39 عکس مبلمان شیک در نمایشگاه بین المللی مبلمان سال 2017

عکس مبلمان شیک و مدرن گرفته شده از جدیدترین نمایشگاه های بین المللی، می تواند منبع بسیار خوبی برای ایده گیری و الهام گیری باشد تا افرادی که قصد خرید مبلمان جدید برای منزل جدید خود را دارند بهترین انتخاب را داشته باشند. منبع عکس های این پست همگی از نمایشگاه بین المللی مبلمان در شهر کلن آلمان است که بعنوان اولین نمایشگاه سالانه تزیینات داخلی در سال جدید و همچنین یکی از بهترین و معتبرترین ها شناخته می شود.

نمایشگاه امسال که به تازگی به پایان رسیده، فرصت بسیار خوبی برای ما فراهم می کند تا با ایده ها و طرح های جدید معرفی شده در سال 2017 و به طبع آن سال 1396 آشنا بشویم. با مشاهده طرح ها به وضوح می توان مشخص کرد که مد و طراحی داخلی به چه سمتی در حال حرکت است. نمایشگاه امسال از یک جهت بسیار ویژه بود زیرا هر وسیله و مبلی که حضور داشت، طرحی جدید و تازه را نشان می دهد. بعلاوه مبلمان تمامی اتاق ها از تخت خواب اتاق گرفته تا میز تلویزیونی و مبل راحتی اتاق نشیمن، همگی ایده هایی بسیار خلاقانه و تازه را به نمایش می گذارند برای آشنایی شما عزیزان با این طرح ها 30 مدل عکس مبلمان شیک از این نمایشگاه را گردآوری کرده ام امیدوارم که از دیدن آنها لذت ببرید.

عکس-مبل-شیک (34)

عکس-مبل-شیک (35)

مدل مبل های زیر از آنجایی که جسه ای ظریف و نسبتا لاغر دارند برای فضاهای کوچک بهترین انتخاب هستند. البته ظریف بودن جسه به هیچ عنوان نشان دهنده ضعیفی بدنه نیست. فریم بدنه مبل های راحتی زیر چوب طبیعی بوده اما نباید از پارچه های بکار رفته در سطح و بدنه نیز غافل شد که در بالاترین سطح کیفیت قرار دارند. خوبی مبل های راحتی دراز در فضاهای کوچک این است که می توان از آنها بعنوان تخت نیز استفاده کرد.

عکس-مبل-شیک (14)

عکس-مبل-شیک (15)

عکس-مبل-شیک (16)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

عکس-مبل-شیک (19)

عکس-مبل-شیک (20)

قرار دادن یک یا دو عدد صندلی راحتی برای اتاق نشیمن آن هم با طرحی متفاوت، مدی است که خیلی ها امروزه در دکوراسیون داخلی منزلشان از آن استفاده می کنند و خیلی هم خوب جواب می دهد. شکل زیر یک مدل بسیار زیبا از صندلی های راحتی را نشان می دهد که در عین داشتن ظاهری ساده، لوکس و کلاسیک بنظر می رسند. عکس های بعدی متعلق به شرکتی است که در طراحی مبلمان منزل از ترکیب چوب و فلز استفاده می کند و در ادامه به شکلی طبیعی و بسیار باکیفیت آنها را با پارچه های شیک می پوشاند.

عکس-مبل-شیک (5)

عکس-مبل-شیک (6)

عکس-مبل-شیک (7)

عکس-مبل-شیک (32)

عکس-مبل-شیک (8)

عکس مبلمان شیک از این نمایشگاه فقط مخصوص کشورهای غربی نیست. شکل زیر طرح هایی از مبلمان چینی را نشان می دهد که یکی از باکیفیت ترین مدل های معرفی شده در نمایشگاه بود. چینی ها در این طرح از سبک مدرن با خطوط و اشکال بسیار ساده استفاده کرده اند تا ظاهری هویت دار و در عین حال لطیف در نظر بیننده ایجاد شود. بدنه مبل از چوب بلوط بوده اما جالبی طراحی این مبل اینجاست که بقل ست دونفره این مبل یک فضای اضافی به بدنه متصل شده که حکم میز عسلی را دارد، با وجود این میز چسبیده به بدنه، همه چیز به راحتی در دسترس قرار خواهد گرفت.

عکس-مبل-شیک (9)

عکس-مبل-شیک (10)

نمایشگاه امسال از لحاظ بازدید کننده رکورد جدیدی ثبت کرد با تعداد 150 هزار نفر! دلیل آنرا هم می شود در طرح های بسیار شیک معرفی شده در این نمایشگاه دانست. در شکل های زیر ست های مختلفی از میز تلویزیون و همچنین کمد دراور و همچنین قفسه های نگهداری را مشاهده می کنید که طرحی بسیار ساده اما فوق العاده شیک را نشان می دهد. همانطور که مشخص است چوب بکار رفته در ساخت این وسایل کاملا خام و با بافت طبیعی بوده و هیچ لایه ای اضافه بروی آن قرار نگرفته. همین عامل باعث شده ظاهر چوب صد در صد طبیعی بسیار لوکس و زیبا بنظر بیاید.

عکس-مبل-شیک (1)

عکس-مبل-شیک (2)

عکس-مبل-شیک (3)

عکس-مبل-شیک (4)

در شکل های زیر تعدادی از مدل های جدیدی صندلی های راحتی تک نفره مخصوص استراحت و لم دادن را مشاهده می کنید. چنینی صندلی هایی برای مطالعه کتاب در یک هوای سرد برفی کنار شومینه بسیار مناسب خواهد بود از آنجایی که این ست ها همراه با میز عسلی عرضه می شوند دیگر نیازی به خرید جداگانه چنین وسیله ای وجود نخواهد داشت. طرح هایی که در این نمایشگاه معرفی شده همانطور که در بالا گفتم پر از ایده های نو و خلاقانه بود که شکل های زیر بخوبی این موضوع را نشان می دهد.

عکس-مبل-شیک (11)

عکس-مبل-شیک (12)

عکس-مبل-شیک (13)

عکس-مبل-شیک (27)

شکل زیر یک نوع راحتی چند تکه است که تکه های آنرا می توان به شیوه های بسیار متفاوتی کنار هم چید، تمام این تکه از هم جدا بوده و به سلیقه خودتان می توانید آنها را کنار هم بچینید.

عکس-مبل-شیک (17)

عکس-مبل-شیک (18)

در ادامه سایر مدل های عکس مبلمان شیک را مشاهده می فرمایید:

عکس-مبل-شیک (21)

عکس-مبل-شیک (28)

عکس-مبل-شیک (29)

عکس-مبل-شیک (31)

عکس-مبل-شیک (1)

عکس-مبل-شیک (2)

عکس-مبل-شیک (3)

عکس-مبل-شیک (4)

عکس-مبل-شیک (5)

عکس-مبل-شیک (39)

عکس-مبل-شیک (33)

عکس-مبل-شیک (36)

عکس-مبل-شیک (30)

عکس مبلمان شیک

عکس-مبل-شیک (23)