40 نمونه مدل سرامیک کف با ابعاد بزرگ [فوق لوکس] در دکوراسیون داخلی منزل

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/14

امروزه با رایج شدن استفاده از کف پوش های چوبی و دیگر مواد پرطرفدار مانند بامبو و چوب پنپه در بین خانه دارها، ممکن است زیبایی سرامیک های کف نادیده گرفته شوند. اگر مدل سرامیک کف منزل به درستی و از بین بهترین نمونه های موجود در بازار انتخاب شود آنوقت سخت می توان چیزی را برای رقابت با زیبایی آنها در نظر گرفت. اگر شما هم بدنبال کف پوشی هستید که همیشه تازه، نو و جذاب بنظر برسد انتخاب سرامیک هایی بزرگ می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. نه تنها مزایای بسیاری در زمینه انتخاب سرامیک های بزرگ وجود دارد بلکه نتیجه چنین انتخابی می تواند یک دکوراسیون همیشه تمیز، پاکیزه، درخشان و فوق العاده شیک باشد. در این مطلب تعدادی از سرامیک های کف در ابعاد بزرگ آورده شده اند که با طراحی منحصر بفرد خود دکوراسیونی بشدت زیبا و لوکس پدید آورده اند.

کاشی های سرامیکی ازان دسته از متریال های معماری هستند که هم تنوع زیادی دارند و هم کاربرد زیادی در ساختمان دارندهمچنین عملکرد های خوبی نیز از خود به نمایش میگذارند. کاشی های سرامیکی زیبا هستند و اگر طرح های مناسب و زیبایی را انتخاب کنید باعث زیبایی دکوراسیون داخل خانه میشود.از همان اول ساختمان سازی کاشی ها یکی از عنصر های اصلی ساختمان بوده و است و امروزه تقریبا همه ی خانه ها و معماران از کاشی برای ساخت ساختمان استفاده میکنند. اما در انتخاب کاشی کف باید توجه کنید که کاشی که انتخاب میکنید مناسب محیط انجا باشد برای مثال کاشی که برای کف اتاق پذیرایی  میخواهید بخرید باید مناسب انجا و طرح و رنگ مناسبی داشته باشد هر قسمت از خانه همانطور که کاربرد های مختلفی دارد حتمی کاشی هر قسمت نیز باید متفاوت باشد برای مثال کاشی که برای اشپزخانه انتخاب کردید باید با کاشی اتاق پذیرایی متفاوت باشددر انتخاب کاشی کف بیشتر دقت کنید که با وسایل که خریداری کرده اید هماهنگ باشد تا باعث افزایش زیبایی دکوراسیون داخل خانه شما باشد.

سرامیک های مزایای زیادی دارند شاید بزرگترین مزیت چنین سرامیک هایی در کف منزل، بزرگتر نشان دادن فضای داخل خانه باشد. به همین خاطر توصیه اول طراحان به افرادی که در خانه های کوچک زندگی می کنند استفاده از سرامیک کف بزرگ در رنگ های روشن است. سرامیک بزرگ نه تنها محیط خانه های کوچک را مرتب و تمیز نشان می دهد بلکه شکل مستطیلی و مربعی آنها نگاه ها را به همراه خود به انتهای اتاق خانه می کشاند و طول بیشتری به فضای داخل خانه می دهند.

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

چراغ دیواری برنزی شیک

 

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (3)

زیبایی این سرامیک ها زمانی که از مواد طبیعی مانند مرمر ساخته باشند، تمامی نگاه ها را به سمت خود جلب می کند. هر چه سرامیک بزرگ تر باشد، موادی که در ساخت آن استفاده شده است مانند رگه های طبیعی سنگ های معدنی، بیشتر خود را نشان می دهد.  درخشندگی و براقی سرامیک های بزرگ افسون کننده هست، شاید این مسحور کنندگی آنها بخاطر وجود طرح های مربعی یا مستطیلی بزرگ در کف باشد که با نظم خاصی کنار هم چیده شده اند.

یکی از مکانهاییکه سرامیکهای بزرگ میتواند باعث زیباتر دیده شدن دکوراسیون شود قسمت ورودی درب منزل است. به تصاویر زیر دقت کنید

مدل سرامیک کف (6)

استفاده از سرامیک های بزرگ ترکیبی در جلوی درب ورودی باعث میشود قسمت ورودی از بقیه قسمتهای خانه جدا شود و زیبایی خاصی به کل محیط می دهد.

مدل سرامیک کف (4)

مدل سرامیک کف (3)

سرامیک های بزرگ به مدرن شدن دکوراسیون خانه کمک زیادی می کنند.  زیرا در دکوراسیون مدرن زوایای براق و درخشان در دکوراسیون مهم هستند و به همین خاطر سرامیک ها باعث می شوند تمامی چیزهایی که با سادگی و لطافت طراحی شده اند به زیبایی بدرخشند.

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (1)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (2)

یک تکنیک بسیار جالب هنگام استفاده از سرامیک بزرگ استفاده از حاشیه در طرح می باشد. بدین شکل که میتوان از سنگها یا سرامیکهایی با عرض 10 سانتی متر و رنگ مخالف در حاشیه سرامیک بزرگ استفاده کرد. برای این کار میتوان از پارکت نیز استفاده کرد. در چند تصویر زیر این مدل را مشاده می کنید.

این مطلب را نیز حتما بخوانید:  مدل کاشی طرح پارکت و کفپوش چوبی در رنگ های بسیار متنوع

مدل سرامیک کف (11)

مدل سرامیک کف (10)

مدل سرامیک کف (5)

استفاده از سرامیک کف طرحدار بخصوص برای سرویس بهداشتی و حمام یکی از زیباترین تکنیکها می باشد. بسیاری از خانه ها در سرویس بهداشتی از سرامیک کف ساده می کنند ولی استفاده از سرامیک های طرحدار باعث زیباتر دیده شدن طرح خواهد شد. مانند نمنه های زیز

این مطلب را نیز حتما بخوانید: مدل کاشی حمام و سرویس بهداشتی در طرح های جذاب و جدید

مدل سرامیک کف (9)

مدل سرامیک کف (8)

مدل سرامیک کف (7)

توجه داشته باشید که اگر میخواهید از سرامیک و کاشی بزرگ و مستطیلی در کف استفاده کنید سعی کنید آنها را بصورت مورب بچینید. چیدمان سرامیک بزرگ مستطیلی باعث زیبایی خیلی بیشتر کف میشود. نمونه زیر را ببینید

مدل سرامیک کف (1)

مدل سرامیک کف (2)

همانطور که اشاره شد سرامیک بزرگ همواره باعث مدرن تر دیده شدن دکوراسیون خانه شما خواهد شد.

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (1)

مطالب مرتبط با کاشی و سرامیک

زیباترین مدلهای کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی شیک و جالب

کفپوش کاشی و سرامیک با طرح سنگ مرمر برای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون دستشویی و حمام با فضایی کاملا مدرن و امروزی

 

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (3)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (4)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (6)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (7)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (8)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (9)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (10)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (11)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (12)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (13)

مشاهده چند نمونه خارجی کاشی و سرامیک کف

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (14)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (15)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (16)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (17)

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (18)

مدل سرامیک کف

Sleek-large-floor-tile-design-ideas (19)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

آخرین مطالب بخش