مدل تخت خواب دو نفره مناسب دکوراسیون های مدرن و سنتی

انتخاب مدل تخت خواب دو نفره یکی از سخت ترین وظایف هر شخصی است که می خواهد با خرید آن رنگ و رویی تازه به اتاق خواب خود ببخشد. طرح های گوناگون و متنوع تخت خواب های دونفره مانند مبلمان راحتی بسیار زیاد است و انتخاب بین آنها می تواند موجب سردرگمی بسیاری از افراد حتی آنهایی که با اطلاعات کامل به سراغ خرید تخت خواب می روند شود. تخت خواب عنصر اصلی تزیین هر اتاق خوابی است  که معمولا از بین تخت مدل های کینگ سایز انتخاب می شوند، مدل هایی که در این مطلب معرفی خواهیم کرد نمونه های منحصر بفردی هستند که به محض قرار گیری در اتاق، به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل می شوند.

به دلیل چند تکه بودن ست تخت خواب، نوع طرح و شکل آنها تقشی اساسی در دکوراسیون کلی اتاق خواب ایجاد می کند. می توانید اتاق خواب کوچک خود را با تخت خوابی بزرگ بیارایید و آنگاه رنگ های دلخوه و تابلوه های دوست داشتنی خود را متناسب با آن بروی دیوار قرار دهید. برای زیباتر شدن دکوراسیون بهتر است تخت خود را بر اساس هارمونی و هماهنگی با تِم اتاق خواب انتخاب کنید و  درکنار آن، از رنگ های شاد و زنده در کوسن ها، پارچه ها و پرده ها استفاده کنید تا به همراه نور خوب روز، فضایی شاد و تازه آفریده باشید.

قبل از هر چیزی در انتخاب تخت دو نفره باید به اندازه اتاق خواب توجه ویژه ایی کرده باشید چرا که به همان اندازه که یک فضای آرام و دلپذیر برای استراحت و آسایش در اتاق خواب مهم است، داشتن فضای کافی برای حرکت آزادانه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. حتی الامکان سعی کنید تخت خواب دونفره خود را طوری در اتاق قرار دهید که از هر دوطرف حدود 60 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد تا هر دونفر بتوانند از هر دو طرف وارد تخت و از آن خارج شوند. نکته بعدی در خرید، تعیین محل مورد نظر برای قرار دادن تخت در اتاق خواب است تا از لحاظ نور، گرما، صدا وحفظ حریم شخصی موقعیتی خوب و مناسب داشته باشند. در زیر با چند نمونه از جدیدترین و زیباترین مدل های تخت خواب دونفره در ایران و خارج کشور آشنا می شویم.

double-bed-design (1)

double-bed-design (2)

double-bed-design (3)

double-bed-design (4)

double-bed-design (5)

king-size-bed-design-and-models (7)

king-size-bed-design-and-models (6)

king-size-bed-design-and-models (5)

king-size-bed-design-and-models (4)

king-size-bed-design-and-models (3)

king-size-bed-design-and-models (2)

double-bed-design (6)

double-bed-design (7)

double-bed-design (8)

double-bed-design (9)

double-bed-design (10)

small bedroom design

double-bed-design (12)

مدل تخت خواب دو نفره

king-size-bed-design-and-models (1)