیاهان سرسبز و مرجان باشد مطمئنا به نقطه عطف اتاق شما تبدیل خواهد شد و تمامی نگاه ها را بخود جذب خواهد کرد. با نورپردازی زیبا در آکواریوم ها می توانید بکلی رنگ دیوارها و لوازم اتاق خود را عوض کنید. همانطور که گفتیم استفاده از آکواریوم هایی با ماهی های رنگارنگ نیاز به دکوراسیونی دارد که بتواند با آن ست بشود پس در این مورد با احتیاط عمل کنید. (در این مطلب تعدادی از مدلهای شیک عکس آکواریوم را مشاهده خواهید کرد)
اضافه کردن آکواریوم در قسمتی از خانه مانند اتاق نشیمن یا اتاق خواب مطمئنا فضای اتاق را زیباتر می کند. اما جالب است بدانید که براساس تحقیقات دانشمندان نگاه کردن به ماهی ها در آکواریوم باعث کاهش استرس و فشار خون در افراد می شود. پس متوجه هستید که استفاده از آکواریوم در خانه فقط جنبه زیبایی و تفریحی ندارد بلکه در سلامتی شما هم نقش مهمی را ایفا می کنند.

آکواریوم ها در انواع بسیار مختلفی تولید می شوند از نمونه های زیر میزی تا آکواریوم های که داخل دیوار قرار می گیرند بسته به فضا و محیطی که در اختیار دارید می توانید شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید.در زیر نمونه های عکس آکواریوم و نحوه استفاده از ةآن در دکوراسیون منزل رامشاهده میکنید.

IF

عکس آکواریوم در بوفه

2

آکواریوم گیاهی در دکوراسیون اتاق نشیمن

3

عکس آکواریوم گیاهی دیواری زیبا

3custom-tank01-495x371

4

این عکس آکواریوم همانند یک تابلو دیواری میباشد

4wall_aquarium_pic_17

آکواریوم در وسط میز تلویزیون

5

6

مدل عکس آکواریوم گیاهی گرد در دکوراسیون منزل

7

8

9

10

نمونه مدل آکواریوم گیاهی

Aquarium-Hardscape-665x426

آگواریوم گیاهی بسیار زیبا

Nature-Aquarium-665x329