انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

امروزه کفپوش یکی از مسایل بسیار مهم در دکوراسیون منزل می باشد. سرامیک طرح پارکت بعنوان کفپوش طرح چوب برای افرادی که بدنبال صرفه جویی در هزینه هستند و از طرفی علاقه زیادی به کفپوشی شیک و زیبا در منزل خود دارند بهترین گزینه است. همانطور که گفتیم کفپوش نقش بسیار اساسی را در دکوارسیون کلی منزل ایجاد می کند و اتسمفر فضا را به کلی تغییر می دهد. سرامیک طرح پارکت به دلیل شباهت نزدیکی که با کفپوش های چوبی دارند برای خانه هایی با دکوراسیون چوبی بسیار مناسب هستند و در عین حال از کفپوشی محکم و ضد آب برخوردار می شوند. در نتیجه استفاده از کاشی سرامیک مدل پارکت علاوه بر اینکه خرج کمتری بروی دستتان می گذارد خیال شما را از داشتن کفپوشی محکم و بادوام راحت می کنند. مقاومت سرامیک طراح پارکت به حدی هستند که در شرایط سخت آب و هوایی کاملا کیفیت و کارایی خود را حفظ می کنند، در نتیجه می توانید از آنها در محیط خارج از خانه مانند حیاط خلوط و پاسیو از آنها استفاده کنید و علاوه بر محیط داخل خانه در خارج خانه هم دکوراسیونی چوبی داشته باشید تا فضایی سرتاسر گرم و صمیمی در اطراف خانه ایجاد کرده باشید.

شاید داشتن چنین مزیتی یعنی استفاده از سرامیک هایی با طرح چوب در سالهای دور، نوعی آرزو و خیال بود اما امروزه با پیشرفت های بسیار مناسب تکنولوژی و ساخت دستگاه های بسیار دقیق و پیشرفته، می توان بهترین و مقاوم ترین سرامیک ها را در هر طرح و رنگی حتی به رنگ و طرح چوب تولید و استفاده کرد. سرامیک طرح پارکت در واقع از شاهکارهای عصر ماست که به نوعی به داد ما رسیده! بسیاری از افراد تمایل زیادی به استفاده از طرح و نمای چوب و پارکت در کف منزل خود داشتند که به سبب هزینه بیشتر متاسفانه موفق به استفاده از آن نمی شدند، این سرامیک های طرح چوب به کمک این افراد آمده و حتی زیبایی بیشتری را هدیه می کنند.

جلای بیشتر، مقاومت و ماندگاری طولانی تر، استقامت در برابر رطوبت و سایر عوامل خورنده، از دیگر مزایای مهم سرامیک طرح پارکت است که سبب شده بسیاری افراد امروزه به جای چوب و پارکت از این سرامیک های خوشرنگ و لعاب استفاده نمایند. اگر به تصاویر درج شده در انتهای همین مطلب توجه کنید خواهید دید که تنوع و گوناگونی طرح ها نیز بسیار زیاد است.

غیر ممکن است طرحی از پارکت و چوب بخواهید که در سرامیک طرح پارکت وجود نداشته باشد. به راحتی می توانید طرح مورد نظر را جستجو و پیدا کنید. حتی می توانید در صورت لزوم، طرح مورد نظر خود را به برخی از کارخانجاتی که به صورت سفارشی اقدام به تولید طرح های ویژه روی سرامیک ها می کنند سفارش هم بدهید، اینها تماماً از مزیت های عصر تکنولوژی ست که ما در آن زیست می کنیم.

بسیاری از ساختمان های چندین واحده، بسیاری از ویلاها در مناطق مختلف آب و هوایی و منازل ویلایی، بسیاری از شرکت ها و… امروزه از این سرامیک مدل پارکت استفاده می کنند.

جالب است بدانید که استفاده از کاشی سرامیک مدل پارکت در دیوارها و کف اتاق، رایج تر از پارکت های چوبی است. حتی برخی از افرادی که علاقه زیادی به چوب و طرح های چوبی دارند از اینگونه مدلهای کفپوش طرح چوب بعنوان دکوراسیون کف منزل یا محیط کار خود استفاده می کنند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که به دکوراسیون و طرح های چوبی علاقه زیادی دارید، ایده استفاده از اینگونه سرامیک ها را از دسن ندهید.این سرامیک ها در طرح، رنگ و ظاهری کاملا شبیه به چوب ساخته و تولید می شوند بطوریکه در نگاه اول تشخیص آنها از کفپوش های چوبی بسیار سخت می باشد حتی برای افراد حرفه ایی که در این زمینه فعالیت می کنند. در زیر چند نمونه از زیباترین و شیک ترین مدل های اینگونه کاشی سرامیک  را مشاهده می کنید.

wood-look-tiles (1)

ceramic-parquet-flooring (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید
موضوعات مرتبط:

راهنمای انتخاب بهترین کفپوش و پارکت خانه + عکس

استفاده از سنگ های لوکس در دیوار و کف دکوراسیون منزل / عکس

انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

ceramic-parquet-flooring (1)

کفپوش طرح چوب بسیار زیبا

ceramic-parquet-flooring (2)

ceramic-parquet-flooring (3)

ceramic-parquet-flooring (4)

wood-look-tiles (2)

wood-look-tiles (3)

مدلهای زیبا سرامیک طرح پارکت

wood-look-tiles (4)

wood-look-tiles (5)

wood-look-tiles (6)

موضوعات پر بازدید:

روشهای تزیین اتاق خواب / عکس و مدل دکوراسیون اتاق خواب

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی / عکس

درخت بونسای در دکوراسیون منزل + قیمت – گل و گیاه آپارتمانی

wood-look-tiles (7)

wood-look-tiles (8)

wood-look-tiles (9)

wood-look-tiles (10)

wood-look-tiles (11)

wood-look-tiles (12)

wood-look-tiles (13)

تصاویر بیشتر:

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب