25 نمونه عکس قلک پول با طراحی بسیار جالب و خلاقانه

 

فکر می کنم همه ما در دوران کودکی قلک مخصوص خودمان را داشتیم به همین خاطر عکس قلک پول خیلی از خاطره های تلخ و شیرین را زنده می کند. هر پولی که در قلک می انداختیم باعث شادی ما میشد چرا که ما را به هدفمان برای خرید وسیله ای نزدیک تر می کرد. وقتی عمیقا به موضوع فکر کنید متوجه می شوید که انتخاب یک قلک پول شیک و خلاقانه چقدر می تواند بروی روحیه و خاطرات فرزندتان تاثیر گذار باشد. این کار باعث تقویت روحیه ذخیره و پس انداز کردن پول در کودک شده و در بزرگسالی نیز وضعیت اقتصادی خود را راحت تر کنترل خواهد کرد.

زمان قدیم اکثر قلک پول ها سفالی بود، در نتیجه تنها راه خارج کردن سکه و پول های کاغذی شکستن قلک سفالی بود. خود شکستن قلک حسی وصف ناشدنی داشت که خیلی از کودک های امروزی هیچ وقت آنرا تجربه نکرده اند. اما در عوض قلک های امروزی خیلی مدرن تر و خلاقانه تر شده اند طوری که هم جنبه دکوری و زیبایی خواهند داشت و هم جمع کردن و درآوردن پول ها از داخل قلک راحت تر خواهد بود. نمونه های زیر 30 مدل عکس قلک پول را انشان می دهد که هر کدام ویژگی جالبی در خود دارند.

عکس-قلک-پول (20)

عکس-قلک-پول (15)

مدل های حیوانی می تواند یکی از موضوعات جذاب برای کودکان باشد، بعلاوه چنین مدل هایی برای قرارگیری در دکوراسیون اتاق کودک یا حتی محیط های عمومی مانند قفسه اتاق نشیمن نیز بسیار ایده ال و مناسب خواهد بود. برخی قلک ها سرامیکی هستند و قابلیت رنگ زدن و نقاشی دارند. مدل های چوبی نیز گزینه ایمن تری خواهند بود چرا که خطر شکستگی قلک را از بین می برد. حیواناتی مانند فیل، دایناسورهای ماقبل تاریخ و پرنده ها طبف وسیعی از قلک ها را در اختیار شما قرار می دهند.

عکس-قلک-پول (1)

عکس-قلک-پول (2)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

عکس-قلک-پول (3)

عکس-قلک-پول (4)

عکس-قلک-پول (5)

عکس-قلک-پول (6)

ایموجی های موجود در فضای مجازی حتی برای کودکان هشت یا نه ساله هم آشنا و جالب است. به تازگی انیمیشنی با بودجه 50 میلیون دلار در همین رابطه ساخته شده که متقابلا محبوبیت ایموجی ها نزد کودکان را افزایش خواهد داد. البته با الگو برداری از عکس قلک پول ایموجی خودتان هم می توانید نمونه هایی مشابه آنها را درست کنید. تمامی این مدل با پارچه پولیش درست شده اند که برای فضای شلوغ اتاق کودک گزینه ای ایمن هستند. عکس های بعدی طرح های خلاقانه به شکل شمش طلا، میوه آناناس و خرگوش را نشان می دهد که همگی ساخت دست بوده و کیفیت بسیار بالایی دارند.

عکس-قلک-پول (7)

عکس-قلک-پول (8)

عکس-قلک-پول (9)

عکس-قلک-پول (10)

بغیر از عروسک ها، اشیاء جالب دیگری طراحی شده اند تا تمام کودکان مدلی مناسب با سلیقه و علاقه خود پیدا کنند. مثلا قلک هایی با طرح قطار، کشتی و ماشین تقریبا برای تمامی پسرها مناسب خواهد بود. در این بین یکی از جالب ترین مدل های عکس قلک پول مربوط به مدلی به شکل موشک فضایی است که کودکان علاقمند به فضا را شدیدا محو خود خواهد کرد.

عکس-قلک-پول (11)

عکس-قلک-پول (14)

عکس-قلک-پول (12)

عکس-قلک-پول (13)

شیشه بطری خالی هم می تواند یک ایده بسیار کم هزینه و ساده برای جمع کردن پول باشد. البته لازم نیست حتما بطری شیشه ای باشد، بطری های پلاستیکی هم بسیار مناسب و البته برای اتاق کودک کمی ایمن تر هستند. مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید یک بطری نوشابه پلاستیکی شفاف است، بخاطر شفاف بودن بدنه می توان جمع شدن و بالا آمدن سکه ها و پول ها را مشاهده کرد که خود حس خیلی خوبی به ما می دهد. برای آنهایی که دنبال مدل های مدرن تر می گردند قلک های مکعبی با یک وجه شیشه ای گزینه بهتری خواهد بود.

عکس-قلک-پول (16)

عکس-قلک-پول (17)

عکس-قلک-پول (18)

عکس-قلک-پول (19)

امروزه تقریبا مدل های هوشمند از هر وسیله ای در بازار وجود دارند، بنابراین جای تعجبی نیست که حتی قلک ها هم مدل هوشمند داشته باشند. شکل اول یک قلک شیشه ای هوشمند را نشان می دهد که ارزش هر سکه را به صورت اتومات مشخص کرده و به مجموع سکه های داخل قلک اضافه می کند. با این کار دیگر نیازی نیست تک تک سکه ها را بشمارید. مدل جالب دیگر قلک رمز دار است که شبیه یک گاو صندوق ساخته شده. با این کار کودک می تواند پول هایی که به سختی جمع کرده را توسط یک پسورد، ایمن نگه دارد.

عکس-قلک-پول (21)

عکس-قلک-پول (22)

عکس-قلک-پول (23)

عکس قلک پول

عکس-قلک-پول (25)