مدل های جدید مبل سیاه و سفید در طرح های مدرن و سنتی

 

ست مبل راحتی و استیل شیک و زیبا مهم ترین وسایلی هستند که برای اتاق نشیمن یا پذیرایی خود تهیه می کنید. در برخی شرایط این مبل ها هستند که سبک تزیین خانه را تعیین می کنند. مبل سیاه و سفید در بین تمامی ست ها، بخاطر تضادی که بنمایش می گذراند برای خیلی از دکوراسیون ها بهترین انتخاب بشمار می رود.

با توجه به اینکه امروزه خانه هایی با پلان باز و بهم پیوسته محبوبیت بسیار زیادی یافته، تاثیر ست مبلمان خانه از اتاق نشیمن و پذیرایی فراتر رفته و حتی در آشپزخانه و غذاخوری نیز اثر گذار هستند. در نتیجه باید مدلی را انتخاب کنید که هم شیک باشد و هم با دکوراسیون سایر اتاق های خانه همخوانی داشته باشد. همچنین مبل سیاه و سفید این خاصیت را دارد که به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل شود، بنابراین سایر عناصر منزل باید بر اساس این نقطه کانونی چیده شوند. در مطالب قبلی سایت انواع مختلف مبلمان با رنگ های مختلف را معرفی کردیم اما در این پست تمامی مدل ها مربوط به مبل های سفید و سیاه است.

مبل-سیاه-و-سفید (5)

مبل-سیاه-و-سفید (1)

از آنجایی که امروزه پرطرفدارترین رنگ مبل راحتی خاکستری است، خرید ست سیاه یا سفید و یا ترکیبی از هردو می تواند بسیار جذاب و غیر منتظره نیز باشد. بعلاوه خاصیت اصلی مبل سیاه و سفید این است که هیچ وقت از مد نیافتاده و همیشه زیبا، شیک و روی مد باقی می مانند. مبل های سیاه و سفید تاریخچه ای بسیار قدیمی داشته و از زمان های خیلی قدیم در دکوراسیون استفاده می شدند، در طی زمان فقط استایل، مواد سازنده و روکش های انتهایی مبل تغییر کرده اما خود جادوی سیاه و سفید همچنان به قوت خود باقی است.

مبل-سیاه-و-سفید (2)

مبل-سیاه-و-سفید (3)

مبل-سیاه-و-سفید (4)

مبل-سیاه-و-سفید (8)

مبل-سیاه-و-سفید (7)

از آنجایی که خیلی از ما حوصله یا بودجه کافی برای تعویض دکوراسیون نشیمن هر چند سال یک بار را نداریم، توصیه می شود سراغ ترکیب ها رنگی خنثی بروید که انتخاب مطمئن تری بوده و با دکوراسیون حال حاضر و آینده تان همخوانی خواهد داشت. وقتی صحبت از سیاه و سفید می شود اولین چیزی که به ذهنمان می آید ترکیب رنگی این دو کنار هم و تضاد جالبی است که با هم ایجاد می کنند. ترکیب سیاه و سفید ترکیبی کلاسیک بوده و وقتی در دکوراسیون قرار بگیرد حتما توجهات را جلب خواهد کرد.

مبل-سیاه-و-سفید (9)

مبل-سیاه-و-سفید (10)

مبل-سیاه-و-سفید (11)

مبل-سیاه-و-سفید (12)

مبل-سیاه-و-سفید (13)

اگر می خواهید تاثیر گذاری مبل سیاه و سفید خود را بیشتر کنید توصیه می شود مبل های طراح دار سیاه و سفید را انتخاب کنید. خوشبختانه مدل های طرحدار مبلمان سیاه و سفید بسیار زیاد و متنوع بوده و از نقطه های ساده گرفته تا طرح های نواری و موجی را شامل می شوند. مزیت دیگر مبل های سیاه و سفید این است که خیلی ساده می شود آنها را تزیین کرد. مثال می توان با عوض شدن فصول و یا مد شدن رنگ جدید، با استفاده کوسن ها و بالشتک های رنگارنگ، آنها را تزیین کرد.

مبل-سیاه-و-سفید (25)

مبل-سیاه-و-سفید (27)

مبل-سیاه-و-سفید (23)

مبل-سیاه-و-سفید (26)

مبل-سیاه-و-سفید (14)

اگرچه بیشتر مردم فقط مبل های تک رنگ سفید را انتخاب می کنند ولی حقیقتی وجود دارد که توسط خیلی ها نادیده گرفته می شود. نگهداری مبل های سفید سخت است و عمدتا بعداز مدتی آن ظاهر اولیه خود را نخواهند داشت. از آنجایی که اتاق نشیمن محلی پر رفت و آمد است مبل یکدست سفید انتخابی نا مناسب خواهد بود، خصوصا اگر بچه یا فرزندی کوچک داشته باشید. در نتیجه برای آنهایی که نمی خواهند دائم چشمشان به مبل ها باشد و از طرفی رنگ سفید را خیلی دوست دارند، ترکیب رنگ سفید با رنگ های تیره مانند سیاه انتخابی بهتر خواهد بود.

مبل-سیاه-و-سفید (17)

مبل-سیاه-و-سفید (18)

مبل-سیاه-و-سفید (16)

مبل-سیاه-و-سفید (19)

مبل های سیاه و سفید را می شود با رنگ های دیگر مانند نارنجی، زرد و حتی طلایی تزیین کرد البته به مقدار خیلی کم. چنین ترکیب های رنگی برای اتاق نشیمن های مدرن بسیار مناسب هستند. در کنار تنوع بالای مبل سیاه و سفید و همینطور راه های زیاد تزیین آنها، دکوراسیون خانه با وجود آنها ظاهری لوکس و شیک به خود می گیرد که سایر مدل های مبل نمی توانند همانند آنرا ایجاد کنند.

رنگ سیاه برای دکوراسیون های مدرن خیلی محبوب تر است. نبابراین در انتخاب ترکیب رنگی مبل، اگر دکوراسیون تان مدرن است توصیه می شود طرحی که رنگ مشکی بیشتری دارد را انتخاب کنید.

مبل-سیاه-و-سفید (20)

مبل-سیاه-و-سفید (21)

مبل-سیاه-و-سفید (22)

مبل-سیاه-و-سفید (6)

مبل-سیاه-و-سفید (24)

مبل سیاه و سفید

مبل-سیاه-و-سفید (15)