مدل تخت خواب دو نفره با طراحی خلاقانه برای اتاق خواب / عکس

بی شک اصلی ترین جز هر اتاق خواب زیبا و شیکی تخت خواب آن است. با انتخاب تخت خواب دو نفره خودتان می توانید سبک اتاق را تعریف کنید. تخت خواب مدرن و ساده باشد اتاق خواب هم همین جلوه را بخود می گیرد تخت خواب لوکس باشد اتاق هم چهره ایی لوکس بخود می گیرد. تخت خواب ها هم مانند دیگر اجزای دکوراسیون منزل با خلاقیت طراحان در انواع و اقسام شکل ها تولید می شوند، در این مطلب سعی کردیم تا تعدادی از خلاقانه ترین و زیباترین مدل تخت خواب دو نفره را به شما معرفی کنیم.

اولین مدل تخت خواب طرحی است که علاوه بر معلق و بدون پایه بودن طرح گرد و دایره ایی هم دارد که این مدل را به تخت خوابی فوق خاص تبدیل می کند. شکل دایره ایی تخت به شما اجازه می دهد به هر طرفی که دوست داشتید دراز بکشید. زیر این تخت خواب دو نفره هم سیستم روشنایی قرار داده شده که کف اتاق را جادویی می کند.

1s

مدل تختخواب دو نفره گرد با طراحی خلافانه

1

این مدل تخت خواب دو نفره با طراحی جسورانه تاج خود نشان می دهد که تاج تخت می تواند چه تاثیر مهمی بروی زیبایی تخت و اتاق خواب بگذارد. شکل عجیب تاج در نوع خود کاملا بی همتاست و تضاد جالبی را با فضای اطرافش ایجاد کرده است.

2

موضوعات مرتبط:

نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

ایده های جذاب طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و شیک

2s

 مدل تختخواب زیر را می شود اینگونه تعریف کرد: “دوتخت کاملا جدا در یک تخت”. این تخت بهترین انتخاب برای اتاق مهانان است چرا که تخت خواب براحتی با شرایط مختلف وفق داده می شود و بعلاوه با شکل گرد لبه های تخت و چوب گیلاس بکار رفته در آن زیبایی خاصی به اتاق می دهد.

3

3s

اتاق خواب لوکس حتما نباید پر زرق و برق باشد تا همگان را متحیر کند گاهی اوقات لوکس ترین طرح ها ساده ترین ها هم هستند مدل تخت خواب های ساده زیر با خطوط صاف دقیقا برای همین هدف طراحی شده اند تا افرادی که بدنبال طرحی لوکس هستند اما از اشکال بزرگ با خطوط پیچیده و شلوغ  خوششان نمیاید بتوانند در عین سادگی محیطی لوکس داشته باشند.

4s

مدل تختخواب دو فره و اتاق خواب لوکس و زیبا

4ss

4

همیشه طرح های طبیعی چوب در مرکز توجه طراحان قرار داشته اند. در تخت زیر مشاهده می کنید که تاج تخت چگونه به چوب طبیعی با دانه های درشت و کشیده مزین شده است. همانطور که می دانید طرح چوب در نهایت سادگی گرمی و آرامش را به فضای اتاق منتقل می کند.

5

موضوعات پر بازدید:

انواع مدل میز ناهار خوری در دکوراسیون هال پذیرایی / عکس میز غذا خوری

درخت بونسای در دکوراسیون منزل + قیمت – گل و گیاه آپارتمانی

انواع مدل فرش فانتزی – طرح های فرش مدرن و قالی فانتزی

5sss

اتاق خواب زیبا

5ss

5s