انواع مدل شومینه مدرن سنگی به سبک ایتالیایی

1399/1/20

شومینه ها در دکوراسیون خانه از گذشته دور مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته شده اند. طراحانی که به سبک سنتی علاقه دارند طرح های شومینه مدرن و شیک و پیچیده ایی را معرفی کرده اند در حالی که گروهی دیگر به بازطراحی مدل های شومینه لوکس سنتی پرداخته اند. دو طراح ایتالیایی بنام های Palazzetti و Savio Firmino گرد هم آمدند تا چهره ایی لوکس و کلاسیک به شومینه های سنتی بدهند و نتیجه کار تبدیل به انواع مدل شومینه مدرن شده است که با اندازه و ابعاد عالی خود تمامی نظرها را بخود جلب می کند. طرح هایی از شومینه که نه تنها زیبا هستند بلکه از لحاظ عملکرد در گرم کردن محیط هم کاملا ایده آل هستند.

در طراحی این مدل شومینه مدرن به ابعاد بسیار مناسب توجه شده است تا جایی که با خیال راحت می توان فقط یک طرح و مدل از این شومینه ها را برای خانه هایی با ابعاد و متراژ متنوع استفاده کرد بدون اینکه هیچگونه ناهماهنگی به نظر برسد. این دو طراح ایتالیایی در زمان طراحی این شومینه های جدید، ابتدا طرح و معماری غالبِ خانه های امروزی را بررسی نموده سپس با در نظر گرفتن تمامی جوانب اقدام به طراحی مدلهای مختلف شومینه کرده اند که تصاویر برخی از آنها را در انتهای همین مطلب می توانید مشاهده کنید.

یکی از بهترین و زیباترین مدل های این شومینه ها را می توان در چند تصویر اول مشاهده کرد. مدل شومینه مدرن و جذابی که از سنگ به رنگ روشن و در تطابق کامل با طراحی خانه نصب گردیده است. این شومینه مدرن پیوندی قدرتمند با سبک سنتی شومینه ها داشته و نوع طراحی آن هم گویای طرحهای قدیمی و طرح های امروزین است. همچنین طراحی و معماری خانه و رنگ به کار رفته در سراسر این منزل زیبا به شکلی ست که سبب هماهنگی بسیار جذاب شومینه  با خانه و زیبایی بسیار زیاد منزل شده است.

البته نکته ایی که در انتخاب شومینه لوکس مورد نظر باید توجه داشته باشید این است که به سیمای شومینه در هنگام خاموش بودن هم توجه کنید خیلی مهم است که شومینه ایی همانقدر که هنگام روشن بودن شعله های آتش زیبا است در هنگام خاموش بودن هم همچنان زیبا باشد.

حکاکی های بسیار زیبا و حرفه ای انجام شده بر روی این مدل شومینه مدرن زیبا را می توان با حکاکی های بسیار قدیمی و سنتی بر روی ستون ها و سر ستون های مراکز باستانی ایتالیا و رم باستان مقایسه کرد که برای استفاده در منازلی بزرگ بسیار مناسب می باشد. یکی از دلایلی که این طراحان خبره و به نام ایتالیایی تاکید و اصرار بر استفاده از اینگونه طرحها بر روی شومینه مدرن خود داشتند نیز همین موضع است «پیوند با طرحهایی قدیمی و اصیل».

در زیربا چند نمونه معدود از طرح های آنها آشنا خواهید شد.

یک مدل شومینه لوکس و زیبا

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

1

شومینه سنگی لوکس که ترکیب کار کلاسیک و مدرن بوده است

2

عکس یک مدل شومینه مدرن سنگی هیزمی لوکس

3

موضوعات مرتبط:

تازه ترین مدل های شومینه مدرن و شیک

آشنایی با زیباترین دکوراسیون های خانه در جهان – طراحی داخلی متفاوت

4

مدل شومینه مدرن هیزمی و گازی بسیار شیک

5

یک طرح شومینه سنگی سفید لوکس بسیار شیک وزیبا

scott-mansion-living-room-ideas-with-high-ceiling-supplemented-by-white-sofa-set-a-glass-coffee-table-a-wooden-armchair-a-classic-fireplace-and-two-elegant-pendant-lights

عکس طرح شومینه سنگی لوکس سنگی

download

شومینه کلاسیک

download (1)

شومینه سنتی لوکس

divine-luxury-pop-false-ceiling-decoration-for-luxury-living-room-ideas-with-classic-furniture-and-gas-fireplace-also-soft-lighting

1

تصاویر بیشتر:

انواع مدل شومینه مدرن سنگی به سبک ایتالیایی

انواع مدل شومینه مدرن سنگی به سبک ایتالیایی

انواع مدل شومینه مدرن سنگی به سبک ایتالیایی

انواع مدل شومینه مدرن سنگی به سبک ایتالیایی

  • تلگرام
  • واتساپ