عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

با پیشرفت روز افزون علم طراحی و معماری داخلی دکوراسیون اسباب اثاثیه های بسیار زیبایی برای تمامی مکان های  منزل ساخته و تولید می شوند. خوشبختانه امروزه سینک ها روشویی از لحاظ زیبایی بسیار متنوعند. روشویی های مناسب دکوراسیون های شیک و زیبا را بهمراه دارند. البته روشویی کابینت دار درست است که مکان بسیار مناسبی برای قرار دادن وسایل موجود فراهم می کند اما برای دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک ایده ال نیستند و فضای زیادی را اشغال می کنند. بدون شک روشویی کابینت دار زیبایی محیط دکوراسیون سرویس بهداشتی را دو چندان می کند اما برای سرویس بهداشتی ها کوچک هم اگر اصرار بر وجودشان دارید می توانید از مدل روشویی ها کابینت دار شناور و بدون پایه که با تکیه بر دیوار نصب می شوند استفاده کنید تا فضا بزرگ تر و دلبازتر جلوه کند. مدل هایی روشویی کابینت داری که بروی دیوار نصب می شوند از انوع مدرن هستند و به همین خاطر برای دکوراسیون خانه های مدرن بسیار مناسب هستند در صورتی که انواع پایه دار که روی زمین نصب می شوند برای خانه هایی با دکوراسیون سنتی و کلاسیک مناسب تر هستند.

در اولین سال های ورود اینگونه روشویی ها به بازار، افرادی معدودی نسبت به استفاده از آنها کمی شک و تردید! داشتند زیرا تا آن زمان استفاده از کابینت فقط مختص مکان هایی مانند آشپزخانه بود و به کار بردن چنین وسایلی در جایی آن هم مثل سرویس بهداشتی اصلاً معمول نبود. اما به تدریج استفاده از روشویی کابینت دار در بین عامه مردم متداول شد و همراه با افزایش تقاضا مدل های فراوان تری به بازار مصرف سرازیر گردید. در تصاویر انتهای همین مطلب تعداد فراوانی از این روشویی های کابینت دار از مدل ها و طرح های متنوع همراه با متریال های گوناگون یعنی چوب، فلز، هایگلس، ام دی اف، پی وی سی درج کرده ایم تا زیبایی اینگونه وسایل دکوراسیون سرویس بهداشتی به کمک تصاویر، بیشتر نمایان گردد.

در بسیاری از تصاویر و طرح های زیر می توان بهترین وزیباترین روشویی کابینت دار که در رنگ های خاکستری و قهوه ای تولید شده اند را مشاهده نمود. استفاده از این دو رنگ می تواند دکوراسیون سرویس بهداشتی شما را دگرگون و تبدیل به یک اثر هنری زیبا نماید خصوصاً اینکه این دو رنگ را در دلِ رنگ های روشن مانند سفید استفاده نمایید. همچنین این روشویی ها در رنگ هایی مانند سفید نیز می تواند در تغییرات اساسی دکوراسیون بسیار موفق باشد. سِت کردن یک روشویی سفید کابینت دار با کاشی و سرامیک سفید، توالت فرنگی سفید و سایر اجزای داخلی سرویس به همین رنگ می تواند هم ابعاد سرویس بهداشتی را بزرگتر نشان دهد و هم نسبت به افزایش زیبایی بسیار موفق تر باشد.

شاید یکی از بهترین گزینه ها در استفاده از روشویی کابینت دار استفاده از مدل های چند طبقه باشد زیرا با توجه به داشتن فضای بیشتر برای قرار دادن وسایل مختلف مانند حوله ها، مایع دستشویی، دستمال کاغذی و… می تواند ظاهر سرویس بهداشتی را بسیار مرتب تر و منظم تر و دکوراسیون آن را بسیار جالبتر و حرفه ای تر نشان دهد.

سینک روشویی کابینت دار هم مانند دیگر کابینت ها از جنس های مختلفی مانند چوب  و ام دی اف تشکیل شده اند. اما چون در این مکان آب و روطوبت بیشتری وجود دارد بهتر است از انواع کابینت های MDF استفاده شود که مقاومت بیشتری در برابر آب و رطوبت دارند. همانطور که در بالا گفتیم یکی از بهترین فرصت ها برای زیبا و کاربردی تر کردن دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده از انوع مدل روشویی کابینت دار و چند طبقه است. بعلاوه برای آنهایی که قصد تعویض دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را دارند با انتخاب این مدل روشویی  مدرن یا کلاسیک می توانند با صرفه جویی در هزینه و زمان بهترین نتیجه را بدست بیاورند و در فاصله ای کوتاه شکلی جدید به دکوراسیون سرویس بهداشتی خود بدهند. در شکل های زیر انواع مدل های زیبا سینک روشویی  را مشاهده می کنید.

 toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (1)

مدل روشویی سرویس بهداشتی

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (2)

استفاده از مدل روشویی کابینت دار شیک در دکوراسیون سرویس بهداشتی

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (3)

موضوعات مرتبط:

انواع دکوراسیون آشپزخانه و مدل های طراحی داخلی و چیدمان متفاوت

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

مدل راه پله های زیبا و شگفت انگیز – چوبی – نرده ای /عکس

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (4)

عکس مدل سینک روشویی دستشویی کابینت دار

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (5)

عکس روشویی دستشویی زیبا

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (6)

مدل روشویی مدرن و شیک

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (7)

مدل روشویی مدرن

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (8)

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (9)

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (10)

موضوعات پر بازدید:

انواع مدل جاکفشی و جالباسی مدرن در دکوراسیون منزل / ام دی اف و چوبی

انواع مدل استیکر اتاق کودک / برچسب دیواری اتاق کودکان

انواع مدل کتابخانه مدرن و چوبی – کتابخانه خانگی شیک و بزرگ

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (11)

toilet-and-bathroom-sink-with-cabinets (12)

تصاویر بیشتر:

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی

عکس انواع مدل روشویی کابینت دار سرویس بهداشتی