مدل آینه های زینتی شیک و زیبا در دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب

آینه یکی از آن لوازم جانبی خانه است که ما هر روز برای انجام فعالیت های روزانه مان از آن استفاده می کنیم. در حقیقت نمی شود این عنصر را از فعالیت های روزمره درون خانه کنار گذاشت. مدل آینه های زینتی علاوه بر زیباتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل، در بعد و مساحت فضا نیز تاثیر بسیار زیادی می گذراند. مدل های بسیار متنوعی از آینه های زینتی در بازار یا در خانه های مسکونی وجود دارند، هر کدام از این آینه ها وظیفه مخصوص به خود را دارند. بعضی از افراد آنها را بروی دیوار ها در قسمت های مختلف خانه نصب می کنند و برخی دیگر از مدل های زمینی که بروی کف اتاق قرار می گیرند در دکوراسیون خود بهره می برند.

با مدل های دیواری که کاملا آشنا هستید و در مطالب پیشین تعدادی از زیباترین نمونه هایی آینه های دکوراتیو را منتشر کردیم اما در این مطلب می خواهیم بیشتر در مورد آینه های زمینی صحبت کنیم که بروی کف اتاق قرار می گیرند و کاربردها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

آینه های زمینی برخلاف تصور عده زیادی، بسیار زیبا هستند، علاوه بر زیبایی، آنها تاثیر بسیار زیادی بروی عریض تر و بزرگ تر نشان دادن محیط منزل دارند. تاثیر آن به حدی است که می تواند مساحت محیط اتاق را حتی تا دوبرابر مقابل دیدگان افزایش دهد. آینه های زمینی نیز از مدل های ساده گرفته تا مدل های لوکس و برجسته، تنوع زیادی در خود دارند. مدل های ساده معمولا از طرح های بدون فریم استفاده می کنند و مدل های لوکس تر از فریم هایی حکاکی شده و منبت کاری شده بهره می برند، البته انتخاب این موارد کاملا بسته به سلیقه و البته سبک دکوراسیون اتاق شما است. در شکل های زیر با نمونه های بسیار زیبایی از آینه های زینتی زمینی و دیواری آشنا خواهیم شد.

Floor-Mirror-design-ideas (1)

Floor-Mirror-design-ideas (2)

Floor-Mirror-design-ideas (3)

Floor-Mirror-design-ideas (4)

Floor-Mirror-design-ideas (5)

Floor-Mirror-design-ideas (14)

Floor-Mirror-design-ideas (15)

Floor-Mirror-design-ideas (7)

Floor-Mirror-design-ideas (8)

Floor-Mirror-design-ideas (9)

Floor-Mirror-design-ideas (10)

Floor-Mirror-design-ideas (11)

Floor-Mirror-design-ideas (12)

مدل آینه های زینتی

Floor-Mirror-design-ideas (13)