مدل جدید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام در طرح و رنگ های متنوع

در کنار نقشه ریزی برای طراحی دکوراسیون دستشویی و حمام، یکی از مهم ترین عناصری که باید به آنها توجه زیادی کنیم انتخاب مدل مناسب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام است که باید شایسته و درخور دکوراسیون کلی خانه شما نیز باشد. عده ای از افراد به دلیل در دید نبودن دستشویی و حمام توجه کمتری به این مکان ها می کنند و هزینه کمتری را برای تزئین دکوراسیون آنها تعیین می کنند. نتیجه چنین کاری طراحی محیط هایی بدور از هر گونه جذابیت و بوجود آمدن یکنواختی در فضای دکوراسیون حمام و دستشویی خواهد بود. قبل از اینکه به انتخاب و خرید کاشی مد نظر خود بپردازید باید از هماهنگ بودن دکوراسیون حمام و دستشویی با بافت و جزئیات طرح کاشی خود اطمینان حاصل کنید تا جلوه زیبا و شیک در دکوراسیون این محیط ها بوجود آورده باشید. مدل های بسیار متنوعی از کاشی های مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی تولید شده اند که در این مطلب تعدادی از بهترین مدل ها را در قالب عکس آماده کرده ایم.

همانطور که می دانید سرامیک ها پرکاربردترین کاشی های مورد استفاده در دکوراسیون حمام و دستشویی هستند. سرامیک ها جنبه های مثبت بسیار زیادی دارند که آنها تبدیل به بهترین گزینه برای کفپوش حمام کرده است. اما توجه داشته باشید که از همه مدل های سرامیک نمی شود در دستشویی و حمام استفاده کرد، نکاتی مهمی در این زمینه وجود دارد که قبل از خرید حتما باید با آنها آشنایی داشته باشید.

سرامیک انتخابی همیشه باید متناسب با محیطی باشد که قرار است در آن استفاده شود. برای حمام و دستشویی نیز مهم ترین فاکتور، ایمنی سرامیک انتخابی است. سرامیک باید برای تمامی شرایط اعم از خشک و خیس مناسب باشد. بهترین مدل سرامیک ها، مدل هایی هستند که از طرح های برجسته بروی خود استفاده می کنند و از قابلیت ضد لغزندگی برخوردار هستند. سرامیک های درخشان که به سرامیک های گلاسی نیز معروف هستند بیشتر برای دیوار حمام و دستشویی مورد استفاده قرار می گیرند این سرامیک ها به دلیل داشتن سطح کاملا براق براحتی تمیز می شوند و محیطی عاری از میکروب در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام بوجود می آورند. این نکات مهم ترین اطلاعاتی هستند که باید قبل از خرید کاشی و سرامیک مدنظر خود با آنها آشنایی داشته باشید.

New-Bathroom-Tiles-Designs (1)

New-Bathroom-Tiles-Designs (2)

New-Bathroom-Tiles-Designs (3)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

New-Bathroom-Tiles-Designs (5)

New-Bathroom-Tiles-Designs (6)

New-Bathroom-Tiles-Designs (7)

New-Bathroom-Tiles-Designs (8)

New-Bathroom-Tiles-Designs (9)

New-Bathroom-Tiles-Designs (10)

New-Bathroom-Tiles-Designs (11)

New-Bathroom-Tiles-Designs (12)

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

New-Bathroom-Tiles-Designs (13)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!