مدل تخت دونفره لوکس و شیک با طرح های جدید سال 2015

مدل تخت دونفره لوکس در بین لوازم موجود در اتاق خواب از بیشترین درجه اهمیت برخوردار است زیرا هم فضای زیادی را اشغال می کند و هم در نقطه کانونی دکوراسیون قرار می گیرد.  تخت خواب های دونفره ای که در این مطلب معرفی خواهیم کرد بسیار جدید هستند و از بهترین ماده موجود در صنعت مبلمان سازی، یعنی چوب طبیعی ساخته شده اند. تخت خواب های لوکس عمدتا از نوع کلاسیک هستند زیرا مدل های کلاسیک جلوه بسیار باشکوه تر و پر زرق و برق تری نسبت به مدل های مدرن دارند. در مدل های کلاسیک، انواع بسیار متفاوتی از تخت خواب های دونفره تولید می شوند که به راحتی می توانند باعث شک و سردرگمی هر فرد مطمئنی شوند در نتیجه قبل از خرید باید به بررسی دقیق شرایط موجود بپردازید.

هر کدام از تخت خواب های زیر از طرح ها و ایده هایی کاملا بدیع و البته متفاوتی نسبت به دیگری استفاده می کنند بطوریکه نه تنها آنها را کاملا بروز نشان می دهد بلکه کیفیت بالای خودشان را به زیبایی نمایان می کنند. البته در طرح ها زیر سعی شده کمی از خاصیت های سبک مدرن نیز استفاده شود تا ترکیبی از زیبایی های هر دو سبک در مدل نهایی بوجود آمده باشد.

با انتخاب چنین تخت های باکیفیتی باید مکان مناسبی را برای آنها در اتاق خواب خود آماده کنید. سعی کنید حتما مدلی که انتخاب می کنید با تِم کلی دکوراسیون اتاق خوابتان هارمونی داشته باشد. رنگ اینگونه تخت خواب ها بیشتر همان رنگ چوب قهوه ای یا قرمز تیره است این رنگ خیلی راحت با دیگر رنگ های موجود در اتاق مثلا در قسمت روتختی و تشک، ست می شوند. تعدادی از این تخت خواب ها طرح ساده و شبیه به مبلمان راحتی دارند زیرا می خواهند از اغراق در طراحی بدور باشند تا با کمترین پیچیدگی ممکن کلاس و زیبایی خود را بنمایش بگذارند. در شکل های زیر مدل های جدید تخت خواب دونفره با طرح هایی کاملا متفاوت را مشاهده خواهید.

luxury-classic-king-size-beds (1)

luxury-classic-king-size-beds (2)

luxury-classic-king-size-beds (3)

luxury-classic-king-size-beds (4)

luxury-classic-king-size-beds (5)

luxury-classic-king-size-beds (6)

luxury-classic-king-size-beds (7)

luxury-classic-king-size-beds (8)

luxury-classic-king-size-beds (9)

luxury-classic-king-size-beds (10)

luxury-classic-king-size-beds (11)

luxury-classic-king-size-beds (12)

luxury-classic-king-size-beds (13)

مدل تخت دونفره لوکس

luxury-classic-king-size-beds (14)