مدل جدید پنجره منزل مسکونی در نمای داخلی و خارجی شیک و زیبا

پنجره ها مانند دیگر عناصر موجود در طراحی داخلی و خارجی در سبک های متفاوتی مانند کلاسیک و مدرن تهیه و تولید می شوند. انتخاب مدل جدید پنجره مناسب با دکوراسیون منزل تاثیر زیادی بروی زیبایی و شکوه جلوه اتاق نشیمن، پذیرایی و سایر اتاق های خانه خواهد گذاشت. پنجره ها یکی از بهترین راه ها برای آوردن محیط خارج به داخل خانه هستند و به شما کمک می کنند با منظره خارج از منزلتان ارتباط داشته باشید و در عین حال که از این منظره لذت می برید، ایمن و راحت نیز باشید. اگر شما هم قصد تعویض پنجره های فعلی منزلتان، یا انتخاب مدلی برای خانه تازه ساز خود را دارید در این مطلب با نمونه هایی زیبا از پنجره هایی که هم نمای داخلی زیبایی دارند و هم در نمای خارجی به شکوه و کلاس ساختمان شما خواهند افزود، آشنا خواهید شد.

همانطور که می دانید هر خانه ای استایل و سبک طراحی مخصوص به خودش را دارد که آنها را از سایر ساختمان ها متمایز می کند. به همین دلیل انتخاب پنجره ای که با زیبایی نمای ساختمان شما هماهنگ باشد اولین چیزی است که باید مشخص شود. برای مثال در سبک طراحی مدرن و امروزی از پنجره های شیشه ای تمام قد (کف تا سقف) استفاده می شود و برای ایجاد فضای خصوصی نیز با پرده ها و پارچه های مخصوص پوشانده می شوند. همچنین در سبک کلاسیک نیز بیشتر از پنجره هایی استفاده می شود که شکلی منحنی (دایروی و بیضوی) و سلطنتی با نقش های بعضا پیچده دارند استفاده می شود.

کار اصلی پنجره ها، اجازه ورود نور طبیعی به داخل خانه است، البته از پنجره های شیشه ای کشویی و تمام قد بعنوان درب ورودی و خروجی به محیط های دیگر خانه مانند حیاط خلوت یا تراس و بالکنی نیز استفاده می شود. پنجره ای که انتخاب می کنید باید از قبل محل قرار گیری آن مشخص شده باشد زیرا هر اتاقی از خانه به پنجره ای متفاوت نیاز خواهد داشت برای مثال پستوی خانه و اتاق هایی که در قسمت شیروانی خانه قرار می گیرند عمدتا محیطی تاریک در طول روز داشته و برای روشنایی خود نیاز به نور خورشید دارند. در شکل های زیر مدل های متنوعی از پنجر های شیک با ظاهری زیبا را مشاهده خواهید کرد.

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (1)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (2)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (3)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (4)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (6)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (7)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (8)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (9)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (10)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (11)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (12)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (13)

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (14)

مدل جدید پنجره

Modern-and-classic-house-window-designs-ideas. (15)