انواع مدل جدید موکت هماهنگ با دکوراسیون داخلی [ مدل 2019]

استفاده از مدل جدید موکت بعنوان کفپوش خانه در محیط پذیرایی، نشیمن یا اتاق خواب به معنای دستیابی به دکوراسیون داخلی برتر و ویژه است که برای مدت طولانی به زیبا کردن محیط خانه شما می پردازد. از جمله برتری هایی که موکت به چیدمان دکوراسیون خانه می دهد می توان به راحتی، آرامش، سادگی و وابسته نبودن به زمان اشاره کرد. موکت مناسب این کار را بدون اینکه از طرح های شلوغ و فانتزی در خود استفاده کرده باشد، انجام می دهد.

بهتر است موکت از بین طرح و نقش هایی انتخاب شود که هم با دیگر وسایل همخوانی داشته باشد و هم با رنگ دیوارها و البته در تناسب با طراحی کف خانه. به این شکل هم می توان از زیبایی موکت بهره برد و هم این زیبایی در تلفیق با سایر وسایل، جذابیت را به اوج خواهد رساند.

موکت بهترین پوشش کف برای خانه هایی است که از سنگ و سرامیک در کفپوش خانه استفاده می کنند. کفپوش سنگ بخصوص در فصل زمستان در صورت نداشتن سیستم گرمایشی مناسب سردی زیادی بخود می گیرد که قرار دادن پاها بروی خود را با حسی ناخوشایند و ناراحت کننده روبرو می کنند. به خصوص اینکه در بسیاری از منازل آپارتمانی و حتی ویلایی از سنگ هایی بسیار زیبا و جذاب استفاده می شود که اینگونه متریال و مصالح برای فصولی مانند بهار و تابستان بسیار مناسب و دلچسب خواهد بود زیرا خنکی خاصی به کف پاها و منزل می دهد اما با ورود به فصول سرد سال، اوضاع کمی تغییر خواهد کرد. انواع مدل جدید موکت می تواند این مشکل را به خوبی رفع کند. در حال حاضر در بازار مدل های بسیار متنوعی از موکت ها تهیه و تولید می شوند که محدوده وسیعی از سلیقه ها را پوشش می دهند. بنابراین در انتخاب مدل موکت مناسب خود نباید نگران پیدا شدن یا نشدن آن باشید. اما چند نکته وجود دارد که با دانستن آنها می توانید انتخاب مطمئن تر و بهتری داشته باشید.

انواع مدل جدید موکت هماهنگ با دکوراسیون داخلی [ مدل 2019]

انواع مدل جدید موکت هماهنگ با دکوراسیون داخلی [ مدل 2019]

انواع مدل جدید موکت هماهنگ با دکوراسیون داخلی [ مدل 2019]

انواع مدل جدید موکت هماهنگ با دکوراسیون داخلی [ مدل 2019]

اولین نکته توجه به اندازه محیط است. قبل از خرید باید به اندازه گیری دقیق اتاق خود بپردازید تا موکتی مناسب با شرایط فضا انتخاب کرده باشید. حتماً دیده اید منازلی را که موکت ها از طرفین یا کوتاه هستند و یا آنقدر بلند که بیشتر قرنیزها را پوشانده اند، این موضوع به شدت بر روی زیبایی تاثیر منفی خواهد گذاشت. در چنین شرایطی حتی اگر از بهترین نوع مدل جدید موکت استفاده کنید زیبایی خود را تا حدی از دست خواهد داد. دومین نکته توجه به رنگ و طرح موکت است. اگر موکت را برای فضای کوچک می خواهید بهتر است از مدل رنگ های روشن و سفید برای دکوراسیون اتاق خود استفاده کنید. زیرا یکی از خاصیت های رنگ روشن مانند سفید، ایجاد حس بزرگ بودن محیط در فضاهای کوچک است. اگر موکت را برای فضاهای بزرگ می خواهید، باید از بین مدل موکت های تیره بهترین نوع را برگزینید. رنگ های تیره فضای خانه بزرگ را دنج، گرم و صمیمی نشان می دهند. همیشه سعی کنید از موکت های با کیفیت  ساخت بالا استفاده کنید. مدل های باکیفیت موکت در صورت تمیزی و نظافت، همچنان کیفیت و جلوه زیبای خود را حفظ می کنند. اگر موکت را برای اتاق کودک می خواهید حتی الامکان سعی کنید موکت را از بین مدل های ساده و تخت استفاده کنید. اینگونه مدل ها نبست به موکت های برجسته و طرح دار راحت تمیز می شوند.

با رعایت این نکات می توانید هر فضایی با هر ابعادی را توسط انواع مدل جدید موکت هماهنگ با دکوراسیون به زیبایی هر چه تمامتر تزئین نمایید فقط کافی ست در زمان انتخاب و خرید، تمامی جوانب را مد نظر داشته و بهترین موکت را انتخاب کنید.

در انتهای این مقاله، تصاویر بسیار زیبایی از بهترین موکت ها و استفادۀ آنها در کنار سایر وسایل منزل درج گردیده است. با دقت در این تصاویر می توان به خوبی، استفاده ای استادانه از موکت ها برای هر فضایی با هر ابعادی را مشاهده کرد. حتی می توان بهترین هماهنگی را بین موکت ها و سایر وسایل مشاهده نمود.

زیباییِ استفاده از یک موکت در همین است؛ جنسی با کیفیت، انتخاب صحیح در ابعاد مناسب، طرح و رنگی جذاب، هماهنگی با فضای پیرامون.

moquette-design-ideas (1)

moquette-design-ideas (1)

موضوعات مرتبط:

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

انواع مدل دکوراسیون داخلی منزل ساده و شیک ۲۰۱۵

انواع مدل کاشی سرویس بهداشتی / دکوراسیون حمام و دستشویی

moquette-design-ideas (2)

moquette-design-ideas (3)

moquette-design-ideas (4)

moquette-design-ideas (5)

moquette-design-ideas (6)

moquette-design-ideas (7)

moquette-design-ideas (8)

moquette-design-ideas (9)

moquette-design-ideas (10)

moquette-design-ideas (11)

moquette-design-ideas (12)

moquette-design-ideas (13)

موضوعات پر بازدید:

راهنمای انتخاب بهترین کفپوش و پارکت خانه + عکس

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ژاپنی

استیکرهای دیواری با طرح و مدل فانتزی شیک و زیبا

moquette-design-ideas (14)

مدل جدید موکت

moquette-design-ideas (15)