مبل سلطنتی جدید مناسب دکوراسیون های [ فوق لوکس و مجلل ]

قطعا مهم ترین کاربرد مبل سلطنتی جدید به رخ کشیدن زیبایی دکوراسیون اتاق پذیرایی خانه است. از نمونه های مبل سلطنتی زیاد استفاده نمی شود و بیشتر به جنبه زیبایی آنها توجه می شود و راحتی مبل در اولویت های پایین تر قرار می گیرد. از ویژگی های بارز مبل سلطنتی ارتفاع بالاتر سطح نشمینگاه نسبت به مبل های مدرن راحتی است. فوم و ابر بکار رفته در نمونه مبل سلطنتی انعطاف چندانی ندارد در نتیجه به هیچ عنوان نباید از آنها انتظار راحتی مبلمان و کاناپه های راحتی را داشت بطوریکه حتی در مدت زمان زیاد باعث خستگی هم می شوند.

رسمی بودن اولین شاخصه هر مبل سلطنتی جدید است. توسط این مبل های بسیار شکیل می توانید به آن فرم و فضای واقعی و دلخواهتان در منزل دست یابید. برای انتخاب و چینش بهتر مبل سلطنتی در خانه می توانید از تصاویری که در انتهای همین مطلب درج کرده ایم نیز استفاده نمایید. طرح مبلمان سلطنتی و قرار گیری آن در بین سایر وسایل منزل می تواند بهترین دکوراسیون را برای منزل و هال-پذیرایی ایجاد کند.

رنگ دیوارها از مهمترین عواملی است که می بایستی حتماً در زمان انتخاب مبل سلطنتی جدید به آن توجه نمود. به راحتی می توانید در زمان خرید مبلمان خود، عکس هایی از زوایای مختلف منزل تهیه نموده و به فروشنده نشان دهید تا از نظرات کارشناسی این افراد هم بتوانید برای انتخاب بهترین مبل سلطنتی استفاده کنید.

همچنین پشتی این مبل کاملا صاف و کمی بلند است. اما مبل های سلطنتی به دلیل ترکیب بسیار زیبای چوب و پارچه و دارا بودن نقش و نگارهای پیچیده بروی چوب با کیفیت، رقیبی از لحاظ زیبایی و لوکسی در کنار خود نمی بینند. مبلمان سلطنتی رسمی تر هستند و فقط مناسب استفاده برای مهمانان می باشند بنابراین اگر فضای کافی در اختیار دارید می توانید از دو دست مبل در کنار یکدیگر استفاده کنید. از سِت مبل سلطنتی برای مهمانان و یک نیم سِت مبل راحتی برای گردهم آمدن های خودمانی استفاده کنید. (مبلمان راحتی چرم به سبک مدرن و امروزی در رنگ های مختلف)

در خرید مبل سلطنتی جدید بیش از هر چیزی باید به جنس و کیفیت چوب ساخته شده در کنار کیفیت پارچه توجه کنید. چوب راش معمولا پر استفاده ترین نوع چوب در مبل های سلطنتی است و پارچه اینگونه مبل ها هم معمولا از جنس پارچه های یزد یا پارچه های ترک ضد لک و قابل شست و شو هستند. در انتخاب طرح پارچه مبل سلطنتی باید به دکوراسیون خانه خود توجه کنید اگر دکوراسیونی سنتی در خانه دارید انتخاب مبل سلطنتی با پارچه هایی به رنگ خنثی و بادوام انتخاب مطمئن تری خواهد بود. پارچه های رنگ خنثی جلوه زیبای خود را برای مدت طولانی تری حفظ می کنند و از آنجایی که به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شوند می توانید از عناصر مکمل دیگر با رنگ های متفاوت برای تزیین آنها استفاده کنید.

در کنار این مسائل می بایستی حتماً به طرح سایر وسایلِ چینش شده در کنار مبلمان سطنتی جدید خود توجه ویژه نمایید. به عنوان مثال اگر قصد استفاده از یک آباژور زیبا در کنار این ترکیب رسمی را داشته باشید قاعدتاً نخواهید توانست از یک آباژور مدرن و جدید استفاده کنید بلکه می بایستی حتماً در زمان تهیه مبلمان خود، آباژوری را با آنها سِت نمایید که هم طرح و شکل مبلمان زیبا و رسمی شما باشند.

انتخاب فرش نیز یکی دیگر از مهمترین مواردی ست که می بایستی برای بیرون زدن هر چه بیشتر زیبایی مبلمان سلطنتی خود حتماً به آن توجه کنید. البته این موضوع تا حد زیادی سلیقه ایست اما کمی دقت نیز می تواند ترکیب نهایی و دکوراسیون منزلتان را رویایی کند. اگر مبلمان سلطنتی شما به رنگ روشن است، هم می توانید از فرش و رنگ دیوار روشن برای سِت کردن استفاده کنید و هم می توانید از فرش هایی به رنگ تیره و البته رنگ دیوار تیره نیز استفاده نمایید تا زیبایی مبلمانتان هرچه بیشتر به چشم بیاید.

در ادامه تعدادی از زیباترین نمونه های مبلمان سلطنتی را مشاهده می کنید که جلوه ای کاملا لوکس به پذیرایی هر خانه ای می دهند.

(انواع طرح و مدل مبل تخت شو / تصاویر کاناپه تختخواب شو)

classic-style-sofas (1)

classic-style-sofas (2)

classic-style-sofas (3)

classic-furniture (1)

classic-furniture (2)

classic-furniture (3)

classic-furniture-6

classic-furniture (5)

classic-style-sofas (4)

classic-style-sofas (5)

classic-style-sofas (6)

classic-style-sofas (7)

classic-style-sofas (8)

classic-style-sofas (9)

classic-style-sofas (10)

classic-style-sofas (11)

classic-style-sofas (12)

classic-style-sofas (13)

classic-style-sofas (14)

classic-style-sofas (15)

مبل سلطنتی جدید

classic-style-sofas (16)

مطالب پر بازدید:

چیدمان اتاق غذاخوری با مدل های متنوع میز ناهارخوری

نمونه هایی از بهترین مدل چراغ خواب در دکوراسیون اتاق خواب

انواع مدل فرش فانتزی – طرح های فرش مدرن و قالی فانتزی

تصاویر بیشتر:

مبل سلطنتی جدید مناسب دکوراسیون های [ فوق لوکس و مجلل ] مبل سلطنتی جدید مناسب دکوراسیون های [ فوق لوکس و مجلل ]

مبل سلطنتی جدید مناسب دکوراسیون های [ فوق لوکس و مجلل ]

مبل سلطنتی جدید مناسب دکوراسیون های [ فوق لوکس و مجلل ]

مبل سلطنتی جدید مناسب دکوراسیون های [ فوق لوکس و مجلل ]