مدل دیوارپوش چوبی در واحدهای آپارتمانی مدرن و امروزی

آنهایی که به طبیعت علاقه زیادی دارند، دوست دارند در محیطی زندگی کنند که پیوسته آنها را به یاد ماهیت طبیعی زندگی بیاندازد، بنابراین بهترین گزینه پیش روی آنها در کنار کفپوش های چوبی استفاده از انواع مدل دیوارپوش چوبی است تا تماما در محیطی طبیعی و صد البته لوکس و زیبا زندگی کنند. همانطور که می دانید چوب ماده ای ساده، آرامش بخش و بی نهایت گرم در دکوراسیون داخلی است و تقریبا هیچگونه نمی شود رقیبی به همین اندازه قدرتمند و زیبا برای آن پیدا کرد. نوعی سادگی توام با شیکی در ذات چوب نهفته است که هر دکوراسیونی با هر سبکی را زیبا، دلپذیر و دعوت کننده نمایش می دهد.

خانه هایی که در این مطلب با آنها آشنا خواهیم شد در دکوراسیون داخلی شان به هیچ وجه از رنگ های متعدد و دکوری های پیچیده و گران استفاده نکرده اند؛ به قول معروف چوب در این خانه ها حرف اول و آخر را می زند. البته لازم به ذکر است که ترکیب کفپوش چوبی با دیوارپوش چوبی کاری سخت و چالش برانگیز است و در صورت نداشتن برنامه ای دقیق و درک و فهم درست از فضا، بخصوص در خانه هایی با دکوراسیون سنتی، نتیجه کار کاملا برعکس خواهد شد. اما خانه هایی زیر به خاطر استفاده از سبک مدرن، توانسته اند تعادل بسیار خوب و زیبایی بین کفپوش و دیوارپوش چوبی ایجاد کنند. بنابراین اگر بدنبال ایده ای برای تغییر دکوراسیون خانه خود هستید شکل های زیر می توانند منابع خوبی برای الهام گیری باشند.

برای مثال در خانه زیر مشاهده می کنید که فضای نشیمن خانه تماما از رنگ های خنثی مانند سفید، خاکستری و قهوه ای در پرده ها، مبلمان، سقف و کابینت های آشپزخانه استفاده کرده است. فضای نشیمن هم کاملا باز و آزاد به صورت خطی چیده شده و دیوارپوش های چوبی نیز با تخته های خطی به همین نوع چیدمان تاکید می کنند. استفاده از تخته چوب های بلند خطی در دیوار و کف، به بزرگ تر دیده شدن فضای نشیمن کمک بسیار زیادی کرده است.

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (1)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (2)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (3)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (6)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (7)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (9)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (10)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (12)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (11)

اما خانه دوم به میزان بسیار بیشتری نسب به مدل بالا از چوب در دکوراسیون خود استفاده کرده است:

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (4)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (14)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (5)

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (8)

مدل دیوارپوش چوبی

wood-walls-and-wood-floors-combination-ideas (13)