انواع مدل شیر آب ظرفشویی زیبا و عکس شیرآلات ساختمانی لوکس و جدید

اگر دنبال خلاقیت در طراحی خانه هستید باید سعی کنید این المان در همه جای خانه وجود داشته باشد. معمولا بسیاری از افراد نکته های ریزی را در طراحی مدرن دکوراسیون منزل فراموش می کنند و یا به آن توجه نمی کنند اما این جزئیات است که ارزش کار را بالا می برد. یکی از این جزئیات مهم شیر آب ظرفشویی و شیرآلات ساختمانی است که به دلیل زیاد در دید نبودن توجه آنچنانی به آن نمی شود. اما شیر آب از دید طراحان خلاق هرگز پنهان نمانده است مدلی که قرار است معرفی کنیم بقدری زیبا و شگفت انگیز است که از پنهان بودن آن در حمام و سرویس بهداشتی خانه حسرت می خورید. در زیر نمونه های خاصی از مدل شیر ظرفشویی و حمام معرفی میشود و در پایان نیز تعدادی از نمونه های مدرن شیرآلات ساختمانی قرار گرفتع است.

هر کدام از این شیرآلات ساختمانی از نظر طراحی و نوع ساخت برای یک نوع طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه مناسبند. برخی با ارتفاع زیاد، زیبایی را به رخ می کشند و برخی با کوچک و جمع و جور بودن. اما مشخصۀ واحد تمامی این شیرآلات، جذابیت و شیک بودن آنهاست. در تصاویر و مدل هایی که در انتهای همین مطلب درج کرده ایم نمی توان طرحی زشت و نازیبا را پیدا کرد، از این طرح ها در مدرن ترین آشپزخانه های امروزی با سبک های مختلف استفاده می شود. و اما مدلی که قرار است بیشتر در مورد آن بگوییم:

وقتی این شیر آب در گوشه حمام شما قرار دارد بمانند یک شئ فضایی و یا پروژه ایی علمی بنظر می آید طوری که فقط با روشن شدن آن به شیر آب بودنش پی می برید! وقتی که شما شیر آب را باز می کنید متوجه تشکیل گرداب در محفظه شفاف شیشه ایی آن می شوید که آب را به بالا و سپس به مانند آبشاری بروی دستان شما می ریزد اما شما همچنان در حال تماشای جریان شفاف و آرامش بخش آب هستید. این شیر اب برای سینک های معمولی هم قابل استفاده می باشد. مهم نیست شما چه سینکی را برای این شیر انتخاب می کنید چرا که در هر صورت زمان زیادی را به تماشای گرداب تشکیل شده  توسط میکسر می پردازید. پروسه ایی که تا قبل از آن اهمیتی به دانستن در موردش نمی داید با این شیر برای مدت ها شما را متحیر خواهد کرد.

نام این شیر the Axor Starck V است و توسط Phillip Starck طراحی شده است. به محض چرخاندن میکسر گرداب شروع به چرخیدن  می کند مانند تورنادویی که از آب تشکیل شده است.

امروزه دیگر باید با آن شیرآلات ساختمانی قدیمی با همان طرح های محدودش خداحافظی کرد و خود را برای دیدن طرح هایی جالب و مفهومی مانند همین شیر the Axor Starck V آماده کنیم. استفاده از این شیر آب بسیار زیبا، شاید در اولین برخورد حسِ در دل طبیعت بودن و استفاده از آب گوارای چشمه ای زلال را به انسان القاء نماید؛ چرخش آب در لوله شفاف شیر و آمدن به سمت بالا و سپس سرریز شدن. این همان حسی ست که در روزهای حضورمان در طبیعت زیبا، آن را تجربه خواهیم کرد.

می توان اینگونه شیرآلات بسیار جذاب و خواستنی را در هر منزلی استفاده نمود و محدودیت استفاده نخواهد داشت، اما قطعاً استفاده از آن در فضاهایی مدرن و مجلل و امروزی لذت بسیار بیشتری دارد. آشپزخانه ای زیبا همراه با جزیره ای در وسط را تصور کنید، آیا می توان چنین آشپزخانه ای را با شیرآب ظرفشویی ساده و نازیبا مورد استفاده قرار داد؟ هر سبک طراحی و دکوراسیون، ابزار و لوازم خود را می طلبد.

آنچیزی که استفاده از اینگونه شیرآلات ساختمانی را لازم و واجب می نماید، تمایل هر انسانی به زیباتر بودنِ محل زندگی خود نسبت به دیگران و متفاوت بودنش است و دقیقاً همین حس جالب است که ما را به سمت استفاده از انواع مدل شیر آب ظرفشویی زیبا و انواع شیرآلات ساختمانی لوکس و جدید سوق می دهد.

6

7

astonishing-bathroom-faucet-by-hansgrohe-1-thumb-630xauto-39257

astonishing-bathroom-faucet-by-hansgrohe-2-thumb-630xauto-39259

مدل جالب شیر آب

astonishing-bathroom-faucet-by-hansgrohe-3-thumb-630xauto-39261مطالب مرتبط:

کابینت سفید انواع کابینت آشپزخانه سفید

انواع کاشی و سرامیک کف شیک – آَشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق

astonishing-bathroom-faucet-by-hansgrohe-4-thumb-630xauto-39263

astonishing-bathroom-faucet-by-hansgrohe-5-thumb-630xauto-39265

astonishing-bathroom-faucet-by-hansgrohe-8-thumb-630xauto-39271

astonishing-bathroom-faucet-by-hansgrohe-9-thumb-630xauto-39273

Axor-Starck-V-faucet-41

نمونه های دیگر از مدل شیر ظرفشویی و شیرآلات ساختمانی

kitchen-taps (1)

مدل شیر ظرفشویی بسیار شیک

kitchen-taps (2)

شیر ظرفشویی زیبا

kitchen-taps (3)

مطالب مرتبط:

اهمیت کابینت در دکوراسیون آشپزخانه – کابینت مدرن و کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ایتالیایی / عکس

kitchen-taps (4)

شیر ظرفشویی کلاسیک

kitchen-taps (5)

شیر اب ظرفشویی مدرن

kitchen-taps (6)

شیر ظرفشویی شیک

kitchen-taps (7)

نمونه های جالبی از شیرآلات دستشویی و سرویس بهداشتی را مشاهده میکنید

bathroom-taps (6)

شیر دستشویی مدرن

bathroom-taps (1)

شیرآلات ساختمانی اهرمی

bathroom-taps (2)

شیرآلات ساختمانی KWC

bathroom-taps (3)

خرید شیرآلات ساختمانی

bathroom-taps (4)

bathroom-taps (5)

تصاویر بیشتر:

انواع مدل شیر آب ظرفشویی زیبا و عکس شیرآلات ساختمانی لوکس و جدید

انواع مدل شیر آب ظرفشویی زیبا و عکس شیرآلات ساختمانی لوکس و جدید

انواع مدل شیر آب ظرفشویی زیبا و عکس شیرآلات ساختمانی لوکس و جدید

انواع مدل شیر آب ظرفشویی زیبا و عکس شیرآلات ساختمانی لوکس و جدید