مدل بالش و کوسن صندلی با طرح و رنگ های فانتزی، جدید و شیک

کوسن صندلی می تواند هم در پشت صندلی قرار داده شود و هم در زیر آن تا حداکثر احساس راحتی را برای فرد بهمراه آورد. معمولا از کوسن ها بروی کاناپه ها، مبلمان و صندلی های راحتی استفاده می شود اما مدل کوسن هایی که در این مطلب قصد معرفی آنها را داریم بیشتر برای صندلی هایی مناسب هستند که از مواد سفت تر و سخت تر ساخته شده اند. برای مثال صندلی از جنس چوب بدلیل سخت بودن نمی تواند برای طولانی مدت برای فرد استفاده کننده راحت باشد در نتیجه با قرار دادن کوسن ها و بالش ها مخصوص می توان بهترین نتیجه را در زمینه راحتی از اینگونه صندلی ها گرفت. البته کوسن ها برای افرادی که مشکل کمر درد دارند نیز بسیار مفید است بطوریکه با قرار دادن کوسن هایی برای ساپورت انحنای ستون فقرات پشت کمر می توانند تا حد زیادی از ایجاد درد در این ناحیه و خستگی بیش از حد فرد جلوگیری کنند.

کاربرد دیگر کوسن صندلی دکوراتیو بودن آنها است. با کمک کوسن ها می توانید به سادگی رنگ های جدید و شاد را به دکوراسیون داخلی اتاقتان بیاورید بخصوص در اتاق نشیمن. سایز مناسب و استاندارد کوسن های صندلی چیزی بین 40 تا 45 سانتی متر بوده و شکل ها عمدتا طرحی مربعی یا مستطیلی دارد. اما این سایزها چیزی نیستند که حتما از آنها پیروی کنید می توانید هر سایزی را که برایتان راحت تر است با توجه به اندازه صندلی مورد نظرتان انتخاب کنید. بعضی مواقع از کوسن های صندلی برای قرار دادن و نشستن بروی فرش هم استفاده می شود اگر شما هم قصد انجام چنین کاری را دارید بهتر است اندازه های بزرگ تر را انتخاب کنید.

بعد از مشخص کردن سایز مورد نظر باید در مورد مواد بکار رفته در ساخت کوسن تصمیم گیری کنید که از نکات بسیار مهم در خرید کوسن است. بهترین جنسی که می توانید تهیه کنید کوسن هایی پر شده با پنبه هستند. کوسن هایی که از پنبه پر می شوند خنک، راحت، نرم و قابل شست و شو هستند که خود یک امتیاز بزرگ محسوب می شود زیرا اینگونه کوسن ها به مراتب سریع تر کثیف می شوند و زودتر نیاز به شست و شو پیدا می کنند.

Chair-Cushions-designs (1)

Chair-Cushions-designs (1)

Chair-Cushions-designs (2)

Chair-Cushions-designs (3)

کوسن صندلی

Chair-Cushions-designs (4)

Chair-Cushions-designs (5)

Chair-Cushions-designs (6)

Chair-Cushions-designs (7)

Chair-Cushions-designs (8)

Chair-Cushions-designs (9)

Chair-Cushions-designs (10)

کوسن صندلی

Chair-Cushions-designs (11)

, , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
مدل بالش و کوسن صندلی با طرح و رنگ های فانتزی، جدید و شیک
4.6 (91.43%) 7 votes