مدل طراحی انباری در خانه با کاربردهای گوناگون [ 8 طرح جدید]

بیشتر ما می دانیم که چگونه از فضای خالی موجود در منزلمان استفاده کنیم، اما اصولا طراحی انباری در خانه آن هم با چارچوبی مشخص و فضایی بزرگ، هم زمان زیادی می گیرد و هم هزینه بیشتری دارد. به همین خاطر است که بیشتر خانه دارها سعی می کنند انباری خود را در حیاط خانه یا جایی بیرون از محیط داخلی خانه طراحی کنند و در عوض بجای انباری داخل خانه، از فضا استفاده های دیگری کرد مثلا یک اتاق جدید ساخته شود یا کمد های ذخیره سازی نصب شوند.

انباری یکی از فضاهایی ست که در هر خانه ای به شدت لازم و حتی گاهی شاید از اتاق منزل نیز مهمتر باشد! در هر خانه ای تعداد فراوانی وسایل و ابزار وجود دارد که لزومی به بودن آنها در فضای خانه نیست و می بایستی حتماً در جایی مانند انباری در کنار هم قرار گرفته و انبار شوند. همچنین وسایل قدیمی و وسایلی مانند بخاری ها که در فصل گرما باید برداشته شوند و… همگی نیاز به مکانی جهت نگهداری صحیح دارند. اینجاست که لزوم وجود انبار و همچنین طراحی انباری در خانه به شدت خودنمایی می کند.

مدل طراحی انباری در خانه با کاربردهای گوناگون [ 8 طرح جدید]

مدل طراحی انباری در خانه با کاربردهای گوناگون [ 8 طرح جدید]

مدل طراحی انباری در خانه با کاربردهای گوناگون [ 8 طرح جدید] مدل طراحی انباری در خانه با کاربردهای گوناگون [ 8 طرح جدید]

اتباری ها و آلونک هایی که در این پست با آنها روبرو خواهید شد نیازی به کسب مجوز و پیروی از قوانین ندارند و ساخت آنها سریع و آسان صورت می گیرد. در حقیقت یک چهاردیواری ساده این کار را به بهترین شکل انجام می دهد و به همین خاطر زمان ساخت و راه اندازی آنها نیز کوتاه است.

همچنین طرح و فرم آنها نیز آنچنان زیبا و جذاب است که افراد را با عشق و علاقه تمام مجبور به ساخت چنین انباری هایی می کند. همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید این مکان ها می توانند نه فقط جایی برای پرتاب! و روی هم ریختن وسایل قدیمی منزل و چیزهای به درد نخور، بلکه مکانی زیبا و به شدت جذاب حتی برای نشستن و خستگی درکردن باشد. همیشه هم قرار نیست انباری را جایی تاریک و نمور و پر از سوسک و حیوانات موذی بدانیم بلکه امروزه با توجه به طراحی های زیبا و جذاب در مورد هر چیزی و هر مکانی به خصوص طراحی انباری در خانه می توان این فضای محدود را به شکلی جذاب و دوست داشتنی، ساخت و حتی دکوراسیون کرد.

البته امروزه پیشرفت هایی در زمینه متدهای ساختمان آماده و پیش ساخته حاصل شده کار را بسیار راحت کرده است. با سفارش محصول و دادن طرح دلخواه تان به شرکت مربوطه، ساختمان دقیقا به همان شکلی که خواسته اید طراحی و ساخته می شود و به صورت قطعات نیمه آماده برای شما ارسال می گردد، سرهم کردن قطعات نیز کمتر از نصف روز وقت می گیرد. بنابراین هیچ گونه نیازی به استخدام کارگر و بنا و … ندارید.

به این شکل خواهید توانست بهترین و زیباترین انباری های جهان را ابتدا با دیدن طرح های آماده، انتخاب کرده و پس از سفارش، درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از نصب کردن هم، آنچنان فضای نابی به دست خواهید آورد که می توانید از آن، هم برای انبار کردن هیزم های زمستان، هم برای گذاشتن ادوات و ماشین های کشاورزی، همچنین برای چیدن وسایل باغبانی و حتی گذاشتن میز و صندلی هایی جهت خستگی درکردن پس از کار و فعالیت روزانه استفاده نمایید.

backyard-shed-design-ideas (1)

backyard-shed-design-ideas (2)

backyard-shed-design-ideas (3)

backyard-shed-design-ideas (4)

backyard-shed-design-ideas (5)

backyard-shed-design-ideas (6)

backyard-shed-design-ideas (7)

backyard-shed-design-ideas (8)

backyard-shed-design-ideas (9)

backyard-shed-design-ideas (10)

backyard-shed-design-ideas (11)

طراحی انباری در خانه

backyard-shed-design-ideas (12)