انواع مدل سینک و روشویی خارق العاده و دکوراتیو

سینک های حمام و روشویی سرویس بهداشتی  به اشکال  مختلفی تولید می شوند از گونه های مرسوم گرد و کاسه شکل با طرح ها و رنگ های مختلف گرفته تا نمونه مدرن با لبه های تیزتر هر کدام ویژگی ها و مشتریان خاص خود را دارند که معمولا در بسیاری از خانه های دوستان و آشنایان به آنها برخورد می کنیم. اما در این مطلب قصد داریم به معرفی سینک ها و روشویی هایی  بپردازیم که نمونه آنرا در هیچ جایی ندیده اید! بطوریکه با مشاهده آنها شما هم لب به تحسین طراحان خلاق این سینک ها می پردازید.

اولین سینکی که زیر شیر آب پیدا می کنیم مدلی است که تشتک آب آن از شیشه طرح دار تشکیل شده و هنگامی که از آب پر می شود با استفاده از نور و تلالو آب شکل های بسیار زیبایی را بروی میز زیرین سینک ایجاد می کند و فضایی جادویی را در حمام پدید می آورد.

1

دومین سینک کاربردی چندگانه دارد که آنرا بیشتر برای محیط آشپزخانه بسیار مناسب می کند. سینک آشپزخانه که از چوب تشکیل شده و بعنوان تخته خرد کردن مواد غذایی هم استفاده می شود.

2

 شیر آبی که به صورت قطعه سنگ های نامرتب بروی هم قرار داده شده اند و در زیر این شیر آب زیبا با لطافت و ظرافت تمام  یک سینک گود بیضی شکل قرار داده شده تا کامل ترین ترکیب را بوجود بیاورند. البته بغیر از جنس سنگی این سینک در طرح تمام کرومی هم تولید می شود.

3

مدل روشویی زیر با قسمت سنگی ساده و سفید بعداز ترکیب با حفره آبی رنگ که کمی نامرئی بنظر می رسد کاراکتری کاملا مدرن و پیچیده بخود می گیرد.

4

سینک ها و روشویی های ساخته شده از ترکیب گیاهان و سنگ های کریستالی معدنی یادآور ترکیب علم و هنر در ساخت وسایل کاربردی است. این سینک ها به دلیل موادی که در ساخت آنها استفاده شده کاملا دوستدار محیط زیست هستند و هیچ گونه اثر منفی بروی سلامت انسان و محیط زیست نخواهند گذاشت.

5

6

سینکی ساخته شده از مکعب شیشه ایی شفاف که به هنرمندی تمام بصورت معلق در هوا نصب شده و آب اضافی در آن از طریق مکعب سنگی کنارش تخلیه می شود.

7

نام مدل روشویی زیر در انگلیسی “Water Water”  است که نشان دهند یک تکه بودن شیر آب و سینک است. سینکی که به صورت موجی به بالا حرکت می کند و تبدیل به شیر آب  می شود و در نهایت آبشاری از آب بروی دستان شما میریزد و دوباره از طریق قسمت کاسه شکل روشویی تخلیه می شود.

8

موضوعات پربازدید:

دکوراسیون آشپزخانه مدرن / عکس و طراحی کابینت مدرن

مدل تخت خواب یک نفره / دکوراسیون اتاق خواب جوان

مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس / عکس های گلاس مدرن و زیبا

در مورد سینک زیر فقط گفتن یک کلمه کفایت می کند “زیبا”.

9

اگر بدنبال طرح های طبیعی برای سینک خود می گردید این سینک بهترین گزینه برای شماست.

10