مدل دکوراسیون حمام مدرن به سبکی ساده  و بسیار زیبا

اگر شما هم بدنبال دکوراسیون حمام مدرن هستید در این مطلب با عکس هایی بسیار زیبا از طراحی داخلی چنین محیط هایی روبرو خواهید شد که در عین سادگی دکوراسیونی زیبا و شیک در حمام فراهم کرده اند. در سبک طراحی مدرن همیشه شعار “کمتر بیشتر است” در گوشه و کنار دکوراسیون دیده می شود. در حمام های زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه می شود با استایلی ساده و بدور از هر گونه اغراق دکوراسیون لوکس و  زیبا داشت. نتیجه پیروی از چنین طرح هایی بوجود آمدن فضایی تازه، انرژی بخش و گویا در دکوراسیون حمام می شود.

یکی از ایده های جذاب در دکوراسیون داخلی حمام ها استفاده از گیاهان طبیعی است. در فضای مدرن حمام که همه چیز ساده بنظر می رسد قرار دادن یک گیاه زیبا در حمام می تواند با قدرت زیادی خود را بنمایش بگذارد. برای ایجاد جذابیت بیشتر سعی کنید گیاه مد نظر خود را درون یک گلدن شیک یا سبد حصیری زیبا قرار بدهید حتی یک گیاه کوچک در چنین محیط هایی به شدت تاثیر مثبتی بروی حس و حال فضای دکوراسیون خواهد گذاشت.

البته اگر حمام کوچکی دارید یا مکانی مانند کابینت برای قرار دادن گلدان بروی آن پیدا نمی کنید می توانید از گزینه های جایگزین مانند گلدان ایستاده بلند و باریک استفاده کنید. این گلدان های فضای زیادی اشغال نمی کنند و به راحتی می توانند بعنوان یک نقظه کانونی در دکوراسیون حمام مورد استفاده قرار بگیرند.

یکی دیگر از ایده های جالب برای حمام های مدرن استفاده از وسایلی براق و درخشان است. مانند وان ها و کفپوش های سرامیکی براق یا شیرآلات استیل درخشنده. اما استفاده زیاد از وسایل براق می تواند بنوعی محیط را بیش از حد سرد نشان دهد برای کم کردن این اثر می تواند رنگ های گرمی مانند سبدهای حصیری یا لوازم چوبی را به دکوراسیون حمام وارد کنید.

modern-bathroom-decoration-ideas (2)

modern-bathroom-decoration-ideas (3)

modern-bathroom-decoration-ideas (4)

modern-bathroom-decoration-ideas (5)

modern-bathroom-decoration-ideas (6)

modern-bathroom-decoration-ideas (7)

modern-bathroom-decoration-ideas (8)

modern-bathroom-decoration-ideas (9)

modern-bathroom-decoration-ideas (10)

modern-bathroom-decoration-ideas (11)

modern-bathroom-decoration-ideas (12)

دکوراسیون حمام مدرن

modern-bathroom-decoration-ideas (1)