عکس کابینت آشپزخانه در مدل های جدید چوبی، گلاس و فلزی

عکس کابینت آشپزخانه می تواند کمک زیادی به شکل دادن ایده نهایی برای انتخاب و خرید مدل های کابینت های متنوعی که در بازار وجود دارند، باشد. در این مطلب تعدادی از زیباترین مدل های کابینت را گردآوری کرده ایم تا در این زمینه به افرادی که در مراحله ابتدایی تزیین دکوراسیون آشپزخانه خود هستند کمکی کرده باشیم. در کابینت های زیر بهترین مدل ها از بین کابینت های مدرن و ساده در کنار کابینت های کلاسیک و نقش دار را انتخاب شده اند که هر کدام زیبایی و جنس بخصوص خود را دارند.

کابینت های کلاسیک بیشتر از جنس چوب طبیعی هستند که زیبایی و گرمی فوق العاده ایی را به فضای آشپزخانه می دهد بطوریکه حتی بروی دکوراسیون کلی خانه هم تاثیر گذار هستند. بنابراین اگر قصد استفاده از کابینت های طرح کلاسیک را دارید حتما سعی کنید از چوب طبیعی بهره ببرید. (انواع مدل های کابینت کلاسیک آشپزخانه در طرح های جدید و شیک)

در آشپزخانه های مدرن هم بیشتر از نوع ام دی اف های گلاس یا معمولی استفاده می شود البته چوب طبیعی نیز در ساخت کابینت های مدرن بکار می رود اما بمقدار کمتر. کابینت های فلزی هم که امروزه استفاده از آنها کمی کاهش یافته اما زیبایی خود را در مدل های مدرن کاملا به رخ می کشند و چیزی از کابینت های ام دی اف در این زمینه کم ندارند. در این گالری عکس از کابینت های آشپزخانه سعی شده تمامی سلیقه ها پوشش داده شود، به همین خاطر از انواع کابینت ها با سبک های مختلف بهترین ها انتخاب شده اند. بدیهی است با دقت بیشتر در مدل های کابینت زیر می توانید به اصول یک انتخاب درست و شیک در دکوراسیون آشپزخانه بیشتر پی ببرید. برای مثال در عکس ها مشخص است که دستگیره های کشیده در کابینت های مدرن تا چه حد بروی جلوه و نمای کلی آشپزخانه تاثیر گذار است. (دکوراسیون آشپزخانه مدرن و شیک ۲۰۱۵ / بهمراه عکس کابینت مدرن)

best-kitchen-cabinet-design-ideas (7)

kitchen-cabinet-image (1)

kitchen-cabinet-image (2)

kitchen-cabinet-image (3)

kitchen-cabinet-image (4)

kitchen-cabinet-image (5)

kitchen-cabinet-image (6)

دکوراسیون خانه مدرن برای زوج های جوان و عاشق طراحی

kitchen-cabinet-image (7)

kitchen-cabinet-image (8)

kitchen-cabinet-image (9)

kitchen-cabinet-image (10)

kitchen-cabinet-image (11)

kitchen-cabinet-image (12)

مدل اپن آشپزخانه در طرح های شیک و کاربردی مناسب منازل امروزی

kitchen-cabinet-image (13)

kitchen-cabinet-image (14)

kitchen-cabinet-image (15)

best kitchen cabinet

best-kitchen-cabinet-design-ideas (6)

best kitchen cabinet

best-kitchen-cabinet-design-ideas (2)

best-kitchen-cabinet-design-ideas (3)

best-kitchen-cabinet-design-ideas (4)

عکس کابینت آشپزخانه

kitchen-cabinet-image (16)

عکس کابینت آشپزخانه در مدل های جدید چوبی، گلاس و فلزی
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!