مدل جا گلدانی شیک و زیبا مناسب دکوراسیون آپارتمان ها

گیاهان هیچگاه از اطراف ما انسان های دور نمی شوند و همه سعی می کنیم حتی یک عدد گیاه و گلدان هم که شده در یکی از اتاق های منزل خود نگاه داریم. به همین دلیل انتخاب مدل جا گلدانی که به شیوه ای مناسب گیاهان و گلدان های ما را بنمایش بگذارد و در عین حال زیبایی خود گل را هم دو چندان کند موضوعی مهم خواهد بود. امروزه استفاده از گل و گیاه در داخل منازل با سرعت بسیار زیادی در حال افزایش است و علاقه مردم به نگهداری از گونه های مختلف گل و گیاه هیچوقت به اندازه زمان حاضر نبوده است.

به همین دلیل وجود مدل گلدان های شیک در مدل های متنوع ایستاده، دیواری و زمینی در مرکز توجه طراحان داخلی قرار گرفته است. در حقیقت تنها چیزی می تواند از خود گیاه زیباتر بنظر آید، همین نحوه بنمایش گذاشتن آنها در مکان های مخصوص خواهد بود. در این مطلب با تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های جا گلدانی آشنا خواهید شد که تاثیر زیادی بروی شیک نشان دادن دکوراسیون داخلی منازل مسکونی خواهند داشت. همانطور که مشاهده می کنید بعضی از این جا گلدانی های ایستاده از ایده هایی بسیار ساده نشئت گرفته اند.

برخی از آنها فقط یک چهارپایه چوبی ساده هستند که دارای ارتفاعی زیاد بوده و گلدانی بر روی آن قرار می گیرد. این شیوه طراحی می تواند نوعی دکوراسیون ساده و البته زیبا را در هر جایی از منزل ایجاد کند بدون اینکه نیاز داشته باشید تا هزینه هایی هنگفت برای تغییرات صرف کنید. برخی دیگر مدلها از لوله های مسی براق که دارای چندین خم زیبا در کنار هم هستند تشکیل شده اند که می توان گلدان یا گلدان هایی را بر روی آنها قرار داد. این مدل جا گلدانی می تواند زیبایی بسیار جذابی به محیط بخشیده همچنین طول عمر و مقاومت آن نیز به سبب استفاده از لوله های مسی، بسیار بیشتر از سایر مواد است.

انواع مدل جا گلدانی را می توانید در تصاویری که در انتهای این مطلب درج شده مشاهده کنید. سعی شده تا بهترین و بروزترین جا گلدانی های داخلی و خارجی به تصویر کشیده شود تا بتوان از بین آنها بهترین را انتخاب و استفاده کرد.همچنین به راحتی می توان به کمک این تصاویر، نوع فرم و دکوراسیون ایجاد شده توسط این جا گلدانی ها را که قبلاً تست شده مشاهده و سپس در صورت تمایل از یک یا چند عدد از آنها استفاده کرد.

می توانید برخی از آنها را در گوشه ای از بهارخواب و یا بالکن قرار داده و تعدادی گلدان بر روی آن بگذارید. همچنین دهها این مدل جا گلدانی نیز وجود دارد که به سبب جمع و جور و زیبا بودن می توان آنها را در بین مبل های هال-پذیرایی قرار داده و گلدانی زیبا را بر روی آن جا داد.

یکی از بهترین گزینه ها برای جا گلدانی ها استفاده از مدل هایی با پایه های هندسی می باشد. پایه های هندسی یک ویژگی نمایان در جا گلدانی ها بحساب می آیند و در چیدمان یک اتاق بی نهایت زیبا خود را نشان خواهند داد. اگر به دنبال مدل های خلاقانه تر می گردید شاید جا گلدانی هایی که طرحی شبیه به سه پایه یک دوربین عکاسی را دارند بهترین گزینه برای شما باشند. این پایه ها توسط نوعی آهن پودر شده ساخته شده اند و از لحاظ زیبایی و استحکام در نوع خود بهترین هستند. مسلما قرار دادن هر گلدانی بروی این پایه از سبک های کلاسیک گرفته تا مدل های مدرن و امروزی همگی زیبایی خود گیاه را بیشتر از آنچه که هست جلوه می دهند.

برخی از مدل های جا گلدانی نیز دقیقاً مختص فضای حیاط طراحی می شوند و استفاده از آنها در کنج فضای داخلی منزل، خیلی هم جالب نخواهد بود. بهتر است در انتخاب جا گلدانی دقت کنیم و بهترین را برای بهترین طراحی انتخاب کنیم.

Plant-stands-design-ideas (1)

Plant-stands-design-ideas (2)

Plant-stands-design-ideas (3)

Plant-stands-design-ideas (4)

Plant-stands-design-ideas (5)

Plant-stands-design-ideas (6)

Plant-stands-design-ideas (7)

Plant-stands-design-ideas (8)

Plant-stands-design-ideas (9)

Plant-stands-design-ideas (10)

Plant-stands-design-ideas (11)

Plant-stands-design-ideas (12)

Plant-stands-design-ideas (13)

Plant-stands-design-ideas (14)

Plant-stands-design-ideas (15)

Plant-stands-design-ideas (16)

مدل جا گلدانی

Plant-stands-design-ideas (17)

تصاویر بیشتر:

مدل جا گلدانی شیک و زیبا مناسب دکوراسیون آپارتمان ها

مدل جا گلدانی شیک و زیبا مناسب دکوراسیون آپارتمان ها

مدل جا گلدانی شیک و زیبا مناسب دکوراسیون آپارتمان ها

مدل جا گلدانی شیک و زیبا مناسب دکوراسیون آپارتمان ها