عکس و مدل دکوراسیون اتاق خواب نوجوان مدرن و شیک

طراحی فضایی برای نوجوانان که در آن استرحت کنند، بخوابند، مطالعه کنند و با دوستان خود خوش بگذرانند می تواند به چالش سختی تبدیل شود. همه نوجوانان متفاوت هستند، بعضی ها اصلا دوست ندارند اتاق خود را ترک کنند در صورتی که بعضی دیگر دوست دارند هرجایی باشند بغیر از خانه!. طراحی و دکوراسیون اتاق خواب نوجوان باید کاملا مناسب خصوصیات و اخلاقیات آنها باشد تا آنها بتوانند با اتاق خود رابطه برقرار کنند. همانطور که می دانید نوجوانان معمولا خیلی سخت چیزی را می پذیرند بنابراین باید به خواسته های آنها در طراحی اتاقشان احترام بگذارید. اتاق خواب هایی که در مطلب مشاهده خواهید کرد برای نوجوانانی با خصوصیات عجیب و پیچیده و همچنین والدین آنها طراحی شده است. اتاق خواب هایی که نوجوانان از نشان دادن آنها به دوستان خود احساس افتخار می کنند و در آن راحت باشند و خواستار گذراندن وقت با خود و خانواده باشند.

استفاده از تِم سرد برای مدل اتاق خواب نوجوان می تواند گزینه مناسبی باشد. حتما در طراحی اتاق نوجوان سعی کنید فضایی مانند شلف و تاقچه برای قرار دادن دکوری های محبوب نوجوانان در نظر بگیرید. در کنار آن استفاده از دکوری ها دیواری و هنری مانند یک نقاشی یا عکس هنری می تواند شادی را وارد فضای اتاق کند. توجه داشته باشید که هر اتاق ایده آل برای نوجوان باید میزی برای مطالعه و قرار دادن کامپیوتر نوجوان در نظر گرفته شود. در این مورد هم می شود از صندلی با رنگی متضاد محیط استفاده کنید تا ترکیب اتاق نوجوان شکلی زیبا و غیریکنواخت بخود بگیرد (عکس 4و5).
برای تخت خواب اتاق نوجوان همیشه یکی از بهترین گزینه ها چه برای فضای کوچک چه برای فضای بزرگ استفاده از کاناپه های تخت شو هستند چرا که هم فضای زیادی برای نشستن ایجاد می کند و هم چهره ایی مدرن به دکوراسیون اتاق خواب نوجوان می دهد که این امر می تواند برای نوجوانان کنجکاو مهم باشد. البته برای مدرن کردن محیط هم می تواند از وسایل کوچکتر استفاده کنید مثلا استفاده از چراغ مطالعه سبز با استیل مناسب می تواند به مدرن شدن چهره اتاق کمک زیادی کند.

عامل مهم دیگر همانطور که در بالا گفتیم توجه به علایق نوجوانان است. برای مثال نوجوانانی که به فوتبال علاقه دارند استفاده از تابلوهای ورزشی و حتی کاناپه ایی سبز رنگ می تواند احساس بودن در زمین سبز را برای آنها تداعی کند و آنها را از بودن در اتاقشان خشنود کند.

1

مدل اتاق خواب نوجوان مدرن و شیک

2

طراحی دکوراسیون اتاق نوجوان عجیب و جالب

3

موضوعات مرتبط:

مدل میز تحریر – میز مطالعه خانگی

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه / عکس از مدل طراحی و چیدمان

نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

4

مدل اتاق نوجوان جدید و مدرن

5

6

7

موضوعات پر بازدید:

مدل های مختلف مبل تختخواب شو و کاناپه تخت تاشو زیبا و شیک

عکس و طراحی کابینت آشپزخانه مدرن در رنگ های مختلف

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری اتاق کودک / عکس

8

9

10

11

12