50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی – خارجی ] مدرن شیک 2019

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/17

نمای ساختمان مسکونی امروزه از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده و جلوه بیرونی منزل محسوب میشود. امروزه ساختمان سازها حتی قبل از شروع به ساخت، نقشه ها و جلوه نمای ساختمان خود را مشخص می کنند و این موضوع حتی در خرید و فروش نیز بسیار مورد توجه است. در پست زیر نیز تعدادی نمای ساختمان ایرانی بسیار شیک و جدید را مشاهده می نمایید.

یکی از عنصر اصلی در ساخت ساختمان و زیبا سازی ساختمان نمای ان است نمای ساختمان علاوه بر حفظ مقاومت و.. ساختمان تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ساختمان دارد و همین باعث شده تا طراحان داخلی یا معماران بیشتر به فکر زیبایی نمای ساختمان باشند. برای همین نمای ساختمان در طرح های متنفاوتی ساخته شده و امروزه بیشتر طراحان از آن استفاده میکنند یکی از مهم ترین چیز هایی که امروزه بیشتر افراد به ان  اهمیت میدهند زیبایی ظاهری و ارامش و اسایش است که نمای ساختمان اولین قدم برای ساخت یک خانه ی زیبا است نمای ساختمان را باید گونه ای طراحی کنند که با نماید اخلی خانه هماهنگ باشد افرادی که به دکوراسیون خانه بیشتر اهمیت میدهند حتمی همه جانبه فکر میکنند و یک خانه ی بدون عیب و بسیار زیبا میسازند.امروزه انواع نماها وجود دارد که میتوانید به سلیقه ی خود انتخاب کنید برای مثال ازکاشی یا سنگ های تزئینی یا حتی چوب برای نمای ساختمان استفاده میکنند که باید به سلیقه و سبک خانه ی خود انتخاب کنید.

مدلهای جدید نمای ساختمان مسکونی در ایران

یکی از ویژگیهای بصری ساختمانها از دید خارجی بحث نمای خارجی ساختمان است. برای جدید کردن نمای ساختمان مسکونی در صورت فراهم بودن شرایط می توانید با هزینه ایی کمتر نسبت به دوباره سازی یا خرید یک  خانه جدید، شکل ساختمان خود را به بهترین شکل ممکن بروز کنید، نمایی که هم به بودجه و طرز زندگی شما بخورد و هم تحسین همگان را دربر داشته باشد. مطمئنا هر مقداری که خرج نمای بیرونی ساختمان مسکونی خود کنید همان مقدار هم بروی ارزش کلی خانه مسکونی شما خواهد آمد پس سعی کنید تا جایی که می توانید در این مورد فروگذاری نکنید. نمای ساختمان باید به گونه ایی باشد که مهمانان را از همان فضای خیابان به داخل دعوت کند و ندای خانه ایی گرم، نرم و جذاب را به آنها بدهد. حتی کوچکترین بروزرسانی در نمای خارجی خانه مانند رنگ زدن خالی می تواند سطح کلاس خانه را یک لول بالاتر ببرد. حتی الامکان سعی کنید از مقاوم ترین و باکیفیت ترین مواد در نمای ساختمان مسکونی خود استفاده کنید تا در شرایط آب و هوایی متفاوت مشکلی برایتان پیش نیاید. برای رنگ زدن نمای خانه هم بهتر است رنگی را انتخاب کنید که به استایل و سبک خانه شما بخورد، رنگی که ویژگی های معماری خانه شما را نمایان کند. در حال حاضر انواع گوناگونی از رنگ ها، مواد و لوازم مخصوص نمای خارجی ساختمان تولید شده اند که مناسب افراد مختلف با بودجه های کم و زیاد نی باشد. با تغییر در ساختار خانه مانند درها، پارکینگ، نورپردازی، سقف، نمای سنگی و پنجره ها نمای ساختمان مسکونی خود را بروز نگهدارید.

اولین چیزی که باعث زیبایی یک ساختمان میشود نمای ان است هرکسی که به ساختمان نگاه میکند اولین چیزی که میبنید نمای ان است پس انتخاب یک نمای زیبا برای ساختمان باعث زیبایی ان میشود.پس این نما باید به طوری طراحی شده باشد فقط یک صفحه ی دوبعدی نباشد و ارزش زیبایی دیگری نیز داشته باشد طراحی نمای ساختمان برای اینکه اولین عنصر تاثیر گذار روی شخص است باید بیشتربه ان توجه کردو طبق اصول طراحی شده باشد.

اصول اصلی طراحی نمای ساختمان:

نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش یک ساختمان است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ساختمان دارد پس باید به طوری طراحی شود که باعث حفاظت محیط داخل خانه از بیرون و ارتباط بسیار خوبی با فضایداخل خانه برقرار کند.ما در شهر با یک ساختمان روبرو نیستیم پس ساختمان ها جزئی از شهر حساب میشود پس زشتی ان بر فضای شهر و فضا های عمومی تاثیر دارد. نمای ساختمان فقط برای دید طراح و صاحب خانه نیست بلکه در دید همه ی مردم قرار دارد پس باید نظر کسانی که به ساختمان نگاه میکنند را نیز جلب کند و زیبایی خاصی داشته باشد پس در هنگام انتخاب و طراحی نمای خارجی ساختمان خود حتمی باید توجه کنید و بهترین نما را انتخاب کنید که هم محیط داخلی خانه و اطراف ان نیز هماهنگی داشته باشد.

البته قبل از بروز کردن نمای خارجی ساختمان باید ساختمان های اطراف و همسایگان را هم در نظر بگیرد تا نمای بروز شده خانه با آنها هماهنگ باشد. بسیاری از مواقع پیش می آید که نمای بیرونی ساختمان بسیار زیبا طراحی شده است اما هنگامی که آنرا در کنار نمای ساختمان های اطرافش مشاهده می کنید حس ناخوشایندی به بیننده منتقل می کند. این عمل می تواند از لحاظ مالی هم بنفع شما باشد تا از انجام کارهای اضافی پرهیز کنید. در طراحی نمای بیرونی ساختمان مسکونی قوانین ساده ایی وجود دارد که در صورت رعایت آنها بهترین نتیجه رغم خواهد خورد. در زیر تعدادی عکس نمای ساختمان را مشاهده خواهید کرد.

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019 50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

 

 

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

 

 

 

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

 

 

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

 

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

 

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

 

50 نمونه عکس نمای ساختمان مسکونی [ ایرانی - خارجی ] مدرن شیک 2019

 

 

bulding-frontage (1)

نمای خارجی ساختمان چند طبقه سنگ

bulding-frontage (2)

مدل نمای بیرونی ساختمان جنوبی ترکیب آجر و سنگ

bulding-frontage (3)

عکس نمای ساختمان مسکونی سفید و قرمز شیک

bulding-frontage (4)

موضوعات مرتبط:

انواع طرح و مدل نمای ساختمان مدرن / کامپوزیت ، چوبی / عکس

راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

استفاده از سنگ های موزاییک در طراحی منزل و نمای خارجی

bulding-frontage (5)

شاید شما هم فکر کنید که نمای ساختمان مدرن فقط برای ساختمان های بزرگ با طبقات زیاد است. ولی در تصویر زیر میبینید که حتی یک ساختمان 3 طبقه نیز میتواند یک نمای شیک و مدرن و جدید داشته باشد. در تصویر نمای ساختمان مسکونی زیر ترکیب نمای چوب و سنگ را بصورت بسیار زیبایی بکار برده شده مشاهده می کنید.

نمای ساختمان مسکونی ایرانی خارجی (7)

عکس نمای ساختمان مدرن شیک

bulding-frontage (6)

نمای رومی ساختمان

نماهای رومی یکی از شیکترین و زیباترین نوع نماهای ساختمان می باشد. این نماها در سالهای دور مد بوده ولی کم کم نماهای دیگر مانند سنگ گرانیت جای آن را گرفت. در سالهای اخیر بخصوص 5 سال اخیر دوباره نمای رومی در ساختمانها احیا شد و این نماها با رویکردی جدید دوباره وارد بحث نماسازی شدند و البته این ورود همراه با تغییر و تحولاتی بود که باعث زیباتر شدن بیش از پیش این نماها گردید.

در زیر چند نمونه از تصاویر نمای ساختمان رومی را مشاهده میکنید.

همچنین در پست مقابل میتوانید تعداد زیادی از نماهای رومی جدید را مشاهده نمایید. (نمونه مدلهای نمای رومی ساختمان و نمای کلاسیک در ایران و خارج / عکس)

bulding-frontage (11)

2

عکس نمای ساختمان رومی جدید

12

مدل مدرن ترکیبی نمای چوبی

bulding-frontage (7)

استفاده از طرح برج میلاد در نمای ساختمان مسکونی

bulding-frontage (8)

عکس نمای خارجی ساختمان ایرانی

bulding-frontage (9)

عکس نمای ساختمان مدرن با نورپردازی جالب

bulding-frontage (10)

نمای سنگ ساختمان چهار طبقه شمالی با مدل وسط کاج

نمای ساختمان مسکونی ایرانی خارجی (6)

عکس نمای ساختمان مدرن 5 طبقه

نمای ساختمان مسکونی ایرانی خارجی (5)

نمای ساختمان مسکونی ایرانی خارجی (4)

عکس نمای ساختمان مسکونی ترکیبی چوب ، شیشه ، آجر

نمای ساختمان مسکونی ایرانی خارجی (2)

در زیر عکس تعدادی از نمونه های غیر ایرانی و خارجی نما را مشاهده می کنید.

1

3

4

موضوعات پر بازدید:

مدل های کاناپه ال مدرن و مبل راحتی / راهنمای انتخاب و خرید کاناپه

انواع طرح و مدل سقف پذیرایی / گچبری و کناف

مدل اتاق خواب زیبا و شیک – طراحی داخلی اتاق های فوق العاده

5

6

7

8

9

10

همچنین اگر تمایل به مشاهه نمونه نماهای خارجی داشته باشید میتوانید از این لینک استفاده نمایید.

11