مدل جاکفشی MDF جدید و زیبا در طرح و رنگ های گوناگون

 مدل جاکفشی MDF یکی از بهترین انتخاب ها و البته پرطرفدارترین مدل جاکفشی در بین مردم است. بسیاری از افراد دقایق زیادی را صرف پیدا کردن کفش و بوت خود در انبوه کفش ها و لباس های سایر افراد خانواده می کنند که به صورت نامرتب و درهم قرار داده شده اند. بهترین راه حل برای چنین مشکلی استفاده از مدل جاکفشی های مرغوب با طراحی هوشمندانه و دقیق است. در این مطلب به ارائه توضیحاتی در مورد مدل جاکفشی مناسب می پردازیم و در ادامه با نمونه هایی از زیباترین مدل های جاکفشی MDF آشنا می شویم. امیدواریم با دیدن این مدل ها حداقل یک نمونه سلیقه و نظر شما را بخود جلب کند و مناسب برای قرار دادن خانه شما باشد.

بسیاری از خانواده ها جاکفشی کوچک و ساده برای دم درب خانه تهیه و بدون توجه به اهمیت آن سال های سال از آن استفاده می کنند در صورتی که نتیجه چنین کاری تجمع کفش ها در جلوی درب خانه می شود که در مواقع مهمانی ها جلوه مناسبی ندارد و پیدا کردن کفش ها به چالشی ناراحت کننده تبدیل می شود. انتخاب مدل جاکفشی MDF از چند جهات بصرفه است. اولین مورد قیمت مناسب آنهاست با صرف هزینه ای بسیار کمتر از مدل های گران قیمت تمام چوبی، می توانید جاکفشی هایی در همان حد کیفیت تهیه کنید، بطوریکه جلوه ای جذاب و زیبا را در دکوراسیون منزل ایجاد می کنند. مدل جاکفشی ام دی اف از لحاظ دوام و استحکام هم بسیار پایدار هستند و و قابل رقابت با نمونه های چوبی و فلزی می باشند. بعلاوه مدل جاکفشی ام دی اف در انواع طرح ها و مدل های مختلف با اندازه های گوناگون، مناسب برای هر فضایی تولید می شوند که چنین تنوعی را بندرت می شود در دیگر مدل های جاکفشی مشاهده نمود. (انواع مدل جاکفشی و جالباسی مدرن در دکوراسیون منزل / ام دی اف و چوبی)

همانطور که در مطالب قبلی اشاره کردیم مهم ترین چیز قبل از خرید جاکفشی مورد نظرتان، اندازه گیری فضایی است که برای قرار دادن جاکفشی در نظر گرفته اید. هیچ چیزی آزار دهنده تر از این نیست که بعداز خرید مدل جاکفشی و بازگشت از بازار متوجه بزرگ بودن بیش از حد جاکفشی برای فضای مورد نظر شوید. در انتخاب مدل جاکفشی خوب است بدانید که ارتقاع رابطه مستقیمی با لوکس بودن مدل جاکفشی دارد. هر چع ارتفاع مدل جاکفشی شما بیشتر باشد، دکوراسیون شما جلوه ای لوکس تر بخود خواهد گرفت البته بازهم عرض می کنیم که قبل از خرید به اندازه گیری دقیق محیط بپردازید. در ادامه شکل هایی از زیباترین مدل های جاکفشی MDF را مشاهده می کنید. (مدل کابینت و کمد لباس مناسب برای اتاق خواب و نشیمن خانه)

mdf-shoe-storage (1)

mdf-shoe-storage (2)

mdf-shoe-rack-design-ideas (1) mdf-shoe-rack-design-ideas (2) mdf-shoe-rack-design-ideas (3) mdf-shoe-rack-design-ideas

mdf-shoe-storage (3)

mdf-shoe-storage (4)

mdf-shoe-storage (5)

mdf-shoe-storage (6)

mdf-shoe-storage (7)

mdf-shoe-storage (8)

mdf-shoe-storage (9)

mdf-shoe-storage (10)

mdf-shoe-storage (11)

مدل جاکفشی MDF

mdf-shoe-storage (12)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل جاکفشی MDF جدید و زیبا در طرح و رنگ های گوناگون
4.9 (97.78%) 9 votes