فروشگاه اینترنتی قفسه کرج

فروشگاه قفسه کرج از سال 1378 فعالیت خود را آغاز نموده و در زمینه تولید وعرضه تجهیزات فروشگاهی، اداری، بایگانی و انباری فعالیت مستمری داشته در راستای خدمات بهتر به مشتریان این فروشگاه اقدام به راه اندازی فروشگاه الکترونیکی نموده است که محصولات خود را در این فروشگاه عرضه می کند. در این روش عرضه محصولات مشتریان در تمامی کشور به راحتی می توانند وارد فروشگاه اینترنتی قفسه کرج شده و محصولات خود را مشاهده نموده و از میان تعداد زیادی محصول نیاز خود را پیدا کرده و به راحتی خرید خود را انجام داده. می توانید پرداخت خود را از طریق درگاه های بانکی به سادگی انجام داده. بعد از انجام این مراحل محصول ارسال شده. و بدون اینکه از خانه یا محل کار خود خارج شوید می توایند خرید خود را انجام دهید. در زیر تعداد از محصولات عرضه شده در فروشگاه را به شما معرفی می نمایم.

فروشگاه اینترنتی قفسه کرج

قفسه فلزی سوپر مارکتی (فروشگاهی)

فسه ها نقش مهم و کاربردی در شکل گرفتن یک فروشگاه دارند. قفسه های فروشگاهی نقش بسیار زیادی در بالا بردن بازخورد یک فروشگاه دارد و باعث می شود که نظر مشتری را به خود جلب کند .

امروز فراوانی کالا، وجود داشتن تنوع بالا، نظم و چینش مناسب از جمله ویژگی های یک فروشگاه کامل است، که می تواند نظر مشتری را به خود جلب کند. در چنین فروشگاهی با چنین ویژگی هایی مشتریان میل بیشتری برای خرید دارند.

این قفسه ها دارای تنوع بالایی هستند ، در سایز ها و مدل های مختلفی موجود هستند.

قفسه های فروشگاهی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند:

 • قفسه های فروشگاهی دیواری
 • قفسه های فروشگاهی یک طرفه
 • قفسه های فروشگاهی دو طرفه

استند ها از مهم ترین ابزار ها فروشگاهی هستند که کاربرد زیادی در مشاغل های فروشگاهی دارند ، یکی از استند های که برای نگه داری خوشکبار و حبوبات استفاده می شود، استند خوشکبار و حبوبات است.

رگال لباس

یکی از معضل هایی که در همه ی منازل موجود می باشد، مرتب کردن کمد لباس هاست، چون جای دادن تمام  لباس ها در کمد های لباس بسیاروقت گیر و پیچیده  است ،که بتوانیم هم لباس های تابستانی و هم لباس های زخیم را بدون هیچ گونه وارد شدن آسیبی مرتب کنیم.

انواع رگال را در لیست زیر مشاهده کنید

 • شاخک رگال
 • دستک و گونیا
 • رگال کشویی
 • رگال وسط فروشگاهی
 • پایه کفش
 • رگال ساچمه ای و تیله ای
 • ستون رگال
 • استند
 • رگال mdf شیار دار
 • رگال توری مش

رگال ها در سایز ها و مدل های مختلفی طراحی شده اند، تا بتوان در کمترین  فضا های ممکن هم بیشترین مقدار را در خود جای دهند.

از رگال ها می توان در، منازل، فروشگاه ها، بوتیک ها، سالن ها ی ارایشی و.. استفاده کرد. در فروشگاه قفسه کرج انواع زیادی از رگال عرضه شده است که از برای تمامی نیازهای شما مناسب می باشد مثلا رگال هایی که مناسب برای نگه داری کفش ها هستند (پایه کفش ثابت ، پایه کفش) یا رگال هایی که  مناسب برای نگه داری تعداد زیادی از لباس ها با کمترین اشغال فضای ممکن می باشند عنوان مثال. رگال سالونی، رگال تنظیمی، رگال تنظیمی سالونی، رگال گرد، رگال پروفیلی، رگال شیشه خور. یا رگالی مخصوص قرار گرفتن کیف رگال کیف.

قفسه مشبک و طبقه mdf (فانتزی)

قفسه ها یکی از ابزار های مهمی است که ، در اکثریت منازل موجود می باشد. این قفسه ها به علت سبک بودن، جابه جایی آسان و قیمت مناسبی که دارد، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این قفسه ها نه تنها در منازل بلکه در محیط های کاری هم قابل استفاده است. و دارای سایز های مختلفی است که می توان آن ها را بر اساس نیاز کنار هم قرار داد.

قفسه مشبک فلزی تشکیل شده از آهن مفتولی و اتصالات پلاستیکی که با توجه به سایز کوچک و اشکال متنوع آن ، که قابلیت جدا شدن از هم را دارند و جابجایی آن ها درحمل و نقل بسیار آسان است و به همین دلیل کاربرد های زیادی دارد در مصارف خانگی و در مصارف صنعتی که از جمله کارایی های آن. اعستفاده در خانه به عنوان کتابخانه، در آشپزخانه به عنوان قفسه ی ظروف، در پزیرایی به عنوان زیر گلدانی و جاکفشی و از این دست کاربرد هایی رادارا است.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!