مدل طراحی سقف منزل با استفاده از پانل های چوب طبیعی

در عصر حاضر استفاده از عناصر دوست دار محیط زیست و پایدار در طراحی دکوراسیون داخلی، علاقه و توجه عده زیادی از مردم  را به سوی خود جلب کرده است. مدل طراحی سقف منزل یکی از عناصر مهم و با اهمیت دکوراسیون داخلی است که در این زمینه پیشرفت های زیادی کرده است. در حقیقت بکاربردن لوازم طبیعی و بطور کلی لوازمی که یادآور طبیعت در زندگی روزمره ما باشند روز به روز محبوب تر و بیشتر می شود. زیباترین خانه های جهان از چنین طرح هایی در محیط های پیرامونی خانه مانند سقف و دیوارها استفاده می کنند. منزل هایی که در آنها طبیعت تم اصلی طراحی داخلی را تشکیل می دهد. طراحان بوسیله این مفهوم مکان هایی شیک، آرامش بخش و گرم که یادآور طبیعت سیاره زمین است را در ذهن بیننده زنده خواهند کرد.

شاید در ذهن شما در کودکی این سوال پدید آمده باشد که یک خانه را زمانی که بچرخانیم به چه شکلی در خواهد آمد شاید وقتی که بصورت برعکس به فضای اطراف خود نگاه می کردیم می توانستیم مقداری از این فکر را به واقعیت تبدیل کنیم. مدلی که در آن سقف به کف خانه می آمد و کف خانه حکم سقف را پیدا می کرد. استفاده از پانل های چوبی در طراحی سقف دقیقا همین احساس را در وجودمان پدید می آورد سقف هایی که از لحاظ طراحی و زیبایی درست مانند کفپوش های چوبی خانه های لوکس می مانند.

بودن در طبیعت و زنده کردن این حس دیگر به معنی اقامت کردن و چادر زدن درون جنگل نیست. شما به راحتی می توانید اتسمفر طبیعت را به دکوراسیون داخلی خانه خود بیاورید، برای انجام چنین کاری تنها کافی است از مبلمان و پوشش های چوبی در منزل خود استفاده کنید. سقف هایی که در آنها از چوب استفاده می شود حس خوشایند و دعوت کننده ای در تمامی بینندگان بوجود می آورد بعلاوه زمانی که این سقف را با کفپوش ها و مبلمان چوبی ترکیب می کنید دیگر منزلتان رابطه ای دائمی با طبیعت سیاره زمین پیدا می کند.

wood-ceiling-desing-ideas (1)

wood-ceiling-desing-ideas (2)

wood-ceiling-desing-ideas (3)

wood-ceiling-desing-ideas (4)

wood-ceiling-desing-ideas (5)

wood-ceiling-desing-ideas (6)

wood-ceiling-desing-ideas (7)

wood-ceiling-desing-ideas (8)

wood-ceiling-desing-ideas (9)

wood-ceiling-desing-ideas (10)

wood-ceiling-desing-ideas (11)

wood-ceiling-desing-ideas (12)

wood-ceiling-desing-ideas (13)

مدل طراحی سقف منزل

wood-ceiling-desing-ideas (14)