مدل اپن آشپزخانه در طرح های شیک و کاربردی مناسب منازل امروزی

طراحی مدل اپن آشپزخانه اهمیت بسیار زیادی در دکوراسیون این محیط دارد چرا که برخلاف وسایل دیگر در آشپزخانه، اپن جزء جدایی ناپذیر از خانه بحساب می آید که برای مدت های طولانی باید زیبایی خود را حفظ کند.  در این مطلب الگوهای زیبایی اپن آشپزخانه در ایران و سایر نقاط جهان را در قالب عکس برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا با الهام گیری از آنها راحت تر مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. آشپزخانه اپن امروزه تقریبا در تمامی خانه ها دیده می شود. تعدادی از خانه های قدیمی، آشپزخانه هایی دارند که از چهار طرف توسط دیوار محصور شده اند، البته در خانه های جدید که آشپزخانه بصورت جدا طراحی می شود معمولا خبری از مدل های  اپن نیست. آشپزخانه اپن علاوه بر زیبایی کاربرد بسیار زیادی هم دارند، از اپن آشپزخانه می توان بعنوان میز ناهارخوری در آپارتمان ها و خانه های کوچک هم استفاده کرد. (میز ناهارخوری ۶ نفره در سبک های مدرن، کلاسیک و امروزی)

طراحی اپن در آشپزخانه فضایی یکپارچه در منزل بوجود می آورد که با اجازه دادن به عبور بیشتر نور به داخل محیط آشپزخانه آنرا بزرگ تر و زیباتر جلوه می دهد. اپن اشپزخانه های مدرن از طراحی ساده بهره می برند و از خطوطی صاف و ساده تشکیل شده اند در صورتی که آشپزخانه های کلاسیک از اپنی طرح دار و تاج دار بهره می برند بنابراین طراحی اپن آشپزخانه  با توجه به سبک دکوراسیون آن انجام خواهد گرفت.

اپن آشپزخانه در صورت طراحی چشم گیر، حتی می تواند به نقطه عطف خانه هم تبدیل شود مخصوصا اگر نورپردازی مناسبی داشته باشد باعث درخشش هر چه بیشتر اپن آشپزخانه می شود. در چنین آشپزخانه هایی باید از ایجاد دکوراسیون شلوغ و اغوا کننده دوری کنید در عوض  می توانید از رنگ های زیبای سنگ مرمر در اپن آشپزخانه استفاده کنید که با رگه های زیبا و طبیعی خود در عین سادگی به مقدار زیادی به جذابیت جلوه دکوراسیون آشپزخانه شما اضافه می کند. در شکل های زیر نمونه های زیبا از مدل اپن آشپزخانه را مشاهده می کنید. (مدل صندلی اپن آشپزخانه شیک و زیبا در دکوراسیون آشپزخانه)

open-kitchen-design-ideas (1)

open-kitchen-design-ideas (2)

open-kitchen-design-ideas (3)

open-kitchen-design-ideas (4)

open-kitchen-design-ideas (5)

open-kitchen-design-ideas (6)

open-kitchen-design-ideas (7)

open-kitchen-design-ideas (8)

open-kitchen-design-ideas (9)

open-kitchen-design-ideas (10)

open-kitchen-design-ideas (11)

تعدادی از مدل های مدرن و اروپایی اپن آشپزخانه

open-kitchen-design-ideas (12)

modern-open-kitchen-design-ideas (1)

modern-open-kitchen-design-ideas (2)

modern-open-kitchen-design-ideas (3)

modern-open-kitchen-design-ideas (4)

modern-open-kitchen-design-ideas (5)

modern-open-kitchen-design-ideas (6)

modern-open-kitchen-design-ideas (7)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!