مدل کوسن و بالش مناسب محیط خارج خانه / دکوراسیون خارجی

زمانی که به طراحی پاسیو، حیاط خلوت یا تراس خانه خود می پردازید برای اضافه کردن رنگ های جدید به دکوراسیون خارجی محیط، می توانید به آسانی با انتخاب مدل کوسن و بالش شیک و رنگارنگ این کار را انجام بدهید. انواع مختلف بالش و کوسن مناسب حیاط خلوت و تراس خانه را می توانید به وفور در بازار پیدا کنید. بهترین راه برای تزئین دکوراسیون حیاط خلوت خانه، قرار دادن بالش و کوسن بروی مبلمان این مکان است که تاثیر شگفت انگیزی بروی زیبایی و راحتی محیط می گذارد و بنوعی عنصر تمام کننده دکوراسیون نیز شناخته می شود. در کنار وسایل دیگر مانند گیاهان و باغچه ها در خارج خانه، این کوسن ها و بالش ها می توانند دقیقا همان چیزی باشند که دکوراسیون حیاط یا تراس شما به آن نیاز دارد تا جذاب و سرگرم کننده بنظر بیاید. با وجود وسایل دکواتیوی مانند بالش و کوسن در چنین محیط هایی، نشستن در هوای آزاد را بیش از پیش لذت بخش تر خواهد بود.

اولین نکته ای که قبل از خرید کوسن و بالش برای محیط خارجی خانه باید رعایت کنید انتخاب رنگ و شکل آنها است. برای هماهنگی بیشتر با مبلمان قرار داده شده در حیاط یا تراس خانه می توانید رنگ بالش ها را با رنگ مبلمان یکی انتخاب کنید، زیرا مسلما نمی خواهید عنصری در تضاد با دکوراسیون و چیدمان موجود در محیط خارجی خانه باشد. در نتیجه بالش ها و کوسن ها بعنوان جزئی مهم از دکوراسیون باید در راستا و کامل کننده آن باشند و نه در مقابل آن.

نکته دوم مشخص کردن بودجه خرید است، بسته به میزان هزینه ای که قرار است در این زمینه برای تزئین دکوراسیون حیاط و تراس خود مصرف کنید می توانید از مدل های مدرن و امروزی با طراحی شیک یا مدل های قدیمی و آنتیک مناسب برای دکوراسیون کلاسیک استفاده کنید. البته در خرید کوسن و بالش ها و بطور کلی وسایل مورد نیاز در محیط خارجی خانه، لزومی ندارد وسایل خود را از بین مدل های گران قیمت و لوکس انتخاب کنید، در چنین محیط هایی حتی با یک هزینه بسیار کم هم می توانید همه را شگفت زده کنید.

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (1)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (2)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (3)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (4)

مطالب مرتبط:

مدل بالش و کوسن جدید و شیک برای مبلمان اتاق نشیمن و پذیرایی

بررسی دکوراسیون خانه کوچک تکخوابه با طراحی شیک و مدرن

تزیین بالکن و تراس / دکوراسیون خارجی با کفپوش سنگ و چوب

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (5)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (6)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (7)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (8)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (9)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (10)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (11)

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (12)

مطالب پر بازدید:

نمونه مدلهای نمای رومی ساختمان و نمای کلاسیک در ایران و خارج / عکس

راهنمای انتخاب استیکر دیواری یا برچسب دیواری نشیمن – اتاق کودک

مدل لوستر ، مدلهای جالب عکس لوستر پذیرایی جدید

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (13)

مدل کوسن و بالش

Outdoor-Cushions-and-Pillows-designs (14)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!