عکس کابینت ام دی اف در دکوراسیون آشپزخانه های شیک و مدرن

در این مطلب مدل هایی در قالب عکس کابینت ام دی اف آماده کرده ایم که می توانند گزینه های مناسبی برای انتخاب و ایده گیری دکوراسیون آشپزخانه شما باشند. سعی شده از بهترین و جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف گرد آوری شود تا بیننده در انتخاب مدل مورد نظر خود مشکلی از لحاظ سبک های طراحی قدیمی و از مد افتاده نداشته باشد. کابینت های ام دی اف امروزه در بسیاری از آشپزخانه های ایرانی مدرن و کلاسیک راه پیدا کرده اند که علاوه بر هزینه تمام شده بسیار پایین تر از نمونه های چوب طبیعی، زیبایی و شکوه مناسبی را به آشپزخانه های سبک مدرن و کلاسیک می دهد.

کابینت های آشپزخانه ام دی اف از مدل مدرن به دلیل سطح صافی که دارند به آسانی تمیز می شوند و جلوه ایی درخشان و براق به آشپرخانه شما می دهد. همانطور که در عکس کابینت ام دی اف مشاهده می کنید، کابینت های آشپزخانه ام دی اف از تخته های فیبر با دانسیته متوسط و پوششی نازکی از ترموفویل تشکیل می شوند اما به دلیل موادی که در ساخت آنها استفاده می شود کاملا می توانند بافت چوب را تداعی کنند به گونه ای که حتی افراد نیمه حرفه ای در این زمینه را نیز با اشتباه روبرو می سازند. اما کابینت های آشپزخانه ام دی اف مزایا و معایبی دارند که در این مطلب بطور خلاصه به آنها اشاره می کنیم.

مزیت اول کابینت های آشپزخانه ام دی اف هزینه پایین آنها می باشد همانطور که گفتیم ام دی اف از فیبرهای چوبی، موم و رزین ساخته شده است و به همین دلیل ازران تر از کابینت های تمام چوب و حتی استیل تمام می شوند. مزیت دوم راحت تمیز شدن انها می باشد چرا که سطح کابینت های آشپزخانه ام دی اف از وینیل تشکیل شده و به همین خاطر به راحتی تمیز می شوند و ضد لک هستند. در حقیقت بیشتر لکه ها فقط با یک تکه پارچه نرم و خیس از بین می روند. همچنین کابینت های ام دی اف مقاومت بیشتر در برابر محیط های مرطوب دارند و معمولا بر اثر جذب رطوبت و آب پیچ و تاب بر نمی دارند.

از معایب کابینت های ام دی اف می توان به نیاز به مراقبت بیشتر در نگهداری اشاره کرد. کابینت های ام دی اف در اثر برخورد و ضربه شکاف و خراش پیدا می کنند و چون قابل تعمیر نیستند زودتر از کابینت هایی چوبی و استیل به تعویض نیاز پیدا می کنند. بخصوص در نمونه های های گلاس کابینت های ام دی اف خیلی زود خراش بر می دارند. همچنین اینگونه کابینت ها به حرارت هم بمقدار زیادی حساس هستند و اگر در کنار اجاق گاز از آنها استفاده کنید ممکن در سطح آنها حباب و برجستگی ایجاد شود و یا پوسته پوسته بشوند. در ادامه مدل های زیبا از کابینت های ام دی اف را مشاهده می کنید.

 

mdf-kitchen-cabinets (1)

mdf-kitchen-cabinets (2)

mdf-kitchen-cabinets (3)

مطالب مرتبط:

مدل های جدید شیر آب سینک ظرفشویی آشپزخانه با طراحی مدرن

مدل کابینت ام دی اف آشپزخانه های مدرن / عکس کابینت mdf

کابینت سفید انواع کابینت آشپزخانه سفید – عکس دکوراسیون

mdf-kitchen-cabinets (4)

mdf-kitchen-cabinets (5)

mdf-kitchen-cabinets (6)

mdf-kitchen-cabinets (7)

mdf-kitchen-cabinets (8)

mdf-kitchen-cabinets (9)

mdf-kitchen-cabinets (10)

mdf-kitchen-cabinets (11)

مطالب پر بازدید:

دکوراسیون کاربردی و شیک حمام و سرویس بهداشتی کوچک

جدیدترین و زیباترین مدل های سقف کاذب pvc بهمراه عکس

دکوراسیون و چیدمان سرویس خواب اتاق کودک با رنگهای شاد

mdf-kitchen-cabinets (12)

mdf-kitchen-cabinets (13)

عکس کابینت ام دی اف

mdf-kitchen-cabinets (14)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!