32 مدل تخت خواب یک نفره اتاق نوجوان در سال 2020

 

تخت خواب ها هم مانند هر وسیله دیگری دوره زمانی مناسب به خود را دارند و بعداز آن کارایی خود را تا حدود زیادی از دست  می دهند. تخت خواب ها هم همینطور هستند، این بازه زمانی برای تخت ها حدود 10 سال است. یعنی اینکه اگر شما بهترین و باکیفیت ترین تخت را هم انتخاب کنید بعداز گذشت 10 سال نیاز به خرید یک تخت خواب جدید دارید. در این مطلب به طور خلاصه فاکتورهای مورد نیاز برای خرید و انتخاب انواع مدل تخت خواب یک نفره را شرح می دهیم و با تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های تخت خواب تک نفره و دکوراسیون اتاق خواب جوان آشنا می شویم.

تخت خواب یک نفره با توجه به جمع و جور بودن، کمجا بودن، زیبایی در ظاهر و همچنین رنگ های متنوع امروزه مورد استفاده فراوان هستند و می توان آنها را در هر اتاقی با هر دکوراسیونی و با هر ابعادی به راحتی استفاده کرد. به خصوص برای نوجوانان و جوانان استفاده از اینگونه تخت ها بسیار جذاب و لذت بخش است. می توان دکوراسیون اتاق جوان را با طرح هایی زیبا از اینگونه  تخت ها، بهتر و بهتر کرد به شکلی که از گذراندن لحظاتی هر چند کوتاه در چنین اتاقی ودیدن چند لحظه ایِ آن هم لذت برده شود.

فاکتور اول در خرید تخت خواب یک نفره و کلا هر تخت خوابی اندازه آن است. ابتدا باید مشخص کنید که چقدر فضا در اتاقتان دارید، سپس به سلیقه خود نگاه کنید و از بین تخت خواب های کوچک یا بزرگ هر کدام را که بیشتر می پسندید انتخاب کنید. حتی الامکان سعی کنید اندازه تخت طوری انتخاب شود که وقتی در اتاق خواب جوان قرار می گیرند طرفین تخت فضای کافی برای رفت و آمد و قرار دادن وسایل دیگر وجود داشته باشد. برای آشنایی با تخت کوچک بهتر است بدانید تخت خواب تک نفره به اندازه 75 سانتی متر عرض در 190 سانتی متر طول در دسته تخت خواب های یک نفره کوچک قرار می گیرند. وقتی اندازه تخت را مشخص کردید باید به سراغ استایل مناسب خود از بین مدل های سنتی و مدرن بر اساس دکوراسیون اتاق خواب جوان خود بروید و تختی که بازتاب کننده سلیقه تان است را انتخاب کنید.

در این مرحله می توانید ابتدا تمامی خواسته های خود از یک تخت خواب یک نفره نوجوان یا تخت خواب یک نفره جوان را در ذهن مرور کرده و از خواسته های حتی عجیب هم نترسید! سپس با توجه به تمامی انتظارات، سلایق و حتی خواسته هایی عجیب و جالب مثل داشتنِ مثل میز تحریری مخفی درون تاج تختخواب یک نفره می توانید اقدام به انتخاب و خرید تخت مورد نظر کنید. در این مرحله می بایستی تمامی توجه خود را صرف این موضوع کنید که آیا وسیله ای که در حال انتخاب آن هستید واقعاً با سلیقه و خواست شما هماهنگی کامل دارد یا خیر زیرا قرار است سالها از آن استفاده نمایید، حتماً به این موضوع مهم توجه کنید.

مرحله بعدی خرید تختخواب یک نفره در فروشگاه است. بیشتر مشتریان هنگام خرید تخت مورد نظر خود کمتر از 2 دقیقه را صرف امتحان تخت خواب خود می کنند. شما قرار است ساعت های زیادی را در تخت خوابتان بگذرانید پس ارزش این را دارد که زمان بیشتری را به بررسی موشکافانه جزئیات تخت خواب تک نفره مورد نظر خود در فروشگاه صرف کنید.

در زمان انتخاب و خرید از فروشگاه حتماً به تم کلی اتاق نوجوان و یا اتاق جوان خود توجه داشته باشید. اگر دکوراسیون اتاق شما از رنگهایی روشن تشکیل شده می توانید هم از تخت خواب یک نفره نوجوان رنگ روشن در آن استفاده کنید و هم از رنگ های متضاد تیره برای جذابیت بیشتر. همچنین اگر دکوراسیون اتاق جوان شما دارای تم و دگوراسیونی تیره است اینجا هم می توانید هم از رنگ های تیره در همان طیف و یا از رنگ های روشن برای ایجاد جذابیتِ فراوان استفاده نمایید.

برای آشنایی با مدل های متنوع تخت خواب یک نفره تعدادی از آنها را در زیر برای شما آورده ایم

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

1

انواع مدل تختخواب یک نفره شیک و جدید

2

Z 4

4

5

6

7

8

تخت خواب تک نفره چرم مشکی

9

10

11

12

13

279_1378_33--dayiran

   سرویس-کودک-نوجوان5318-my7shop

jino01-jasminwood

Belona3.-khabshop

 g30_1-kamjachoob

maxim3khabshop

  • تلگرام
  • واتساپ