لوازم پلاستیکی لوکس از جنس پلکسی گلاس در دکوراسیون خانه

لوازم پلاستیکی لوکس و غیر لوکس بارها نزد مردم محبوبیت یافته و بارها هم این محبوبیت را از دست داده اند. برای مثال دو دهه پیش اوج استفاده از لوازم پلاستیکی در منازل بود اما رفته رفته تقاضا کمتر شد. اگر بخواهیمو ضعیت لوازم پلاستیکی در دکوراسیون داخلی را هم اکنون بررسی کنیم باید بگویم که آنها دوباره در حال محبوب شدن نزد خانه دارها هستند. البته نه لوازم پلاستیکی معمولی، بلکه لوازم لوکس پلاستیکی ساخته شده با پلکسی گلاس.

ابتدا بهتر است کمی بیشتر با پلکسی گلاس آشنا شویم. پلکسی گلاس نوعی پلاستیک شفاف است که ظاهری بسیار شبیه به شیشه دارد. پلکسی مقاومت بسیار بیشتر از شیشه دارد و به همان اندازه یا شاید هم بیشتر، زیبا بنظر می رسد. خوبی لوازم پلاستیکی گلاسی این است که تقریبا با هر دکوراسیونی جور در می آیند، مهم نیست که سبک چیدمان تان به چه صورت است قفسه ها، استندها، صندلی و میزهای پلکسی خیلی خوب با سایر لوازم منزل ترکیب می شوند. بخاطر اینکه ظاهر شفاف و بی رنگ دارند به راحتی در دکوراسیون منازل مدرن، امروزی یا کلاسیک و سنتی قرار می گیرند بدون اینکه با سایر وسایل در تضاد باشند.

لوازم-پلاستیکی-لوکس (5)

یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از لوازم پلاستیکی لوکس،  قفسه یا کتابخانه اتاق خواب یا نشیمن است. همانطور که می دانید هدف اصلی قفسه یا کتابخانه در اتاق نشیمن ایجاد نقطه ای است که باعث زیبایی دکوراسیون کلی شود. ما قفسه ها را تزیین می کنیم تا با نگاه کردن به آنها لذت ببریم. کافی است فقط از قفسه های پلکسی گلاس استفاده کنید تا تمام لوازم قرار گرفته بروی آن به طرز شگفت آوری، جذاب و زیبا بنظر رسند. اگر چنین قفسه هایی را با کتاب های رنگارنگ و دکوری ها شاد پر کنید، از نگاه کردن به قفسه پلکسی خود هیچ وقت خسته نخواهید شد.

لوازم-پلاستیکی-لوکس (1)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (3)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (4)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (6)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (9)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (7)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (8)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (2)

میز و صندلی یکی دیگر از بهترین وسایل برای استفاده پلاستیک پلکسی هستند. شاید میز و صندلی های ناهارخوری فایبرگلاس قدیمی را در خانه دوست و آشنا دیده باشید که علاوه بر اتاق غذاخوری منزل در حیاط نیز از آنها استفاده می شد. مدل های پلکسی گلاس اما طرحی بسیار پیشرفته تر از میز و صندلی فایبر گلاس ارائه می دهند. علاوه بر صندلی های بسیار شیک در قسمت ناهار خوری، حتی در قسمت پذیرایی و نشیمن هم می توان از صندلی های پلکسی گلاس استفاده کرد. ترکیب چنین صندلی هایی با مبلمان معمولی نتیجه ای بسیار جالب خواهد داشت.

لوازم-پلاستیکی-لوکس (13)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (14)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (15)

میز عسلی، میز پاتختی، میز کنسول و حتی میز جزیره آشپزخانه در شکل های زیر همگی از جنس پلاکسی گلاس هستند. لوازم پلاستیکی لوکس را باید دقیقا در چنین طرح هایی جست و جو کرد زیرا یکی از جنبه دکوراسیون های لوکس، بکاربردن جزئیات ساده اما شیک، درخشان و باکیفیت در چیدمان اتاق است. در این بین میزهای عسلی و میز پاتختی شاید کاربرد بیشتری داشته باشند اما قطعا میز کنسول پلکسی همراه با آینه ای شیک و زیبا در دکوراسیون راهروها بشدت لوکس و جالب جلوه خواهد کرد.

لوازم-پلاستیکی-لوکس (16)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (17)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (18)

مدل میز ناهارخوری همراه با صندلی های شیشه ای و شفاف

لوازم خانگی پلاستیکی در طرح و شکل های بسیار زیبا و مدرن

مدل ظرف میوه خوری در انواع شیشه ای، فلزی و پلاستیکی

انواع جدید مدل کابینت شیشه ای و شفاف در دکوراسیون آشپزخانه

لوازم-پلاستیکی-لوکس (19)

اما ایده های خلاقانه در تزیین دکوراسیون خانه با لوازم پلاستیکی لوکس به همینجا ختم نمی شود. یکی از طرح های بسیار جالب قالب های پریز و کلید برق است که با پلکسی گلاس ساخته می شوند. این قالب ها برای آنهایی که نمی خواهند خیلی زیاد از این لوازم در دکوراسیون خود استفاده کنند یا اینکه بودجه لازم برای خرید وسایل بزرگ پلکسی مانند میز و صندلی را ندارند بهترین انتخاب است. شکل های زیر طرح های متنوع سوئیچ های برق را نشان می دهد، حتی با خلاقیت خودتان می توانید هر سری آنها را به رنگی متفاوت درآورید.

لوازم-پلاستیکی-لوکس (22)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (20)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (21)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (23)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (24)

واقعا نمی شود مکان خاصی را برای این وسایل لوکس و زیبا متصور شد. همانطور که در بالا گفتم وسایل پلکسی را می شود در هر اتاقی با هر دکوراسیونی استفاده کرد. یکی از این اتاق ها، حمام و سرویس بهداشتی است. ست آینه و جا حوله ای یا جا صابونی پلکسی بی نهایت در چنین فضاهایی، زیبا و لوکس خودنمایی خواهد کرد، کافی است برای یک بار هم که شده یک ابزار مفید پلکسی مثلا جا صابونی یا جامسواکی را امتحان کنید تا در نهایت خود را در حال تعویض کلی ست اکسسوری های حمام و سرویس بهداشتی ببینید.

لوازم-پلاستیکی-لوکس (26)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (25)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (27)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (28)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (29)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (30)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (31)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (32)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (10)

لوازم-پلاستیکی-لوکس (11)

لوازم پلاستیکی لوکس

لوازم-پلاستیکی-لوکس (12)