40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

عکس داخل آپارتمان همیشه می تواند مرجعی مناسب برای ایده گیری باشد. در دنیای آنلاین امروزی دسترسی به انواع طرح های خلاقانه دکوراسیون داخلی پیش از پیش ساده شده و در نتیجه خانه دارها، خصوصا آنهایی که فضایی کوچک دارند راحت تر از همیشه است. البته این دسترسی آسان به انبوه طرح ها می تواند هر فردی را سردرگم کند بنابراین بهتر است علایق و سلایق خود را مشخص و طبقه بندی کنید. در این مطلب قصد دارم سه دستگاه آپارتمان فوق العاده شیک را معرفی کنم که همگی متراژی زیر 60 متر داشته اما بسیار لوکس و زیبا تزیین و طراحی شده اند.

شاید در تصورِ بسیاری از افراد منازلی با این مساحت، خیلی مکان جذابی برای زندگی نباشند و به قول آنها فقط برای گذران زندگی کافی باشد نه برای زندگی!!! اما در واقع و حتی در عرف جهانی هم، چنین مساحتی برای منزل به شدت استاندارد و مناسب است. حتی منازلی با متراژ 40 متر و کوچکتر هم موجودند که علم مهندسی و معماری کاری کرده که این منازل جمع و جور و نقلی نیز تبدیل به قصری زیبا و جذاب برای زندگی شده اند. عکس داخل آپارتمان می تواند به راحتی، زیبایی و جذابیت این منازل را به تصویر کشیده تا دیگران نیز از زندگی در چنین فضاهایی و ساخت دکوراسیونی جذاب و رویایی در آنها، ناامید نشده و نهایت لذت را ببرند.

نکته مهمی که در این تصاویر بسیار زیبا و عکس های داخل آپارتمان، بسیار مشخص و واضح است اینکه «از تمامی فضاها و کنج ها تا جایی که طراحی دکوراسیون اجازه داده استفاده شده است» در واقع در منازل و آپارتمان هایی با مساحت تقریبی 60 متر نمی توان از هیچ فضایی به راحتی گذشت بلکه می بایستی برای سانتیمتر به سانتیمتر آن در خلق یک دکوراسیون جذاب، برنامه داشت. در این تصاویر می توان این موضوع را به خوبی مشاهده کرد.

مسئله دیگر در این تعداد عکس داخل آپارتمان «نورپردازی مناسب» چه طبیعی و چه مصنوعی و با استفاده از منابع نوری مختلف است. همانطور که مشاهده می کنید با یک نورپردازی صحیح و استفاده از تعداد پنجره های مناسب و همچنین انواع روشنایی و لامپ می توان زیبایی دکوراسیون آپارتمان را چندین برابر کرد، خصوصاً اینکه وسایلِ امروزی بسیار شیک و زیبا هستند و نورپردازی صحیح می تواند زیبایی و جذابیت آنها را چندین برابر نماید.

این 40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع یک نکتۀ بسیار مهم دیگر نیز دارد که آن «پرهیز از شلوغ کاری های بی مورد» است. اگر به این تصاویر با دقت نگاه کنید خواهید دید که تقریباً در تمامی این دکوراسیون ها، هیچ خبری از نمایی شلوغ و تودرتو همراه با وسایلی متعدد نیست بلکه وسایل منزل و اِلمان های زیبایی آن، در حدی استادانه انتخاب شده اند که هم زیبایی بسیار زیادی داشته باشند و هم تمامی نیازهای افراد را برطرف نمایند.

دکوارسیون لوکس فقط مخصوص خانه های بزرگ نیست، خیلی ها بر این باور هستند که دکوراسیون لوکس نیاز به مساحت زیادی دارد اما خانه های این مطلب خلاف این موضوع را اثبات می کنند. تمام این خانه ها کمتر از 60 متر دارند اما در طراحی داخلی آنها از مبلمانی با کیفیت بسیار بالا و دکوری خلاقانه و هدفمند استفاده شده است. اگر شما هم خانه ای کوچک داشته یا قصد خرید خانه با مساحت مشابه را دارید، 40 مدل عکس داخل آپارتمان های زیر می تواند ایده های خوبی در اختیارتان قرار بدهد.

عکس-داخل-آپارتمان (16)

آپارتمانی که در زیر عکس های آنرا مشاهده می کنید تنها 50 متر مربع مساحت دارد، اما نهایت استفاده از فضاهای کوچک شده طوریکه به هیچ عنوان کوچکی آپارتمان به چشم نمی آید. ویژگی هایی از قبیل سقف بلند، پنجره های بزرگ و قدی و بهم پیوستگی قسمت های مختلف خانه عواملی هستند که در بزرگ دیده شدن فضای خانه بسیار موثر واقع شده اند. دکور خانه خیلی ساده چیده شده اما برخی لوازم هم هستند که با ظاهر خاص شان جلب توجه می کنند مثل آباژورها یا میوه خوری بزرگ روی میز جلو مبلی.

عکس-داخل-آپارتمان (1)

عکس-داخل-آپارتمان (2)

عکس-داخل-آپارتمان (3)

عکس داخل آپارتمان از قسمت هایی مانند آشپزخانه، اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی به خوبی نشان می دهد که رنگ های خنثی خاکستری و سفید با تزیینات بسیار ساده در دکوراسیون حکمرانی می کنند. آشپزخانه با کابینت های سفید، تمی سفید رنگ داشته و به همین خاطر میز ناهارخوری کوچک با رنگ گرم چوب خیلی زیبا و بجا خودنمایی می کند. اتاق خواب نیز بسیار ساده بوده و پشت درب کشویی شیشه پنهان می شود.  در راهروی ورودی فقط یک میز کنسول با تابلوی نقاشی رنگی جلب توجه می کند و در حمام و سرویس بهداشتی نیز سرامیک مرمری با رگه های کاملا طبیعی در کنار لوازم شیک بهداشتی نشان از لوکس بودن مکان دارد.

عکس-داخل-آپارتمان (4)

عکس-داخل-آپارتمان (5)

عکس-داخل-آپارتمان (6)

عکس-داخل-آپارتمان (7)

عکس-داخل-آپارتمان (8)

عکس-داخل-آپارتمان (9)

عکس-داخل-آپارتمان (10)

عکس-داخل-آپارتمان (11)

عکس-داخل-آپارتمان (12)

عکس-داخل-آپارتمان (13)

نمونه های بعدی عکس داخل آپارتمان مربوط به منزلی است که فضایی بسیار گرم و صمیمی دارد. اتاق نشیمن و پذیرایی با آشپزخانه و ناهارخوری ترکیب شده اما با دیواری که شومینه ای شیک و زیبا را در بر گرفته از یکدیگر جدا می شوند. قسمت باز شومینه در پایین دیوار به هر دو طرف خانه دید دارد و به همین خاطر فضا همچنان باز و روشن دیده می شود. اتاق نشیمن طوری طراحی شده که برای پذیرایی از مهمانان فوق العاده عالی بنظر برسد، مبلمان راحتی بزرگ و چند تکه در کنار میز جلو مبلی بسیار شیک و تلویزیون، فضایی عالی برای تماشای فیلم و گفت و گو ایجاد خواهد کرد.

عکس-داخل-آپارتمان (14)

عکس-داخل-آپارتمان (15)

عکس-داخل-آپارتمان (16)

عکس-داخل-آپارتمان (17)

عکس-داخل-آپارتمان (18)

عکس-داخل-آپارتمان (19)

آشپزخانه فضای کوچکی دارد تمام کابینت ها روی یک دیوار قرار گرفته اند و جزیره نیز برای میل و آماده سازی غذا استفاده می شود. نوع طراحی جزیره طوری است که صندلی اپن آشپزخانه براحتی در زیر میز پنهان می شود. اما نهایت خلاقیت، سادگی و راحتی را می شود در اتاق خواب خانه مشاهده کرد. تخت خواب خیلی ساده روی یک پلتفرم چوبی کم ارتفاع قرار گرفته طوری که نیاز به میز پاتختی را به کل از بین می برد، دیوارها نیز با قفسه های باز و کمد لباس پوشیده شده است. مورد جالب تر نورپردازی مخفی پلتفرم است که به خوبی نقش چراغ خواب را نیز ایفا خواهد کرد.

عکس-داخل-آپارتمان (20)

عکس-داخل-آپارتمان (21)

عکس-داخل-آپارتمان (22)

عکس-داخل-آپارتمان (23)

عکس-داخل-آپارتمان (24)

عکس-داخل-آپارتمان (25)

عکس-داخل-آپارتمان (26)

عکس-داخل-آپارتمان (27)

و در نهایت می رسیم به آپارتمان آخر که نسبت به نمونه های بالا اندکی سردتر است. این خانه نیز بر خلاف مدل های بالا، فضاهای مختلف کاملا با یکدیگر ادغام شده و جدا کننده ای بین محیط آشپزخانه و نشیمن وجود ندارد. این کار توسط رنگ ها انجام شده و به همین خاطر فضای آپارتمان به هیچ عنوان کوچک و گرفته دیده نمی شود. اما راحت ترین قسمت خانه اتاق خواب آن است که با نورپردازی لطیف و کفپوش و دیوارپوش های چوبی و پارچه ای بسیار گرم و در عین حال لوکس طرحی شده است.

عکس-داخل-آپارتمان (28)

عکس-داخل-آپارتمان (29)

عکس-داخل-آپارتمان (30)

عکس-داخل-آپارتمان (31)

عکس-داخل-آپارتمان (32)

عکس-داخل-آپارتمان (33)

عکس-داخل-آپارتمان (34)

عکس-داخل-آپارتمان (35)

عکس-داخل-آپارتمان (36)

عکس داخل آپارتمان

عکس-داخل-آپارتمان (37)

تصاویر بیشتر:

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع

40 مدل عکس داخل آپارتمان با مساحت کمتر از 60 متر مربع