عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

عکس اپن آشپزخانه می تواند راهنمای خوبی برای افرادی که قصد طراحی مدل جدید یا دوباره سازی آشپرخانه قدیمی خود را دارند باشد. اپن آشپزخانه از قسمت های اصلی مانند سطح کانتر، دیوار پایین اپن و آرک اپن تشکیل شده است. برای داشتن آشپزخانه اپنی منحصر بفرد باید بروی این سه فاکتور توجه زیادی شود. سطح کانتر که در مطالب قبلی هم در موردشان صحبت کردیم تاثیر زیادی بر زیبایی دکوراسیون دارد. معمولا شیک ترین آشپزخانه ها از سطح کانتر چوبی یا سنگی به صورت طبیعی استفاده می کنند که در عین سادگی بر غنا و شکوه آشپزخانه می افزاید.

همچنین دیوار پایین اپن نیز همانگونه که در برخی تصاویر این صفحه مشاهده می کنید نبایستی بدون استفاده و فقط عنصری برای پوشاندن دید و نگهدارنده عناصر بالایی باشد بلکه می توان از آن استفاده های فراوانی کرد. می توان پنجره هایی مشبک و کوچک بر روی آن ساخت و اینگوه به تزئین آشپزخانه و اپن آن اقدام کرد. علاوه بر اینها می توان آن را قفسه بندی کرد برای قرار دادن انواع وسایل، چه تزئینی و چه مصرفی. برای به دست آوردن ایده های مختلف و زیبا می توانید از انواع عکس اپن آشپزخانه که در انتهای این مطلب درج شده استفاده کنید.

برخی طراحی ها در آشپزخانه های اپن سبب دلباز شدن فضای منزل شده تا جایی که می توان پس از ایجاد و پیاده سازی آشپزخانه ای زیبا، چندین ساعت از حضور خود در منزل را در آن سپری کرد. استفاده از طراحی هایی به رنگ قهوه ای در کنار سنگ اپن سفید و یا همان رنگ قهوه ای می تواند جلوه ای ماندگار به آشپرخانه و منزل ببخشد. می توان برای انتخاب بهترین سبک و طراحی برای آشپزخانه از عکس اپن آشپزخانه استفاده کرد که با کمترین دردسر و بیشترین راهنمایی خواهد توانست ایدئال ترین طرح ها را برای انتخاب به شما معرفی نماید.

همچنین علاوه بر سطح کانتر چوبی یا سنگی، دیوار پایه اپن آشپزخانه هم محل خوبی برای ایجاد طرح های گوناکون و متفاوت نسبت به دیگر مکان های خانه است. این دیوار می تواند به گونه ای باشد که توجهات زیادی را به خود اپن و سطح داخلی آشپزخانه متمرکز کند. آرک آشپزخانه همانند ستون های اپن در صورت لزوم می توانند وجود داشته باشند اما در بیشتر آشپرخانه های مدرن و کلاسیک جدید خبری از آرک و پایه ها ستون نیست و آشپزخانه پلانی ساده و کاملا باز دارد. اما در صورت داشتن برنامه ها و طرح های زیبا، آرک آشپزخانه می تواند جلوه دکوراسیون خانه را به کلی محول کند. طرح هایی با خطوط ساده و پیچیده، گرد، هلالی و صاف که هر کدام متناسب با دکوراسیون کلی خانه شکل می گیرند و در بعضی موارد بقدری تاثیر گذار هستند که به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل می شوند و در مرکز بینایی افراد قرار می گیرند. حال میخواهیم این تاثیر را در دکوراسیون و مدل آشپزخانه ایرانی مورد بحث قرار دهیم.

همانطور که در مطالب قبلی گفتیم سعی کنید از کانتر اپن آشپزخانه برای قرار دادن قابلمه، ظروف و لوازم دکوری خود استفاده نکنید این کار بخصوص در هنگام مهمانی ها اصلا جلوه خوبی ندارد. باید اینگونه لوازم را در کابینت ها و یا بالای سطح کانتر آشپزخانه، اگر فضای ذخیره سازی در نظر گرفته اید قرار بدهید.  اینکار هم به نشان دادن سطح سلیقه شما به میهمان ها کمک خواهد کرد و هم در بهتر شدن چیدمان وسایل و دکوراسیون آشپزخانه کمک بزرگی می کند. می توانید همانطور که در زمان خرید قابلمه ها، آبمیوه گیری، مولینکس و سایر وسایل ضروری آشپزخانه وسواس و دقت فراوانی به خرج داده اید تا بهترین جنس و بهترین رنگ و طرح را انتخاب نمایید اینجا نیز از آن وسایل زیبای خود در بهترین جایگاه در آشپزخانه جهت زیباسازی آن استفاده کنید.

سعی کنید برای زیبا جلوه دادن طرح اپن آشپزخانه از لامپ های هالوژنی جاسازی شده در آرک استفاده کنید تا جلوه ای رمانتیک و زیبا به آشپزخانه خود داده باشید. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از عکس اپن آشپزخانه را مشاهده می کنید.

kitchen_arch_and_opend_designs (1)

kitchen_arch_and_opend_designs (2)

kitchen_arch_and_opend_designs (3)

kitchen_arch_and_opend_designs (4)

kitchen_arch_and_opend_designs (5)

kitchen_arch_and_opend_designs (6)

kitchen_arch_and_opend_designs (7)

این مطلب را نیز حتما بخوانید: 30 نمونه مدل آرک آشپزخانه کناف در برترین آشپزخانه های دنیا

kitchen_arch_and_opend_designs (8)

kitchen_arch_and_opend_designs (9)

kitchen_arch_and_opend_designs (10)

kitchen_arch_and_opend_designs (11)

عکس اپن آشپزخانه

kitchen_arch_and_opend_designs (12)

تصاویر بیشتر:

عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!