مدل مبل راحتی تخت شو مناسب دکوراسیون اتاق نشیمن های کوچک

امروزه دیگر با کوچکتر شدن واحدهای مسکونی سخت می شود فضایی برای استراحت و چرت کوتاه در اتاق نشیمن پیدا کرد اما مبل راحتی تخت شو می تواند راه حلی بسیار ساده و البته کاربردی بر این مشکل باشد. بعلاوه بیشتر خانه های مدرن امروزی از کفپوش های سرامیکی و چوبی استفاده می کنند که استراحت و دراز کشیدن روی زمین را به تجربه ای ناراحت و نامناسب تبدیل می کنند در نتیجه فضایی برای دراز کشیدن در اتاق نشیمن حداقل روی زمین باقی نمی ماند. اگر مبلمان مناسبی هم نداشته باشید بیش از پیش از فضای کم موجود در اتاق نشیمن خود ناراحت می شوید. اما استفاده از مبلمانی که برای هر دو هدف، یعنی زیبایی ظاهری و کارایی بالا، طراحی شده اند این مشکل را تا حدود زیادی برطرف می کند.

هزینه ای که برای این مبل ها می کنید بسیار کمتر از خرید خانه ای بزرگتر با اتاق بیشتر یا توسعه اتاق نشیمن خواهد بود. یا شاید بهتر است بگویم این هزینه اصلا قابل مقایسه نیست. تنها کاری که قبل از خرید این دست مبل ها باید انجام بدهید اندازه گیری دقیق فضای اتاق نشیمن و مقایسه آن با مبل انتخابی خواهد بود. تصور کنید مبلی را برای اتاق نشیمن خریداری کرده اید که نمی توانید کاملا آنرا باز کنید و در نتیجه از مزیت بزرگ آن بی بهره می مانید. نه تنها باید از اندازه اتاق نشیمن و مبلمان انتخابی تان اطمینان حاصل کنید، بلکه باید از جاگیری و چیدمان مناسب آن نیز مطمئن شوید طوری که به راحتی بتوانید اطراف آنها رفت و آمد کنید.

مبل-راحتی-تخت-شو (14)

اگر در گذشته تجربه نامناسبی با مبل های تخت خواب شو داشتید و هم اکنون نیز نسبت به آنها بدبین هستید باید بگویم مدل های امروزی با نمونه های قدیمی تفاوت عظیمی پیدا کرده اند، پیشرفت تکنولوژی باعث بروز مبل هایی شده که کاملا آن تجربه بد را از بین خواهند برد. این مبل ها به قدری پیشرفت کرده اند که حتی برای خواب شبانه نیز بسیار راحت و مفید هستند و هیچ تفاوتی با تخت خواب گرم و نرم واقعی ندارند. مدلی که در زیر مشاهده می کنید چنین ویژگی ای دارد و طراحی سال 2016 توسط شرکت معروف آیکیا است. قیمت این محصول چیزی نزدیک به 2/600/000 تومان است.

مبل-راحتی-تخت-شو (1)

مبل-راحتی-تخت-شو (4)

مبل-راحتی-تخت-شو (5)

مبل-راحتی-تخت-شو (6)

مدل مبل زیر نیز یکی از جدیدترین تولیدات شرکت آدلاین است و بنام مبل آوا در بازارهای جهانی شناخته می شود. این مبل شاید در نگاه اول ظاهری پچیده داشته باشد اما قیمت مطلوب و استیل زیبایی دارد. کیفیت پارچه مبل در حد مناسبی قرار داد و عالی نیست اما مزیت بزرگ این مبل قیمت و همچنین اندازه مناسب آن است، طوریکه در فضاهای کوچک بخصوص نشیمن آپارتمان های نقلی امروزی به راحتی جا می شود. در نتیجه با داشتن چنین مبلی خیالتان از بابت فضایی برای خوابیدن مهمانانتان راحت خواهد شد. قیمت این مبل حدود 3/600/000 تومان تعیین شده است.

مبل-راحتی-تخت-شو (7)

مبل-راحتی-تخت-شو (8)

مبل-راحتی-تخت-شو (9)

مبل راحتی زیبایی که در زیر مشاهده می کنید برخلاف ظاهر جمع و جورش، هنگام باز شدن تبدیل به یک تخت خواب سایز بزرگ و بسیار جادار می شود. هنگام روز زمانی که نیازی به تخت نیست، این مبل زیبا با داشتن پشتی ها نرم و کوسن های بزرگ در هر سمت، فضایی بسیار راحت برای نشستن فراهم می کند و در طول شب تبدیل به یک تخت دو نفره بزرگ و راحت می شود. البته قیمت این مبل نسبت به مدل های قبلی اندکی بالاتر است اما کیفیت آن نیز بیشتر است. قیمت مبل برابر با 6/700/000 تومان می باشد.

مبل-راحتی-تخت-شو (10)

مبل-راحتی-تخت-شو (11)

مبل-راحتی-تخت-شو (12)

مبل زیر یکی از موفق ترین مبل های طراحی شده در زمینه مبلمان تخت خواب شو است. افرادی که تجربه استفاده از این مبل را داشته اند احساس نشستن روی این مبل را مانند نسشتن روی ابرها تشبیه کرده اند. این موضوع نشان می دهد که پارچه و مواد پر کننده این مبل تا چه حد راحت و با کیفیت هستند. اندازه این مبل طوری طراحی شده که در طول روز نقش یک مبل راحتی کوچک سه نفره را فراهم می کند و در طول شب تبدیل به یک تخت خواب سایز بزرگ، با 190 سانت طول و 150 سانت عرض می شود. قیمت آن چیزی حدود 7/000/000تومان است.

مبل-راحتی-تخت-شو (16)

مبل-راحتی-تخت-شو (18)

مبل زیر طراحی بسیار مدرنی داشته و از فریم چوبی بسیار محکمی بهره می برد همچنین پروسه تبدیل کردن آن به تخت خواب نیز بسیار ساده و آسان است. مانند مدل های بالا نیز این مبل به تخت خوابی دو نفره با سایز 190 در 150 سانت تبدیل می شود که فضای بسیار مناسبی برای خواب مهمانان فراهم می کند. قیمت این مبل نسبت به نمونه های آورده شده در بالا گران تر است اما در عوض راحتی و کیفیت بیشتری ارائه می دهد بخصوص که استحکام بالای آن برای استفاده طولانی مدت تضمین شده است.

مبل-راحتی-تخت-شو (20)

مبل-راحتی-تخت-شو (21)

مبل-راحتی-تخت-شو (22)

در ادامه مدل های دیگر را مشاهده خواهید فرمود:

مبل-راحتی-تخت-شو (13)

مبل-راحتی-تخت-شو (15)

مبل-راحتی-تخت-شو (17)

مبل-راحتی-تخت-شو (19)

مبل-راحتی-تخت-شو (23)

مبل-راحتی-تخت-شو (24)

مبل-راحتی-تخت-شو (25)

مبل-راحتی-تخت-شو (26)

مبل-راحتی-تخت-شو (27)

مبل-راحتی-تخت-شو (2)

مبل راحتی تخت شو

مبل-راحتی-تخت-شو (3)