خرید 40 مدل قرص ماشین ظرفشویی اصل [ پریل – فینیش – ناتار ] قیمت ارزان

قرص ماشین ظرفشویی چیست؟

قرص ماشین ظرفشویی یکی از انواع پاک کننده ها و دترجنت های مورد استفاده در ماشین ظرفشویی است که دارای آنزیم های متنوعی جهت شستن بهتر و پاک کنندگی بیشتر ظروف شماست. اما نکته مورد توجه این است که ترکیبات قرص ماشین ظرفشویی با مایع ظرفشویی که شما برای شستن دستی ظرف ها استفاده می کنید، کاملا متفاوت است.

شستن تمیز ظروف یکی از اقدامات ضروری برای سلامتی انسان است. در صورتی که برای شستن ظروف خود از ماشین ظرفشویی استفاده می نمایید لازم است بدانید باقی ماندن مواد ظرفشویی بر روی ظرف های شما سلامتی شما را تهدید می نماید. این موارد ظرفشویی ممکن است با باقیمانده غذا ترکیب شده و تولید مواد سمی نماید. اما استفاده از قرص ماشین ظرفشویی ریسک این خطرات را بسیار پایین آورده و در عین حال باعث تمیزتر شسته شدن ظروف شما خواهد شد.

دترجنت های به شکل قرص ماشین ظرفشویی، به شکل قرص های کوچکی هستند که معمولا از پودر فشرده شده ماشین ظرفشویی یا ترکیبی از پودر و ژل ماشین ظرفشویی تشکیل می گردند. قرص ها را می توان در محفظه مربوط به دترجنت قرار داد و یا اینکه آن ها را مستقیما داخل محفظه اصلی ماشین ظرفشویی انداخت.

 

مکانیسم قرص ماشین ظرفشویی چگونه است؟

بعد از اینکه آب روی ظروف و بشقاب های شما را گرفت، دوباره به سمت پایین ماشین ظرفشویی برمی گردد. آب در این حالت گرم شده و پمپاژ می شود. در این حالت قرص ماشین ظرفشویی در انتهای ماشین ظرفشویی افتاده و در آب داغ حل می شود. این دترجنت های قرص مانند کمک می کنند تا چربی از روی ظروف شکسته شده و از بین برود.

مزایای قرص ماشین ظرفشویی

در مقایسه با دترجنت هایی از نوع پودر و یا ژل ماشین ظرفشویی، قرص ها قابل اطمینان تر هستند. مصرف این قرص ها به صرفه تر بوده، پراکندگی پودر در همه جا را ندارند. قرص ماشین ظرفشویی همانند ژل بر روی ظرف های چرب نمی چسبد و بدین ترتیب می تواند عمر ظروف شما را نیز افزایش دهد.

این قرص های با صرفه، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه هستند چرا که از زیاده روی در مصرف دترجنت خودداری می شود.

مزیت دیگر قرص ماشین ظرفشویی این است که این قرص ها فقط دارای مواد شویند و دترجنت نیستند. این قرص ها دارای آنزیم های بیشتری نسبت دترجنت های مشابه بوده بنابراین تمیزی بیشتری را برای ظروف شما به ارمغان می آورند.

اگر رایحه مخصوص شستن ظروف برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است باید بگوییم که قرص ماشین ظرفشویی نسبت به ژل و پودر دارای تنوع رایحه بیشتری است.

هزینه قرص ماشین ظرفشویی

از لحاظ هزینه پرداختی برای قرص ماشین ظرفشویی لازم است که بگوییم نسبت به دترجنت های مشابه از هزینه بالاتری برخوردار است اما با توجه به هدر رفت کمتر مواد شوینده و تضمین پاکی و تمیزی بیشتر ظروف شما و مهمتر از آن حفظ سلامتی شما، می توان گفت که قرص ماشین ظرفشویی مقرون به صرفه تر است.

از محصولات ارائه شده در بازار ایران می توان به قرص ماشین ظرفشویی فینیش و فیری اشاره نمود.

(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است)

 • نحوه نمایش کالاها

خرید قرص ظرفشویی کلارو مدل 11in1 بسته 20 عددی

در اینکه ماشین ظرفشویی، ظرف‌ها را تمیزتر می‌‌کند شکی نیست اما گاهی اوقات پیش می‌آید که ظروف مخصوصا نوع شیشه‌ای، کدر و سفید باقی می‌مانند که که این به دلیل استفاده بیش از حد از پودر و یا قرص نامرغوب است. قرص ماشین ظرفشویی کلارو، به دلیل فرمولاسیون استاندارد به راحتی لک‌های روی ظرف را پاک می‌کند و به دلیل شکل قرصی، مشکلات پودر را که ممکن است مقدارش کم و زیاد شود را ندارد. این قرص به دلیل داشتن مواد پاک کننده، نمک و جلادهنده نیازی به استفاده‌ی جداگانه از نمک و مایع ضد لک ندارد و با یک قرص و به راحتی ظروف پاک، ضدعفونی و درخشان خواهند شد. در ترکیبات این قرص که در بسته‌بندی 20 عددی عرضه شده، از موادی استفاده شده که علاوه بر اینکه درمقابل آهکِ آب و تاثیرشان بر ظروف مقاوم هستند در ماشین ظرفشویی ته‌نشین نمی‌شوند. یکی دیگر از قابلیت‌های 11 گانه‌ی قرص کلارو محافظت ازظروف شیشه‌ای و نقره است و نیازی به آب داغ برای شست‌وشوی بهتر ندارد و با درجه دمای استاندارد ماشین‌های ظرفشویی عملکردی فوق‌العاده خواهد اشت. کلارو برندی اتریشی است که در زمینه‌ی تولید محصولات مرتبط با ماشین ظرفشویی، سابقه‌ای درخشان دارد و به دلیل ترکیبات استاندارد عمر ماشین را نیز افزایش می‌دهد.

۶۳,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی پریل مدل Gold بسته 22 عددی

قرص ماشین‌ ظرفشویی «پریل» (Pril) مدل «گلد» (Gold) دارای بسته‌ی 22 عددی است. بسته‌بندی پریل به‌طور کلی 418 گرم است. از قابلیت‌ها و ویژگی‌های مهم قرص پریل می‌توان به چربی‌زدایی، لکه‌زدایی و جرم‌گیری قوی آن اشاره کرد. قرص ماشین ظرفشویی پریل دو رنگ و دوطرفه است که یک سمت آن قرمز و سمت دیگر آن آبی است که هرکدام عملکرد خاص خود را دارند که به‌طورحتم در بالابردن قابلیت‌های قرص تاثیرگذار هستند. پریل فاقد فسفات است و قادر است سخت‌ترین لکه‌های چربی، تکه‌های سوخته‌ی غذا و تکه‌های چسبیده‌ی سخت و کهنه را به‌راحتی از روی ظروف پاک و تمیز کند. درضمن قرص ظرفشویی پریل هیچ‌گونه رسوبی برر روی ظرف و حتی قسمت‌های داخلی ماشین ظرفشویی باقی نمی‌گذارد. با قرص ماشین ظرفشویی پریل می‌توانید به تمیزی ظروف اطمینان داشته باشید و جالب است بدانید مصرف قرص ظرفشویی کلین تبز به تنهایی کافی است و دیگر به استفاده از مواد اضافه همراه با قرص نیازی نیست.

۵۱,۶۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی پریل مدل Gold بسته 32 عددی

قرص ماشین‌ ظرفشویی «پریل» (Pril) مدل «گلد» (Gold) دارای بسته‌ی 32 عددی است. بسته‌بندی پریل به‌طور کلی 608 گرم است. از قابلیت‌ها و ویژگی‌های مهم قرص پریل می‌توان به چربی‌زدایی، لکه‌زدایی و جرم‌گیری قوی آن اشاره کرد. قرص ماشین ظرفشویی پریل دو رنگ و دوطرفه است که یک سمت آن قرمز و سمت دیگر آن آبی است که هرکدام عملکرد خاص خود را دارند که به‌طورحتم در بالابردن قابلیت‌های قرص تاثیرگذار هستند. پریل فاقد فسفات است و قادر است سخت‌ترین لکه‌های چربی، تکه‌های سوخته‌ی غذا و تکه‌های چسبیده‌ی سخت و کهنه را به‌راحتی از روی ظروف پاک و تمیز کند. درضمن قرص ظرفشویی پریل هیچ‌گونه رسوبی برر روی ظرف و حتی قسمت‌های داخلی ماشین ظرفشویی باقی نمی‌گذارد. با قرص ماشین ظرفشویی پریل می‌توانید به تمیزی ظروف اطمینان داشته باشید و جالب است بدانید مصرف قرص ظرفشویی پریل به تنهایی کافی است و دیگر به استفاده از مواد اضافه همراه با قرص نیازی نیست. قرص‌های ظرف‌شویی پریل به دلیل برخورداری از فرمولی پیشرفته، انتخاب ایدئالی برای تمیز کردن انواع ظروف است. قرص Gold پریل، بدون فسفر است و از سودا در ساخت آن استفاده‌شده است که به درخشش هرچه بیشتر ظروف کمک می‌کند

۶۱,۸۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 100عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  1280 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی
 • رایحه
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  .
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۲۸۰,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 100عددی

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش از جدیدترین محصولات کمپانی فینیش میباشد و به علت ژله ای بودن ساختار آن و شستشوی ملایم از هرگونه آسیب به ظرف های شما جلوگیری خواهد کرد علاوه بر این، در سخت ترین آب های موجود در کشور نیز پاسخ بسیار خوبی داده است و قدرت پاک کنندگی سخت ترین لکه ها را داراست. ویژگی ها : حاوی نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرف شویی. غیر قابل نصف شدن. توجه : قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش را نمیتوانید مانند قرص ماشین ظرف شویی همه کاره فینیش نصف کنید توجه : در صورت استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش ، به هیچ عنوان نیازی به استفاده از جلادهنده ماشین ظرفشویی (یا روغن براق کننده ماشین ظرفشویی) ندارید بدون نیاز به پیش شستشو (در صورت استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش حتما لازم نیست ظروف خود را قبل از چیدن درون ماشین ظرفشویی زیر اب بگیرید تا ذرات باقی مانده غذا از آن پاک شود ). قدرت پاک کنندگی بسیار بالا ،حتی پاک کردن لکه های خشک شده تا 24 ساعت قبل. شست و شوی ملایم (به علت استفاده کمتر از مواد شیمیایی خشن) و جلوگیری از آسیب رسیدن به ظروف. روکش پلاستیکی قابل حل در آب. روش استفاده : یک عدد از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش را درون جا قرصی ماشین ظرفشویی خود قرار داده و برنامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید (روکش پلاستیکی قرص ماشین ظرف شویی فینیش قابل حل است)، توجه کنید که همواره هنگام استفاده از قرص ماشین ظرفشویی دکمه مربوط به استفاده از قرص را فعال نمایید.

۲۱۴,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی ناتار مدل All in One با رایحه پرتقال بسته 56 عددی

ما هر روز از ظروف مختلفی برای غذا خوردن یا پختن غذا استفاده میکنیم. بسیاری از ما برای شست‌وشوی ظروف از ماشین ظرف‌شویی استفاده می‌کنیم اما گاهی لکه هایی روی ظروف باقی می‌مانند. باید به این نکته توجه کرد که تمیزی ظرف‌ها و شوینده‌های مناسب ظروف، تاثیر مهمی در سلامت ما خواهند داشت. «قرص ماشین ظرفشویی ناتار مدل All in One با رایحه پرتقال بسته 56 عددی» تنها قرص ایرانی 2 لایه با قرص مکمل است که حاوی ذرات فعال برای هدف قراردادن سخت ترین لکه‌ها و عامل درخشندگی فوق العاده پس از شست‌وشو است. همچنین با داشتن فرمولاسیون و ترکیبات ویژه برای نفوذ به باقیمانده موادغذایی، چربی‌ها و لکه‌هایی که بر روی ظروف باقی مانده‌اند بسیار مناسب و ظرف‌ها را تمیز و درخشان می‌کند. کیفیت قرص ناتار با داشتن مواد اولیه وارداتی و ماده موثر فرانسوی، قابل رقابت با باکیفیت‌ترین رقبای خارجی است. همچنین قرص ناتار سازگار با همه نوع ماشین‌ظرفشویی و دارای رایحه ملایم پرتقال است که برای جلوگیری از بوی نامطبوع محیط ماشین‌ظرفشویی و ظرف‌ها ایده‌آل است. این قرص در بسته‌بندی 56 عددی یک پیشنهاد فوق العاده است برای افرادی که به اقتصاد خانوده فکرمی‌کنند. هنگام مصرف قرص ماشین‌ظرفشویی ناتار به دستور مصرف روی بسته‌بندی توجه کنید. قرص All in 1 ناتار دارای خاصیت چربی‌زدایی و لکه‌بری فوق العاده است که با جلوگیری از تشکیل رسوبات آهکی ظرف‌های شما را تمیز و درخشان می‌کند و با استفاده از قرص All in 1 ناتار نیازی به مایع براق کننده ندارید.

۱۱۱,۸۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 80 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  1400 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی
 • رایحه
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  7847106621063830
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۷۶,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی ناتار مدل All in One با رایحه پرتقال بسته 28 عددی

برای داشتن ظرف‌هایی تمیز و براق باید از مواد شوینده‌ی با کیفیت و مرغوب استفاده کنید. استفاده از قرص اصل و باکیفیت نه تنها نتایج درخشانی ایجاد می‌کند؛ بلکه عمر ماشین‌ظرفشویی را نیز تضمین می‌کند.«قرص ماشین‌ظرفشویی ناتار مدل All in One با رایحه پرتقال در بسته‌بندی 28 عددی» تنها قرص ایرانی 2 لایه با قرص مکمل است که حاوی ذرات فعال برای هدف قراردادن سخت ترین لکه‌ها و عامل درخشندگی فوق العاده پس از شست‌وشو است. همچنین با داشتن فرمولاسیون و ترکیبات ویژه برای نفوذ به باقیمانده موادغذایی، چربی‌ها و لکه‌هایی که بر روی ظروف باقی مانده‌اند بسیار مناسب و ظرف‌ها را تمیز و درخشان می‌کند.کیفیت قرص ناتار با داشتن مواد اولیه وارداتی و ماده موثر فرانسوی، قابل رقابت با باکیفیت‌ترین رقبای خارجی است. همچنین قرص ناتار سازگار با همه نوع ماشین‌ظرفشویی و دارای رایحه ملایم پرتقال است که برای جلوگیری از بوی نامطبوع محیط ماشین‌ظرفشویی و ظرف‌ها ایده‌آل است. این قرص در بسته‌بندی 28 عددی علاوه بر کیفیت استثنایی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. قرص All in 1 ناتار دارای خاصیت چربی زدایی و لکه بری فوق العاده است که با جلوگیری از تشکیل رسوبات آهکی ظرف‌های شما را تمیز و درخشان می‌کند و با استفاده از قرص All in 1 ناتار نیازی به مایع براق کننده ندارید. هنگام مصرف قرص ماشین‌ظرفشویی ناتار به دستور مصرف روی بسته‌بندی توجه کنید.

۵۷,۸۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی کلارو مدل 2020 بسته 25 عددی

قرص ماشین ‌ظرف‌شویی «کلارو» (Claro) مدل «2020» یک بسته‌ی 25 عددی است. هر قرص پوششی پلاستیکی دارد. برای مصرف نیازی نیست پوشش پلاستیکی را جدا کنید؛ بلکه پوشش پلاستیکی قابلیت حل‌شدن در آب دارد و می‌توانید قرص را با پوشش داخل ماشین‌ ظرف‌شویی قرار دهید. قرص ظرف‌شویی کلارو خاصیت تمیزکنندگی بالایی دارد؛ به‌خوبی ظروف چرب و آلوده را تمیز می‌کند و هیچ‌گونه لک و آلودگی روی آن‌ها باقی نمی‌گذارد. بسته‌ی 25عددی قرص‌های کلارو 525 گرم وزن دارد و در یک جعبه‌ی مقوایی سبزرنگ قرار داده شده است. از ویژگی‌های بارز قرص ظرف‌شویی کلارو می‌توان به تمیزکنندگی، سفیدکنندگی و جلوگیری از ایجاد رسوبات آهکی در ماشین ظرف‌شویی اشاره کرد. کلارو محصولی از کشور اتریش است که با داشتن شماره‌ی مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو، کاملا بهداشتی و تاییدشده به‌شمار می‌رود. ابعاد هر یک از قرص‌های کلارو معادل 4 × 2 سانتی‌متر است.

۹۶,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل همه کاره بسته 115 عددی

قرص ماشین ظرفشویی همه کاره فیری جار تشکیل شده از پودر و مایع، برای تمیز کنندگی سخت ترین لکه ها حتی لکه های روغنی ایجاد شده در 24 ساعت قبل، پوسته پلاستیکی روی قرص به سرعت حل شده و فورا فرایند شستشو آغاز میگردد. این قرص برای برنامه های سریع بسیار مناسب است. علاوه بر این، قرص همه کاره فیری جار با جلادهنده موجود در خود، درخشندگی ظروف شما را دوچندان خواهد نمود. فرمول منحصر به فرد کپسول با روکش قابل حل در آب همه کاره شست و شوی حرفه ای رایحه عالی حلالیت بسیار عالی در آب در مدت کوتاه (مناسب برای برنامه های با زمان کوتاه یا short cycle) حذف کامل لکه های سخت حاوی روغن جلادهنده میزان جلا دهنده موجود در قرص های همه کاره برای خشک کردن کامل ظروف کافی نمیباشد و بیشتر جنبه کمکی دارد، بنابراین برای نتیجه بهتر در شستشو همراه با قرص همه کاره از جلادهنده نیز استفاده نمایید. حاوی نمک با توجه به سختی آب در کشور، توصیه میشود حتما از نمک ماشین ظرفشویی استفاده نمایید زیرا نمک موجود در این قرص برای کنترل سختی آب کافی نمی باشد. برای ماشین های ظرفشویی صنعتی پیشنهاد می شود با توجه به درجه سختی آب آن منطقه، به روش زیر عمل شود:

۲۱۴,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم 90 عددی

اگر همیشه دنبال بهترین ها هستید، این محصول یکی از بهترین هاست. قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم فیری، شوینده ای فوق العاده قوی و بی نظیر است که تحت هر شرایطی بهترین نتیجه را در شستشو فراهم خواهد کرد. قرص ظرفشویی پلاتیونوم فیری، یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن هم جرمگیری فیلتر دستگاه در هر بار شستشو می باشد. پس از شستشو ظروف با قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم، ظروفی تمیز و درخشان به همراه یک ماشین ظرفشویی تمیز و خوشبو خواهید داشت. این قرص حاوی جلادهنده ظروف به میزانی بیشتر از قرص های همه کاره فیری میباشد که نیاز به استفاده از جلادهنده بطور جداگانه را برطرف میکند.

۲۱۹,۵۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل Platinum Plus بسته 60 عددی

مشخصات

 • نوع
  قرص ظرفشویی
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی
 • شماره مجوز
  98/5342
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۲۴۸,۰۰۰ تومان

خرید قرص جرم‌گیر ماشین‌ ظرفشویی و ماشین‌ لباسشویی ناتار بسته 12 عددی

آب‌هـای موجـود در طبیعـت؛ حتـی آب تصفیه‌شده‌ی لوله‌کشی شهـر، همـواره دارای مقادیـری مواد آهکی است که به آن‌ها سختی آب می‌گویند. این مواد که در حالت عادی دیده نمی‌شوند، در جریـان شست‌وشو تبدیل به جرم می‌شوند. وقتی ماشین ‌ظرف‌شویی و یا لباس‌شویی بـرای مدتی با این آب کار می‌کند، قسمت‌های مختلف آن تدریجا با مواد آهکی پوشیده شده و کارایی آن پایین می‌آید. به همین روی نیاز است تا به‌صورت مرتب نسبت به جرم‌گیری ماشین‌ ظرف‌شویی و لباسشویی اقدام نماییم. همچنین پس از مدتی کار با ماشین به علت جرم‌های ایجاد شده پس از مدتی شست‌وشو، بوی نامطبوعی به مشام می‌رسد که برای رفع این بوی نامطبوع، استفاده‌ی ماهیانه از جرم‌گیر توصیه می‌گردد.«قرص جرم‌گیر 12 عددی ماشین‌ ظرف‌شویی و ماشین ‌لباسشویی ناتار» تمیز‌کننده و از بیـن برنـده لایه‌های سخـت آهکـی و جرم‌های داخل ماشین ‌ظرف‌شویی و لباسشویی و براق‌کننده سطوح داخلی ماشین‌ ظرف‌شویی و لباسشویی است و به افـزایـش کارایی و عمـر ماشیـن کمک می‌کند و با پاک کردن رسوب‌های المنت ماشین موجب دوام ماشین و بالا رفتن راندمان آن می‌شود. این قرص در بسته‌بندی 12 عددی عرضه می‌گردد و برای رسیدن به نتایج مطلوب توصیه می‌شود هرماه از قرص جرم‌گیر ناتار در ماشین ‌ظرف‌شویی و لباسشویی استفاده شود. لطفا هنگام استفاده از جرم‌گیر ناتار به دستور مصرف روی بسته‌بندی توجه کنید و ماشین را بدون ظرف یا لباس روشن کنید.قرص جرم‌گیر ناتار محصولـی پرقدرت اسـت و با نفوذ به کلیه قسمت‌های ماشین ‌ظرف‌شویی و لباس‌شویی آن‌ها را تمیز و از آلودگی‌ها پـاک می‌نماید و موجب افزایش کارایی و طول عمر ماشیـن می‌شود.

۲۶,۶۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم بسته 72 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  1100 گرم
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی , جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  7767096023432489
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  قدرت شستشوی فوق العاده
 • قدرت لکه بری بی نظیر
 • دارای روکش حل شونده
 • محافظ ظروف نقره و استیل
 • محافظ ظروف شیشه ای
 • جلوگیری از ایجاد خط و خش روی ظروف شیشه ای
 • حاوی مواد جرم گیر دستگاه ماشین ظرفشویی
 • حاوی نمک ماشین ظرفشویی
 • حاوی مایع جلادهنده یا مایع براق کننده ماشین ظرفشویی
 • غیرقابل نصف شدن
 • حذف لکه های سخت خشک شده از 24 ساعت قبل
۱۷۷,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کلاسیک بسته 68 عددی

قرص ظرف‌شویی «فینیش»، مدل «;کلاسیک» با قابلیت‌های تمیزکنندگی فوق‌العاده، چربی و لکه‌زدایی، جلوگیری از رسوب آهک در ماشین ظرف‌‎شویی و عملکرد نمک ظرف‌شویی یکی از انتخاب‌های برتر برای شست‌وشوی ظروف است. قرص ظرف‌شویی فینیش در یک بسته‌ی 68 عددی و بدون رایحه عرضه می‌شود. برای استفاده از آن ابتدا ظروف را از باقیمانده‌ی غذا پاک کنید، روکش قرص را جدا کرده و طبق دستورالعمل سازنده‌ی ماشین ‌ظرف‌شویی قرص را درون ماشین قرار دهید. حین استفاده مواظب باشید که این محصول باعث حساسیت چشم‌ها می‌شود و باید دور از دسترس کودکان قرار گیرد. با توجه به بسته‌ی مقوایی پودر، همواره آن ‌را در جای خشک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. فینیش از سال 1953 میلادی، تولیدکننده‌ی محصولات شوینده بوده است. این شرکت با بیش از 60 ساله سابقه در 40 کشور دنیا فعالیت می‌کند؛ همچنین جهت کسب نتیجه‌ی بهتر به همکاری با شرکت‌های تولیدکننده‌ی لوازم و دستگاه‌های شوینده‌ی خانگی نظیر Bosch ، Beko ، AEG ، Siemens ، Hoover ، Haier ، LG و … اقدام کرده است.

۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum بسته 72 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  300 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی , جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی , عملکرد نمک ظرفشویی , جرم زدایی
 • رایحه
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  2365895093854
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  سازگار با انواع ماسین لباسشویی
 • حاوی نمک ظرفشویی و متیع براق کننده و مواد سوینده در هر بسته ژله ای
 • دارای پوشش ژله ای حل شونده در آب برای هر قرص
 • جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی ظروف شیشه ای
۱۵۲,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل All In One بسته 84 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , براق کنندگی , جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی , عملکرد نمک ظرفشویی
 • شماره مجوز
  1111111
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – فرمول منحصر به فرد
 • – کپسول با روکش قابل حل در آب
 • – همه کاره
 • – شست و شوی حرفه ای
 • – معطر
 • – حذف کامل لکه های سخت
 • – حاوی روغن جلادهنده
 • – حاوی نمک
۲۱۵,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum بسته 60 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • نوع
  قرص ظرفشویی
 • وزن
  775 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی , جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • رایحه
  ندارد
 • شماره مجوز
  2365895093854
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – بسته 60 عددی
۱۷۹,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم بسته 84 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  1200 گرم
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , براق کنندگی , عملکرد نمک ظرفشویی
 • رایحه
  ندارد
 • شماره مجوز
  7767096023432489
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  قدرت شستشوی فوق العاده
 • قدرت لکه بری بی نظیر
 • دارای روکش حل شونده
 • محافظ ظروف نقره و استیل
 • محافظ ظروف شیشه ای
 • جلوگیری از ایجاد خط و خش روی ظروف شیشه ای
 • حاوی مواد جرم گیر دستگاه ماشین ظرفشویی
 • حاوی نمک ماشین ظرفشویی
 • حاوی مایع جلادهنده یا مایع براق کننده ماشین ظرفشویی
 • غیرقابل نصف شدن
۲۷۵,۰۰۰ تومان

خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 80 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  1450 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی
 • رایحه
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  11111111
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۹۹,۰۰۰ تومان

خرید قرص ظرفشویی کلارو مدل 11in1 بسته 32 عددی

در اینکه ماشین ظرفشویی، ظرف‌ها را تمیزتر می‌‌کند شکی نیست اما گاهی اوقات پیش می‌آید که ظروف مخصوصا نوع شیشه‌ای، کدر و سفید باقی می‌مانند که که این به دلیل استفاده بیش از حد از پودر و یا قرص نامرغوب است. قرص ماشین ظرفشویی کلارو، به دلیل فرمولاسیون استاندارد به راحتی لک‌های روی ظرف را پاک می‌کند و به دلیل شکل قرصی، مشکلات پودر را که ممکن است مقدارش کم و زیاد شود را ندارد. این بسته قرص 32 عددی، به دلیل داشتن مواد پاک کننده، نمک و جلادهنده نیازی به استفاده‌ی جداگانه از نمک و مایع ضد لک ندارد و با یک قرص و به راحتی ظرف‌ها پاک، ضدعفونی و درخشان خواهند شد. در ترکیبات این قرص از موادی استفاده شده که علاوه بر اینکه درمقابل آهکِ آب و تاثیرشان بر ظروف مقاوم هستند در ماشین ظرفشویی ته‌نشین نمی‌شوند. یکی دیگر از قابلیت‌های 11 گانه‌ی قرص کلارو محافظت ازظروف شیشه‌ای و نقره است و نیازی به آب داغ برای شست‌وشوی بهتر ندارد و با درجه دمای استاندارد ماشین‌های ظرفشویی عملکردی فوق‌العاده خواهد اشت. کلارو برندی اتریشی است که در زمینه‌ی تولید محصولات مرتبط با ماشین ظرفشویی، سابقه‌ای درخشان دارد و به دلیل ترکیبات استاندارد عمر ماشین را نیز افزایش می‌دهد.

۹۵,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل quantum کد01 بسته 18 عددی

قرص ظرف‌شویی «فینیش» (Finish) مدل «Quantum» یک انتخاب ایده آل و به‌صرفه برای شستن ظروف با ماشین ظرف‌شویی است. این محصول در بسته‌بندی 18 عددی عرضه شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. قرص کوانتوم به‌خوبی در آب حل می‌شود و به شست‌وشوی دقیق ظروف می‌پردازد. ترکیبات این قرص از ظروف شیشه‌ای محافظت کرده و از ایجاد خط‌وخش روی ظروف جلوگیری می‌کند. یکی از ویژگی‌های خوب این قرص، قابلیت از بین بردن لک‌های حاصل از چای روی ظروف است. قدرت تمیزی شست‌وشوی این قرص 12 برابر بیشتر نسبت به سایر محصولات مشابه است. ترکیبات خوب قرص کوانتوم فینیش، از فیلتر ماشین ظرف‌شویی نیز محافظت می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به قدرت سفیدکنندگی، لکه‌زدایی، چربی‌زدایی قوی، براق‌کنندگی ظروف نیز اشاره کرد. همچنین از ایجاد رسوبات آهکی در ماشین ظرف‌شویی جلوگیری می‌کند. از دیگر خصوصیات این قرص، عملکرد مشابه نمک ظرف‌شویی و خاصیت جرم‌زدایی آن است. بسته 18تایی قرص فینیش، یک انتخاب خوب برای شست‌وشویی کامل، دقیق و ایمن است.

۵۹,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 15عددی

قرص ظرف‌شویی «فینیش» (Finish) مدل «Quantum» یک انتخاب ایده آل و به‌صرفه برای شستن ظروف با ماشین ظرف‌شویی است. این محصول در بسته‌بندی 15 عددی عرضه شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. قرص کوانتوم به‌خوبی در آب حل می‌شود و به شست‌وشوی دقیق ظروف می‌پردازد. ترکیبات این قرص از ظروف شیشه‌ای محافظت کرده و از ایجاد خط‌وخش روی ظروف جلوگیری می‌کند. یکی از ویژگی‌های خوب این قرص، قابلیت از بین بردن لک‌های حاصل از چای روی ظروف است. قدرت تمیزی شست‌وشوی این قرص 12 برابر بیشتر نسبت به سایر محصولات مشابه است. ترکیبات خوب قرص کوانتوم فینیش، از فیلتر ماشین ظرف‌شویی نیز محافظت می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به قدرت سفیدکنندگی، لکه‌زدایی، چربی‌زدایی قوی، براق‌کنندگی ظروف نیز اشاره کرد. همچنین از ایجاد رسوبات آهکی در ماشین ظرف‌شویی جلوگیری می‌کند. از دیگر خصوصیات این قرص، عملکرد مشابه نمک ظرف‌شویی و خاصیت جرم‌زدایی آن است. بسته 12تایی قرص فینیش، یک انتخاب خوب برای شست‌وشویی کامل، دقیق و ایمن است.

بستن

۵۴,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم بسته 25 عددی

اگر همیشه دنبال بهترین ها هستید، این محصول یکی از بهترین هاست. قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم فیری، شوینده ای فوق العاده قوی و بی نظیر است که تحت هر شرایطی بهترین نتیجه را در شستشو فراهم خواهد کرد. قرص ظرفشویی پلاتیونوم فیری، یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن هم جرمگیری فیلتر دستگاه در هر بار شستشو می باشد. پس از شستشو ظروف با قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم، ظروفی تمیز و درخشان به همراه یک ماشین ظرفشویی تمیز و خوشبو خواهید داشت. این قرص حاوی جلادهنده ظروف به میزانی بیشتر از قرص های همه کاره فیری میباشد که نیاز به استفاده از جلادهنده بطور جداگانه را برطرف میکند.

۸۲,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum بسته 60 عددی

قرص ظرفشویی «فینیش» مدل «Quantum» با قابلیت‌های تمیزکنندگی فوق‌العاده، سفیدکنندگی، براق‌کنندگی، چربی و لکه‌زدایی دارای قالیبت جلوگیری از رسوب آهک در ماشین ظرفشویی و عملکرد نمک ظرفشویی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شست‌وشوی ظروف است. این محصول با بیش از 60 ساله سابقه، در 40 کشور دنیا فعالیت می‌کند که کاملا سازگار با لوازم خانگی Bosch ، Beko ، AEG ، Siemens ، Hoover ، Haier ، LG و…. میباشد . این مدل شامل 60 عدد قرص ظرفشویی فنیش میباشد که از سه قسمت جلا دهنده پودر پاک کننده و توپ تمیز کننده هر قرص تشکیل شده است.

۱۲۹,۹۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم 26 عددی

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم 26 عددی (Fairy)، دارای فرمول منحصر به فردی است که از ایجاد چربی ها و رسوبات آهکی جلوگیری می کند ولی در از بین بردن رسوباتی که تا کنون در ماشین ظرفشویی ایجاد شده اند تاثیری ندارد و برای اطمینان از حذف کامل رسوبات آهکی بایستی پس از هر 60 بار استفاده از دستگاه، یکبار آن را جرمگیری نمایید. قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم، بیشتر مناسب برای برنامه های با زمان کوتاه یا short cycle (حلالیت بسیار عالی در آب در مدت کوتاه) می باشد و حاوی نمک و جرم گیر است که به افزایش قدرت پاک کنندگی آن می افزاید. پس از شستشو ظروف با قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم فیری، ظروفی تمیز و درخشان به همراه یک ماشین ظرفشویی تمیز و خوشبو خواهید داشت.

۷۵,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم بسته 60 عددی

اگر همیشه دنبال بهترینها هستید، این محصول یکی از بهترین هاست. قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم فیری، شوینده ای فوق العاده قوی و بی نظیر است که تحت هر شرایطی بهترین نتیجه را در شستشو فراهم خواهد کرد. قرص ظرفشویی پلاتیونوم فیری، یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن هم جرمگیری فیلتر دستگاه در هر بار شستشو می باشد. پس از شستشو ظروف با قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم، ظروفی تمیز و درخشان به همراه یک ماشین ظرفشویی تمیز و خوشبو خواهید داشت. این قرص حاوی جلادهنده ظروف به میزانی بیشتر از قرص های همه کاره فیری میباشد که نیاز به استفاده از جلادهنده بطور جداگانه را برطرف میکند.

۱۵۹,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 80عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  1456 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی
 • رایحه
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  11111111111
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  با فرمولاسیون تقویت شده
۱۸۵,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 54 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • وزن
  950 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی
 • رایحه
  دارد
 • نوع رایحه
  لیمو
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  11111111
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Hepsi 1 Arada

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • نوع
  قرص ظرفشویی
 • وزن
  1040 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی , جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • رایحه
  دارد
 • نوع رایحه
  لیمو
 • شماره مجوز
  2365895093854
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – بسته 65 عددی
۱۸۹,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته 60 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • نوع
  قرص ظرفشویی
 • برند
  فینیش
 • شماره مجوز
  2197693568051976
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – یک بسته شامل 60 عدد قرص کوانتوم
۱۵۹,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم بسته 43 عددی

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم 43 عددی (Fairy)، دارای فرمول منحصر به فردی است که از ایجاد چربی ها و رسوبات آهکی جلوگیری می کند ولی در از بین بردن رسوباتی که تا کنون در ماشین ظرفشویی ایجاد شده اند تاثیری ندارد و برای اطمینان از حذف کامل رسوبات آهکی بایستی پس از هر 60 بار استفاده از دستگاه، یکبار آن را جرمگیری نمایید. قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم، بیشتر مناسب برای برنامه های با زمان کوتاه یا short cycle (حلالیت بسیار عالی در آب در مدت کوتاه) می باشد و حاوی نمک و جرم گیر است که به افزایش قدرت پاک کنندگی آن می افزاید. پس از شستشو ظروف با قرص ماشین ظرفشویی پلاتینوم فیری، ظروفی تمیز و درخشان به همراه یک ماشین ظرفشویی تمیز و خوشبو خواهید داشت.

۱۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل quantum lemon بسته 54 عددی

قرص ماشین ظرفشویی فینیش (finish) کوانتوم با توجه به قابلیت های فوق العاده ای که دارد از بهترین و با کیفیت ترین قرص های ماشین ظرفشوی می باشد . از قابلیت های این محصول می توان به قدرت تمیز کنندگی ، درخشان کننده ، چربی زدایی و لکه بری ظروف اشاره کرد. هم چنین دارای آنزیمی است که از رسوب آهک جلوگیری می کند. محصول کشور آلمان ویژگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش (finish) : بدون نیاز به خیساندن ظروف قبل از عمل شستشو پودر سفید داخل کپسول ، لکه های سخت بجا مانده از چای و قهوه را پاک می کند. قدرت تمیز کنندگی فوق العاده درخشش ظروف شیشه ای براق کننده ظروف فلزی اثر خشک شدن سریع ظروف دارای نمک برای گرفتن سختی آب حاوی رایحه خوش لیمو

بستن

۲۱۸,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Quantum Limon بسته 50 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • نوع
  قرص ظرفشویی
 • وزن
  775 گرم
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی , جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • رایحه
  دارد
 • نوع رایحه
  لیمو
 • شماره مجوز
  2365895093854
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – بسته 50 عددی
۱۴۹,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی لندی مدل 02 بسته 15 عددی

مشخصات

 • تعداد
  پانزده عدد
 • وزن
  380 گرم
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , براق کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی , جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • رایحه
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  32/10437
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۲۹,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل XXL بسته 52 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • برند
  فینیش
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  08690570543650
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۸۹,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی ناتار مدل All in One با رایحه لیمو بسته ی 30 عددی

برای داشتن ظرف‌هایی تمیز و براق باید از مواد شوینده‌ی با کیفیت و مرغوب استفاده کنید. استفاده از قرص اصل و باکیفیت نه تنها نتایج درخشانی ایجاد می‌کند؛ بلکه عمر ماشین‌ظرفشویی را نیز تضمین می‌کند.قرص ماشین‌ظرفشویی ناتار مدل «All in One»  با رایحه لیمویی در بسته‌بندی 30 عددی تنها قرص ایرانی 2 لایه با قرص مکمل است که حاوی ذرات فعال برای هدف قراردادن سخت ترین لکه‌ها و عامل درخشندگی فوق العاده پس از شست‌وشو است. همچنین با داشتن فرمولاسیون و ترکیبات ویژه برای نفوذ به باقیمانده موادغذایی، چربی‌ها و لکه‌هایی که بر روی ظروف باقی مانده‌اند بسیار مناسب و ظرف‌ها را تمیز و درخشان می‌کند.کیفیت قرص ناتار با داشتن مواد اولیه وارداتی و ماده موثر فرانسوی، قابل رقابت با باکیفیت‌ترین رقبای خارجی است. همچنین قرص ناتار سازگار با همه نوع ماشین‌ظرفشویی و دارای رایحه ملایم پرتقال است که برای جلوگیری از بوی نامطبوع محیط ماشین‌ظرفشویی و ظرف‌ها ایده‌آل است. این قرص در بسته‌بندی 30 عددی علاوه بر کیفیت استثنایی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. قرص All in 1 ناتار دارای خاصیت چربی زدایی و لکه بری فوق العاده است که با جلوگیری از تشکیل رسوبات آهکی ظرف‌های شما را تمیز و درخشان می‌کند و با استفاده از قرص All in 1 ناتار نیازی به مایع براق کننده ندارید. هنگام مصرف قرص ماشین‌ظرفشویی ناتار به دستور مصرف روی بسته‌بندی توجه کنید.

۵۷,۰۰۰ تومان

قیمت نمک ماشین ظرفشویی کلین تبز مدل fights limescale وزن 1.8 کیلوگرم به همراه قرص سفید کننده

نمک ماشین ظرفشویی «کلین تبز» (Clean Tabs) حدوداً به مقدار 1800 گرم است که این بسته را تا مدتی نه‌چندان کوتاه می‌توان مورد استفاده قرار داد. نمک کلین تبز علاوه‌بر این‌که ماشین ظرفشویی را تمیز می‌کند از ایجاد رسوبات آهکی در ماشین و بر روی ظروف ممانعت می‌کند. کلین تبز باعث می‌شود تا بازوهای ماشین لباسشویی دچار رسوب و گرفتگی نشوند زیرا گرفتگی بازوها به‌طورحتم در پایین آمدن عملکرد ماشین تاثیرگذار خواهد بود. همچنین نمک ظرفشویی باعث نرم شدن آب و گردش آسان آب در ماشین ظرفشویی خواهد شد. تمیز بودن محیط ماشین ظرفشویی امری بسیار مهم است چرا که تمیز بودن و یا آلوده بودن ظروف رابطه‌ی مستقیمی با بهداشت بدن دارد. آلوده بودن ظروف منجربه تجمع باکتری‌ها و ایجاد بیماری خواهد شد. کلین تبز دارای شماره مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو است که از نظر بهداشتی و مصرف کاملاً تایید شده و مطمئن محسوب می‌شود.

بستن

۸۰,۰۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی لودویک مدل All in One Ultimate Power بسته 15 عددی

مشخصات

 • تعداد
  پانزده عدد
 • قابلیت ها
  براق کنندگی , تمیز کنندگی , چربی زدایی
 • رایحه
  دارد
 • شماره مجوز
  6589263861956283
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  حاوی 15 عدد قرص 20 گرمی
 • – قرص‌های کوانتوم شده از پودر و مایع
 • – مناسب برای تمیزکردن سخت‌ترین لکه‌ها مثل چربی، سوختگی و رفع بوی نامطبوع
 • از بین بردن لکه‌های چای و قهوه
 • – سازگار با انواع ماشین ظرفشویی
 • – بدون ایجاد خط و خش روی ظروف کریستالی و استیل
 • – قابل استفاده در دمای زیر 30 درجه سانتی‌گراد
 • – حلالیت بسیار عالی در آب در مدت کوتاه
 • – با رایحه خوش مرکبات
 • – حاوی روغن جلادهنده
 • – وزن بسته‌بندی: 300 گرم
۴۴,۵۰۰ تومان

قیمت قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Hepsi 1 Arada Max بسته 65 عددی

مشخصات

 • تعداد
  یک عدد
 • نوع
  قرص ظرفشویی
 • برند
  فینیش
 • قابلیت ها
  تمیز کنندگی , سفید کنندگی , لکه زدایی , چربی زدایی
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  2197693568051976
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – بسته 65 عددی
 • – حجم : 1040 گرم
۱۸۹,۰۰۰ تومان

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!