قالیچه اتاق کودک با طرح های جدید و فانتزی بسیار شیک

کودکان دنیای مخصوص به خودشان را دارند. آنها نیازمند یک مکان راحت و ایمن برای بازی کردن در خانه هستند. بچه ها تقریبا تمام وقتشان را به بازی در داخل یا خارج خانه می پردازند. قالیچه اتاق کودک نیز بعنوان یکی از عناصر مهم اتاق کودک، نقش مهمی در ایجاد راحتی و ایمنی و صد البته شادی کودکانمان در اتاق خواب دارد. بعضی از کودکان علاقه دارند در داخل اتاقشان به بازی های پر تحرک بپردازند و بعضی دیگر آرام تر بوده و فقط در کف اتاق می نشینند و به بازی با عروسک ها و ماشین های خود می پردازند. هر پدر و مادری وظیفه دارد، مکانی راحت ایمن برای کودکانش فراهم کند که یکی از اولین و مهم ترین اقدام ها تهیه کردن یک قالیچه مناسب برای اتاق کودک است.

قالیچه یا فرش نه تنها کودکان را از سطوح سخت و لغزنده کف اتاق در امان نگه می دارد بلکه دکوراسیون اتاق آنها را نیز زیباتر و جذاب نشان می دهد. قالیچه اتاق کودک نباید از طرح ها و مدل های سایر اتاق ها مانند اتاق خواب بزرگسالان استفاده کرده باشد توجه داشته باشد که قالیچه را برای کودکتان می خواهید. سعی کنید قالیچه هایی را انتخاب کنید از رنگ های جذاب با طرح و شکل مورد علاقه کودکان تهیه شده باشند. برای مدل رنگ کاملا اختیار را به خود کودکان بسپارید و از رنگ مورد علاقه آنها استفاده کنید. برای شکل قالیچه ها نیز می توانید از شکل های شخصیت های کارتونی یا دیگر طرح های بامزه استفاده کنید.

می توانید با اندکی خلاقیت از قالیچه هایی با طرح های سه بعدی استفاده کنید تا به این صورت کودکان با قوه تخیل خود به بازی های کورد علاقه شان بپردازند. طرح های سه بعدی در شکل های مختلفی تولید می شوند برای مثال می توانید از طرح های سه بعدی به شکل جاده و خیابان، مزرعه کشاورزی یا طرح های دیگر نیز استفاده کنید. بعضی قالیچه کاملا شکلی پازل گونه دارند و خود بچه ها می توانند با استفاده از خلاقیت و هوش خود مدل های جدیدی از فرش زیر پای خود را بوجود بیاورند. در شکل های زیر نمونه های مختلفی از اینگونه قالیچه های زیبا و خلاقانه را مشاهده خواهید کرد.

rugs-for-kids-rooms-designs (1)

rugs-for-kids-rooms-designs (2)

rugs-for-kids-rooms-designs (3)

rugs-for-kids-rooms-designs (4)

rugs-for-kids-rooms-designs (5)

rugs-for-kids-rooms-designs (6)

rugs-for-kids-rooms-designs (7)

rugs-for-kids-rooms-designs (8)

rugs-for-kids-rooms-designs (9)

rugs-for-kids-rooms-designs (10)

rugs-for-kids-rooms-designs (11)

rugs-for-kids-rooms-designs (12)

قالیچه اتاق کودک

rugs-for-kids-rooms-designs (13)